האם נשים בהשכלת מכללה הן רעיות לאישה רעה?

חומר לאישה טובה

על פי מחקר שפורסם ב- American Law and Economics Review, נשים אחראיות להגשת כ- 70% מתיקי הגירושין בארצות הברית.

קשה להשיג נתונים סטטיסטיים עבור מדינות אחרות, אבל אפשר לנחש שהשיעור הממוצע יהיה בין 60-80%.

70% נשמע כמו מספר גדול עבור זוגות אמריקאים, אך למעשה זה מחמיר אצל גברים שמתחתנים עם נשים בהשכלה אקדמית.

על פי המחקר, ניתן ראיות לכך בקרב זוגות בעלי השכלה אקדמית אחוז הגירושין שיזם נשים הוא כ 90%

מה ה?

האם ייתכן שככל שאישה לומדת וככל שהיא מרוויחה יותר כסף, כך היא פחות רוצה להיקשר לתפקיד מסורתי של משחק לו כינור שני במערכת יחסים?יִתָכֵן.

עם זאת, שיעורי הגירושין עדיין גבוהים מאוד במדינות בהן נשים לא לומדות באוניברסיטה במספרים גבוהים ואינן יכולות להרוויח הרבה כסף או כסף משלהן, כך שלא יהיה זה מדויק להניח את זה לשני הגורמים הללו. לבד.

על פי המחקר הנ'ל,'ככל שכושר ההשתכרות של אישה גדל יחסית לבעלה, זה יכול להיות האינטרס שלה לחפש בן זוג אחר שווה יותר ביכולתו ובכוח ההשתכרות שלו שפשוט יהיה בן זוג טוב יותר או שיהיה לו יותר נוח עם השאיפות הגבוהות שלה לעצמה'(סוויני, 1997) .²

זה נשמע די אנוכי אם כי כשאתה חושב על זה כי ברוב המקרים, גבר מרוויח יותר מאישה, אבל בסופו של דבר הוא לא עוזב אותה כי היא מעכבת אותו בחיים.

אוי ואבוי, שם ההבדל טמון בין גברים לנשים.

רוב הגברים נוטים ליהנות מלקחת את התפקיד כמגן האישה ואפילו ספק כי זה יכול לתת לגבר תחושת ביטחון בידיעה שאשתו זקוקה לו וסומכת עליו.

מצד שני, מרבית הנשים אינן מחוברות באופן טבעי ליהנות ממגינות וספקיות לגבר.

לכן, אם אישה בסופו של דבר מרגישה שהיא מגינה או ספק של גבר במערכת יחסים, בנוסף למערכת היחסים שיש בעיות אחרות (למשל חוסר משיכה מינית, קטטות וויכוחים, כמובן מאליו), זה יכול לגרום לה להרגיש לא מרוצה מהדינמיקה של היחסים ורוצה לעזוב.

בסופו של דבר היא זורקת אותו ומנסה למצוא גבר שיכול לתת לה את התחושה שהוא בטוח ומוגן, גם אם במקרה הוא מרוויח פחות ממנה.

עכשיו, מצד אחד, אפשר לומר שאישה אנוכית בכך שהיא עוזבת גבר שבסופו של דבר גורם לה להרגיש שהיא מספקת לו ומגן עליו, ואילו מצד אחר אפשר לומר שזה רק הטבע שמשחק.

מטבע הדברים, רוב הגברים מחוברים לרצות להגן ולפרנס נשים ורוב הנשים מחוברות לרצות להרגיש מוגנות ומסופקות על ידי גבר.

כמובן, זה לא אומר שאישה לא יכולה להרוויח כסף, או לא יכולה להגן על עצמה אם היא צריכה.

זה גם לא אומר שגברים צריכים לספק הכל לנשים ולהיות משרתים לנשים.

בנוסף, אין זה אומר שנשים לא צריכות להרוויח כסף ולשלם עבור דברים או לקנות דברים עבור הגבר שלהן בזוגיות.

אם אישה מרוויחה כסף, היא צריכה לתרום באותה מידה כמו שהגבר עושה כלכלית.

כך, העובדה שגברים מחוברים באופן טבעי לרצות לספק ולהגן אינה אומרת שאישה צריכה לקבל נסיעה בחינם ופשוט לשבת מאחור כשהגבר שלה משלם על כל מה שהם צריכים כזוג, כדי שתוכל להמשיך אינסופי מסעות קניות לעצמה.

במקום זאת, המשמעות היא שגברים ונשים מחוברים באופן טבעי לחביבת דינמיקה מסוימת של מערכות יחסים (כלומר דינמיקה של מערכות יחסים מסורתיות בהן הגבר הוא המגן והאישה מרגישה בטוחה שהוא יכול לעזור בעתיד טוב יותר לשניהם וכאשר דינמיקה זו אינה קיימת, סיכויים רבים יותר להפסקות וגירושין.

עדכון: מעניין שמחקר אחר שהצגתי בסרטון שנערך לאחרונה מצא כי אפילו נשים פמיניסטיות מעדיפות גברים שטיפלו בהם והסתכלו עליהם בצורה מסורתית יותר (כלומר כמי שרוצים וצריכים הגנה על גבר ורוצים לשחק תפקיד נשי יותר ב מערכת יחסים). צפו בסרטון כאן.

נשים בקריירה וגירושין

האם נשים משכילות בקולג

אם לצטט את העורך מייקל נואר מ- Forbes.com,'חבר'ה: מילה של עצה. להתחתן עם נשים יפות או מכוערות. קצרים או גבוהים. בלונדיניות או ברונטיות. רק, מה שלא תעשה, אל תתחתן עם אישה עם קריירה. '

לדברי מר נואר (ומדעני חברה רבים), על ידי נישואין לאשת קריירה משכילה, אתה מסתכן בסיכון גבוה יותר לקיים נישואים רעועים.

נראה כי מחקרים אחרונים מצאו שנשים מקצועיות נוטות יותר להתגרש, נוטות יותר לרמות את בעליהן ופחות ירצו להביא ילדים לעולם.

אם הם מחליטים להביא ילדים לעולם, הם נוטים יותר להיות לא מרוצים מכך.

דרך אגב…

אני לֹא מציע כי עדיף שנשים לא יהיו משכילות במכללה או שתהיה לה קריירה.

אם אישה רוצה לקבל השכלה במכללה, תהיה לה אפשרות זו.

זה צריך להיות תלוי בה, כמובן.

העניין של מאמר זה הוא להדגיש את העובדה שעל פי נתונים סטטיסטיים מאתרים כמו ויקיפדיה, נשים בעלות השכלה גבוהה במכללות נוטות יותר להתחיל גירושין מאשר נשים שאינן משכילות.

אני מעריץ גדול של אפרוחים חכמים המסייעים בשיפור העולם, במיוחד בתחומים כמו מדע, אך הסטטיסטיקה מראה כי נשים מוחיות שיכולות להתפרנס היטב נוטות להיות מאושרות בכל מה שקשור לגירושין.

אני אישית מכיר כמה זוגות שבהם האישה משכילה במכללה והם מצליחים בסדר, אך מכיוון שאחת התפקידים שלי כאן ב'האיש המודרני 'היא לעזור לחבר'ה להחזיר את החברה לשעבר או את אשתם לאחר פרידה מיותרת, אני מכיר הרבה בחורים שהתגרשו על ידי נשים משכילות בקולג 'או נשים ממוקדות בקריירה.

ברוב המקרים, הבחור ייתן לה יותר מדי כוח במערכת היחסים, יהפוך לנזקק או חסר ביטחון ואז היא תגיד משהו כמו,'אני צריך זמן למצוא את עצמי'אוֹ'אנחנו הולכים לכיוונים שונים בחיים.'

במקרים רבים, אשת קריירה תזכה לסיפוק כה רב ממה שהיא משיגה בעבודה, עד שתרגיש מספיק מלאה רגשית כדי לתת לגבר ללכת.

אם הגבר שלה לא מגדיל את הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר ומתקדם הרבה, אשת קריירה תרגיש לעתים קרובות שהיא יותר 'גבר' ממנו.

אז היא תרצה למצוא גבר גברי יותר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד, לא להשפיל מבט אליו או לרחם עליו כל הזמן, או לפחות גבר שלא גורם לה להרגיש שהיא המגן והספק. .

עם זאת, קשה למצוא גברים כאלה ונשים רבות בקריירה מסתיימות לרוב בשנות ה -40 וה -50 לחייהן, ומעולם לא מצליחות למצוא את מה שהן מכונות 'גבר אמיתי' מכיוון שגברים אלה נלקחים או מקיימים יחסי מין עם צעירים ויפים יותר. נשים בשנות ה -20 לחייהן.

זה מחיר שנשים צריכות לשלם על כך שהן מעורבות בכוח העבודה והצליחו.

כמובן, כל הגירושין שמתרחשים שם הם לא רק מנשים בקריירה או נשים משכילות בקולג '.

אישה לא משכילה או אישה ללא קריירה רצינית גם יזרקו או יתגרשו מבחור שלא מספיק גבר בשבילה, או שלא גורם לה להרגיש את מה שהיא רוצה להרגיש בזוגיות.

עם זאת, הסטטיסטיקה בהחלט מראה כי נשים משכילות בקולג 'ונשים ממוקדות בקריירה נוטות לזרוק או להתגרש מגברים במספרים גבוהים יותר.

במילים אחרות, ככל שהיא לומדת וככל שהיא מרוויחה יותר, כך גדל הסיכוי שהיא תסטה, או פשוט לא תישאר.

אז השאלה היא,'האם נשים משכילות בקולג 'הן רעיות רעיות?'

ובכן, התשובה היא שהרבה מזה תלוי עם מי היא מתחתנת.

אם היא מתחתנת עם גבר שיודע לגרום לה להיות אישה טובה בשבילו והאהבה שלהם נכונה מההתחלה, אז הם צריכים להיות בסדר.

עם זאת, אם היא מתחתנת עם בחור שמאפשר לה להיחלץ מלהתייחס אליו בצורה לא טובה ואינו מסוגל לגרום לה להרגיש שהיא מאוהבת בו, אז למערכת היחסים יהיו כל מיני בעיות (למשל חוסר מין, חוסר חיבה, ויכוח, התקפי זעם, התעלמות זה מזה, תחושת ניתוק).

כתוצאה מיכולתה לעזוב ולפרנס את עצמה כלכלית בשל הצלחתה בקריירה, יש לה אפשרות לעזוב ובמקרים רבים, פשוט לא תהיה לה המוטיבציה להמשיך לעבוד על מערכת יחסים בה היא לא מאוהבת יותר.

אז זו יכולה להיות אותה אישה בדיוק, אבל היא התחתנה עם בחור מסוג אחר וכתוצאה מכך התוצאה הייתה להישאר יחד לכל החיים, או להסתיים בגירושין.

כמובן, לפעמים זה בגלל שהאישה היא אישה איומה והיתה מתגרשת מכל גבר שהיא התחתנה איתו.

עם זאת, אם תהיו כנים לגבי זה, תבינו שהנשים האלה הן המיעוט.

מטבע הדברים רוב הנשים מחוברות לרצות להיות בקשר עם גבר שגורם להן להרגיש בטוחות ומוגנות (גם אם היא מרוויחה יותר ממנו) ואם אישה מוצאת את זה, זה מאוד לא סביר שהיא תרצה להתגרש ממנו. .

למה?

יהיה לה קשה מאוד למצוא גבר שיכול לקבל את רמת ההצלחה שלה, לא להיות חסר ביטחון בקשר לזה ובמקביל לגרום לה להרגיש בטוחה ומוגנת איתו.

באופן אישי, הגברים שאני מכיר הנשואים באושר לנשים בקריירה או לנשים משכילות הם גברים שעולים ברמות החיים ומגיעים לפוטנציאל האמיתי שלהם כגבר.

הגברים לא מרוויחים יותר מהאישה שלהם.

האיש קם ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר, ולכן הוא לא מרגיש מאוים או חסר ביטחון לגבי ההצלחה של אשתו בקריירה שלה.

במקום זאת, הוא גאה בה ושמח שיש לו אישה שמסוגלת להרוויח כסף, להצליח בקריירה שלה וליהנות מחייה יחד איתו.

שינוי זמנים, שינוי מערכות יחסים

העולם אינו זהה לזה שהיה לפני 100 שנה.

לעזאזל, זה אפילו לא אותו דבר כמו שהיה בשנות השמונים, ה -90 או בתחילת שנות האלפיים.

בימינו, דרמות טלוויזיה וסיטקומים רבים מהדרים את רעיון הבגידות והגירושין.

סלבריטאים המופיעים בתכניות שיחה בטלוויזיה מכריזים לעתים קרובות שהם הרבה יותר מאושרים לאחר שהתגרשו ומצאו גבר חדש.

עוד בשנת 1900 היה זה מביש להתגרש או להיפרד, אך בימינו מפורסמים ואלילי פופ רבים נוטים להציג את הגירושין כדבר מגניב.

הזמנים בהחלט השתנו ויחד עם זה, כך גם רעיונות לגבי מערכת יחסים בין גבר לאישה.

להלן כמה תובנות ממספר מחקרים:

 • האיש כמפרנס: מחקר שנערך בכתב העת המחקר Social Forces מצא שרוב הנשים - אפילו הפמיניסטיות שהוכרזו בעצמן - מאושרות יותר כאשר בעלן הוא המפרנס העיקרי. נשים רבות ינסו את כוחן בקריירה, אך לעתים קרובות ישנו את דעתן בהמשך חייהן ורוצות להיות שהות בבית אמא. מקומה של אישה אינו בבית או להיות עקרת בית. במקום זאת, מקומה הוא מה שהיא רוצה שיהיה. עם זאת, בעולם של היום, אישה גדלה ואומרת שהיא צריכה לחלום כמו גבר ולעשות כל מה שהיא רוצה. עבור הרבה נשים זה נשמע נהדר עד שהאינסטינקט האימהי שלהן נכנס פנימה והן מתאהבות בלהיות אמא ולתמוך בבעלה או בגבר על ידי בישול, ניקיון והיותו המעודד בזמן שהוא לוקח על עצמו את התפקיד כמפרנס את המשפחה. .
 • ילדים בהמשך חייהם: 43% מהנשים המשכילות במכללות מדור ה- X (שנולדו בין השנים 1965 ל -1978) אינן אמהות - והן שמחות גם על כך. של נשים משכילות. כפי שניסחה זאת אישה משכילה כלשהי,'מעולם לא הרגשתי אימהית ולא יכול לחשוב על שום דבר גרוע יותר מאשר להביא ילדים לעולם. אני רוצה לעשות דברים חכמים ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלי. ילד היה מפריע לי. 'היא לעולם לא תשנה את דעתה, או שהיא עלולה לשנות את דעתה ולרצות יום אחד ילדים וזה בסדר - כל אחד לשלו. עם זאת, כפי שהיית רואה, רוב הנשים בקריירה מתחרטות על כך בהמשך חייהן ובסופו של דבר עוברות מתח רב כשמנסות לגרום להפריה חוץ גופית לעבוד בהן, או בסופו של דבר להצטרך להשתמש בפונדקאית כדי לייצר צאצאים.
 • מתמסרת לעבודה ולא לך: על פי נתוני סקר ההכנסות והשתתפות בתכנית, ככל שאישה עובדת יותר שעות מחוץ לבית כך האפשרות להתגרש גבוהה יותר. מעניין שדי באותה סטטיסטיקה לא חלה על גברים, דבר המצביע על כך שגישה מסורתית למערכות יחסים (כלומר הגבר כמפרנס והאישה כמעודדת, מאהבת ואם ילדיו) עשויה להיות עדיין האפשרות הטובה ביותר אם תרצה. הנישואין שלך או מערכת היחסים שלך לעמוד במבחן הזמן. ⁵

סטטיסטיקה סותרת

על פי מחקרים בבית הספר וורטון של אוניברסיטת פנסילבניה, 81% מבוגרי המכללות מעל גיל 26 שהתחתנו בשנות השמונים, עדיין היו נשואים 20 שנה אחר כך.

לבוגרי מכללות מתחת לגיל 26 שהתחתנו בשנות השמונים, 65% מהם עדיין היו נשואים 20 שנה אחר כך.

עם זאת, כשמדובר בזוגות שהתחתנו באותה תקופה, אך שהיו רק בוגרי תיכון, רק 49% עדיין נישאו כעבור 20 שנה.

בשנת 2009 2.9% מהמבוגרים בגילאי 35–39 ללא תואר אקדמי התגרשו לעומת 1.6% עם השכלה אקדמית.

בעיקרון המשמעות של זה היא שאם אתה גבר משכיל שנשוי לאישה משכיל, הסיכויים שלך להישאר נשואים הם למעשה גבוהים יותר.

הא?

הסטטיסטיקה מהמחקרים השונים נראית כמתנגשת זו עם זו, אז מה היא התשובה הנכונה?

האם להתחתן עם אישה לא משכילה, תיכון שנשמט או אשה עם תואר שני?

באופן אישי, אני חושב שביסוס ההחלטה שלך להתחייב לאישה על בסיס רמת ההשכלה שלה זו גישה שגויה.

הדרך הטובה ביותר לבחור אישה מבוססת על אופייה, ערכיה ותאימותה איתך.

אם תשים לב לסטטיסטיקה האקראית שתקשורת יוצאת איתה מדי פעם לאחר הפקת מחקר חדש, תבחין שהם בדרך כלל סותרים זה את זה.

כל זה בלגן מעורבב שם, עם מחקר אחד שאומר שכדאי להימנע מנשים משכילות במכללה והשני אומר שנשים משכילות הן סוג האישה המושלם להינשא.

האם גברים עדיין מעוניינים בנישואין?

על פי סקר שערכתי בערוץ היוטיוב שלי, 58% מהגברים רוצים להתחתן עם אישה ולהישאר איתה לכל החיים ורוב הקהל שלי הוא כרגע מארה'ב, קנדה, בריטניה, אוסטרליה ו הוֹדוּ.

לכן, גברים רבים שם עדיין רוצים להתחתן, למרות שזה אולי לא נראה ככה אם אתה מדבר עם אנשים או קבוצות מסוימות שמתנגדים לכך.

למרות שנישואים אינם גבוהים על סדר היום של חלק מהחבר'ה בימינו, העובדה נותרה כי יותר מ -50% מהאמריקאים מעל גיל 18 נשואים.

נתונים סטטיסטיים ממדינות אחרות מראים שיעורי נישואים גבוהים ונמוכים יותר, אך ארה'ב היא בדרך כלל בסיס סטטיסטי טוב להתייחסות אליה.

בחירת אישה טובה

בין אם אתם מתכננים למצוא אישה שתתחתן בקרוב מאוד או יתעניינו בנישואין בשלב מאוחר יותר בחיים, בחירה באישה שהיא 'חומר לאישה טובה' עשויה לעשות את ההבדל בין לחגוג את יום הנישואין ה -50 שלכם ביחד, או לאבד 50% את הנכסים שלך בבית משפט לגירושין.

על פי ג'ון מולוי, מחבר הספר מדוע גברים מתחתנים עם חלק מהנשים ולא עם אחרים, ישנם סוגים מסוימים של נשים שגברים צריכים להתחתן איתם וסוגים של נשים שגברים מתרחקים מהם.

במסעו לקבוע מה הופך אישה ל'חומר לאישה טובה 'ראיינה מולוי יותר מ -3,500 אנשים וכששאל את החבר'ה שעומדים להתחתן לתאר את גבירותיהם, רק 20% מהם השתמשו במלים' מדהים 'או' סקסי ”בתיאוריהם.

80% מהבחורים התמקדו יותר בתכונות האישיות של אשתם לעתיד מאשר בתכונותיה הפיזיות.

לדברי רבים מהחבר'ה, מתחתנים'סוג האישה שאתה יכול לקחת לכל מקום ולהיות גאה בו'הייתה בעלת חשיבות חיונית.

היבט נוסף ההופך את האישה ל'חומר לאישה טובה 'נתפס לטובה על ידי חותניה לעתיד.

לדברי הפסיכולוגית ד'ר ג'יין מקרטני, מומחית להתנהגות אנושית ומערכות יחסים,'גברים לא מחפשים נשים סקסיות מאוד, כי ברמה החיה הבסיסית ביותר - הם רוצים להיות בטוחים שהילדים שהם מגדלים הם שלהם. גברים נמשכים לתכונות כמו נאמנות, שיקול דעת ואדיבות כאשר הם מחפשים אישה. פייסטי ופלרטטני זה בסדר לחברה. זה פשוט לא מה שגברים רוצים בשותפים לחיים. '

אני מסכים עם מקרטני, אבל זה לא מה שעשיתי.

כשבחרתי חברה שלי (היא הייתה בת 20 כשנפגשנו ואני בת 35), חיפשתי את האישה הכי סקסית שיכולתי למצוא.

כשראיתי אותה פניתי לחברתי ואמרתי,'עכשיו זה מה שאני מדבר עליו.'

אחר כך התקשרתי איתה כדי לראות מה האישיות שלה ומצאתי שהיא מסמנת את כל התיבות שחיפשתי, אז נתתי לה להיות חברה שלי.

כן, נתתי לה.

ככה זה היה.

הייתי שחקן ואם בחורה הולכת להיות חברה שלי, זה היה מקרה שאני נותן לה את הזכות הזו.

כמובן שכשהכרתי את חברתי, שהיא כיום אשתי, פיתחתי לה כבוד אדיר והיא התבררה כברכה אמיתית בחיי.

לאחרונה ילדה את בנותינו התאומות היפות ואני ואני מתאהבים זה בזה יותר מדי יום.

זה די מגניב, בלשון המעטה.

מהו חומר לאישה טובה?

רוב הבחורים יסכימו ש'אישה טובה 'היא אישה ש:

 • יפה.
 • שומר על טווח משקל בריא לאורך החיים.
 • לא מחניק אותך או חוסם אותך מללכת אחרי החלומות שלך בחיים ובמקום זאת תומך בך.
 • אחראית, אבל עדיין יודעת להניח לה שיער ולהנות.
 • בעל חוש הומור.
 • מכיר את כל ה'תקלות 'שלך, אבל עדיין אוהב אותך.
 • טוב עם כסף.
 • הוא אדיב ונדיב.
 • מעניק לך השראה לגבר טוב יותר.

באופן אישי, זה הקריטריון שלי לבחירת אישה.

כשפגשתי את חברתי, ידעתי שהיא משחקת נהדר כי היא סימנה את כל התיבות הבאות ועוד.

חומר לאישה טובה חומר לאישה רעה
יפה ממוצע או מכוער
סֶקסִי ג'יין רגיל / ללא ערעור מיני
אִינְטֶלִיגֶנְטִי מְטוּמטָם
מועיל / נדיב כלפי הגבר שלה אָנוֹכִי
נִמרָץ עָצֵל
קריר מביך מבחינה חברתית
ערכים משפחתיים טובים לא אכפת לו מערכים משפחתיים
נגד גירושין. מאמין כי זוג יכול לעבוד על ידי בעיות חושב שגירושין זה דבר טוב. לא יכול להיות מוטרד לעבוד עם בעיות כלשהן
נֶאֱמָן לֹא נֶאֱמָן
כנה ואמיתית משקר לעתים קרובות
טבח נהדר טבחית חסרת תקנה או לא מוכנה לבשל לגבר שלה
מכבד כלפי גבר שלה בפניו ומאחורי גבו חוסר כבוד כלפי הגבר שלו בפניו ומאחורי גבו
נשאר בכושר נהדר סובלים מעודף משקל או משקל רב בעת מערכת יחסים
דחף מיני בריא לא מתעניין במין
כישורים חברתיים גדולים / מסתדרים טוב עם אחרים כישורים חברתיים ירודים
מסתדר טוב עם המשפחה והחברים גורם לבעיות עם המשפחה והחברים שלך
בעל מטרות חיים דומות או אותן מטרות ארוכות כמוך (למשל יש משפחה או אין לך משפחה) לא מסכים עם המטרות שלך לטווח הארוך
מסכים עם הרצון שלך להביא ילדים לעולם או לא להביא לעולם ילדים לא מסכים עם השקפתך להקים או לא להקים איתה משפחה
לא מצפה ממך להיות מושלם, אבל מעריך כל מאמץ נוסף שאתה עושה כדי להיות אדם טוב עוד יותר מתעצבן, מתלונן או אפילו רוצה להיפרד מדברים קטנים שאפשר לשפר או לתקן עם קצת מאמץ
הופך אותך לאדם טוב יותר מפיל אותך

להסתפק באישה מחורבנת

כשמדובר בבחירת אישה, בחורים רבים פשוט מקבלים את כל מה שהם יכולים להשיג ואז 'מנסים לגרום לזה לעבוד' איתה.

זה קורה כתוצאה מכך שבחור לא ידע איך למשוך ולקטוף נשים מלכתחילה, כמו גם לחשוב שלנשים יש את כל הכוח במשחק הדייטים.

אם אתה רוצה שנישואיך או מערכת היחסים שלך יימשכו בעולם של ימינו, עליך לבחור את האישה המתאימה עבורך וכן לדעת לשמור על האהבה, הכבוד והמשיכה במערכת היחסים שלך.

אם אתה לא עושה את זה, יש לך לפחות 50% סיכוי להיות עוד נתון גירושין.

הזוגות שאתה רואה שעדיין נשואים באושר או מאוהבים בטירוף 40 או 50 שנה למערכת יחסים הם אלה שפגשו את ההתאמה המושלמת שלהם ואז ניגשו נכון למערכת היחסים.

הם חיזקו את הקשר והקשר שלהם לאורך זמן, כמו גם העמקת האהבה, הכבוד והמשיכה שהם חשים זה לזה.

אם אתה לא יכול להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה במערכת היחסים שלך, זה לא משנה כמה היא אישה טובה.

היא תעזוב.

עליכם להיות מסוגלים ליצור ולשמור על דינמיקה של מערכות יחסים שמובילה לכך ששניכם יתאהבו יותר ויותר אחד בשני לאורך זמן.

בלי זה, אחד מכם בסופו של דבר ירצה לעזוב.

הכירו את 'האישה הגרועה בבריטניה'

כוס המוקצפת

בעלה של קייט תומפסון עושה את רוב הבישול, הניקיון והגיהוץ. הוא מקיים יחסי מין רק בימי הולדת שמסתיימים באפס (למשל, 40, 50). האם זה לא בסדר של זוג לחיות ככה?

קייט תומפסון מכונה 'אשתו הגרועה ביותר בבריטניה' והיא גאה בכך. במילותיה של קייט עצמה:

“בעלי הוא האיש הכי חביב והמתחשב בעולם. במהלך שבע השנים שאנחנו מתחתנים, בן עשה את רוב הבישול, הניקיון והגיהוץ מבלי שנשאל. וכן, הוא עובד במשרה מלאה. ואם אתה חושב שאני מתגמל את מאמציו הביתיים הסטרליים עם פינוקים בחדר השינה, אני חושש שגם אני נכשל במחלקה זו. האינטימיות שמורה רק לימי הולדת שלו - ואז רק לאלה עם אפס.
אני מזניח את תפקידי הנשים בבושה. למעשה, אני נגד האישה. האמת היא שאני פשוט עסוק ומעורב בקריירה שלי כסופר מכדי להיות אישה מסורתית ואכפתית. האמת היא שאני מתפעל מהאופן שבו הוא שומר עלי, על בנינו ועל ביתנו. הוא מקל על חיי.
האם זה הופך אותי לאישה אנוכית, רשלנית ומזניחה? ' כנראה - אבל זה גם גורם לי להיות מאושר יותר. ' קייט תומפסון

תמיד אמרתי שאם תתן לאישה ללבוש את המכנסיים בזוגיות, המין יתייבש מהר מאוד.

לאחר מכן היא תמנע מין ותגמל אותך בכך אם אתה על ההתנהגות הטובה ביותר שלך.

קייט תומפסון היא דוגמה מושלמת לכך.

העובדה היא שבעלה של קייט יעשה הרבה אוננות לפורנו, בנוסף לבשל הרבה, לנקות ולהתנהג בצורה הטובה ביותר עבורה.

האם זה לא בסדר?

לא, זה פשוט שונה.

זה בדיוק ההפך ממה שאנחנו מלמדים כאן ב'האדם המודרני ', אבל אם הוא רוצה לעשות זאת, הוא יכול.

דעתי היא שעליך לעשות כל מה שהופך אותך למאושר והמלא ביותר בחיים.

בהחלט לא הייתי מקבל אישה כמו קייט תומפסון, אבל אני יכול לראות איך אישה כזו תשמח כמה חבר'ה.

אחרי הכל, יש לו כמיליארד סרטוני פורנו להתרחק מתי שהוא רוצה.

אם הוא מרוצה מזה, אז כל טוב לו.

בנוסף, איפשהו בדרך הם הצליחו לקיים יחסי מין וליצור שני ילדים, כך שזה לא כל דבר רע בשבילו.

לא כוס התה שלי, אבל זו דרך חיים.

מה שאנו מלמדים כאן ב'איש המודרני 'הוא כיצד ליצור ולשמור על סוג הדינמיקה של היחסים שבהם האהבה, הכבוד והמשיכה שאתה ואשתך חשים זה כלפי זה מעמיקים לאורך זמן, ולא דוהים.

כתוצאה מכך, האישה שלך מטפחת בחיבה, אוהבת, תשומת לב ואדיבה כלפיך.

היא רוצה לקיים איתך יחסי מין, היא רוצה להיות טובה לך והיא יוצאת מגדרתה כדי שזה יקרה.

אתם מכירים את הזוגות שראיתם שעדיין מאוהבים בטירוף ונרגשים להיות סביב זה, למרות שהם 40 או 50 שנה למערכת יחסים?

זה מה שאנחנו מלמדים כאן ב'האדם המודרני '.

במקרה של קייט ובעלה, זה נשמע שהיא אוהבת אותו כאדם ואוהבת אותו כבעלה, אבל היא לא מרגישה כלפיו שום או שום משיכה מינית.

במקום להיות בעל ואישה שעדיין מקיימים יחסי מין ונרגשים להיות סביב זה, קייט ובעלה דומים יותר לבני בית או לחברים.

זה לא 'לא בסדר' לעשות את זה, אבל זה בטוח יהיה לא ממלא ואולי אפילו קצת בודד לבלות את חייך עם אישה שמעדיפה לעבוד במקום להיות סביבך, שלא לדבר על אי פעם לקיים איתך יחסי מין.

האם אתה רוצה להתחתן?

על פי הסקר המקוון שלנו כאן ב- The Modern Man:

 • 37% מהגברים רוצים להתחתן עם אישה ולהישאר איתה לכל החיים.
 • 36% מהגברים רוצים לנהל מערכות יחסים עם נשים רבות במהלך החיים.
 • 18% מהגברים עדיין לא בטוחים מה הם רוצים.
 • 9% מהגברים רוצים להישאר עם אישה אחת לכל החיים, אך לא להתחתן.

הסטטיסטיקה שלעיל מדויקת בזמן כתיבת פוסט זה (על סמך 211 קולות). הגדר את הצבעתך למטה כדי לומר את דעתך:

מִשׁאָל

'מה מטרת הזוגיות שלך?'

 • להתחתן עם אישה ולהישאר איתה לכל החיים
 • הישאר עם אישה אחת לכל החיים בלי להתחתן
 • מנהלים מערכות יחסים עם נשים רבות במהלך החיים
 • עדיין לא בטוח

צפה בתוצאות

טוען ...

להתחתן או לא להתחתן

אני חושב שנישואין הופכים לדור הנוכחי לרעיון קצת מוזר, כי כל מה שאתה צריך לעשות זה להפעיל את ערוץ דיסקברי או את ערוץ נשיונל ג'אוגרפיק ותראה אנשים מדברים על פריצות הדרך האחרונות בהארכת החיים.

דפדף בערוץ וצפה ב- Entertainment Tonight או ב- ENews ותראה מפורסמים ואנשי ציבור אחרים עוברים פרידה מבולגנת או גירושין.

מצד אחד, זה מרגיש כאילו הנישואין הם 'הדבר הנכון לעשות' ויעניקו לך חיים בטוחים עד המוות.

עם זאת, מצד שני, לנישואין יש סיכוי של 50% להסתיים בגירושין וישנה אמונה הולכת וגוברת בקרב מדענים שאנשים עשויים לחיות עד 150-200 שנים בתקופה הקרובה.

ואז, אם תגיע לגיל הזה, טכנולוגיה חדשה תהיה זמינה להאריך את חייך עוד יותר.

אז מה עליכם לעשות?

בנוסף, כיצד ניגשתי לאותו נושא עם אשתי? צפו בסרטון זה כדי ללמוד מדוע החלטתי לקבל את הצעת הנישואין של חברתי ואיך טיפלתי ברעיון שבני אדם (כולל אני) יכולים לחיות הרבה יותר זמן מהרגיל.

הגישה היוונית העתיקה לנישואין: האם היא עדיין חלה?

סוקרטס - פילוסוף יווני קדום

סוקרטס (פילוסוף יווני קדום) אמר פעם בסביבות שנת 430 לפני הספירה,'בכל אופן, תתחתן. אם תקבל אישה טובה, אתה תהיה מאושר; אם תקבל רע, תהפוך לפילוסוף ... '

האם עצה זו עדיין חלה על העולם של ימינו?

ובכן, לא ממש.

זה היה קל לסוקרטס לומר אז כי לא היה בית משפט לגירושין, או מזונות כפויים.

בעולם של היום, אם תתחתן עם האישה הלא נכונה, היא תיקח 50% מהנכסים שלך בבית הדין לגירושין ותצטרך גם לשלם מזונות ילדים, גם אם היא בגדה בך לפני שהתגרשה ממך.

העצה שלי היא:

 • אל תקבל את השני הכי טוב: בחר אישה שתואמת אותך באמת.
 • סמכו על אינסטינקט המעיים שלכם: אם יצר המעיים שלך אומר לך שהיא לא הילדה עבורך, אז כנראה שהיא לא. זרוק אותה ומצא אישה חדשה.
 • העמיקו את האהבה: במקום לעשות את הטעות שמיליוני זוגות גרושים עשו, היו חכמים והעמיקו את האהבה, הכבוד והמשיכה בינכם לבין אשתכם.
 • שמרו על כבוד הדדי: כבד את האישה שלך והתייחס לזכותה. צפו לאותו תמורה ואם היא לא מספקת את זה, קיים דיון רציני ותביא אותה לשנות את דרכיה או לאבד אותך.
 • תגרום לה להיות גאה להיות איתך: היה האיש שהיא רוצה להישאר איתו לכל החיים על ידי המשך להגיע לפוטנציאל האמיתי שלך כגבר.

הפניות

¹ -² Brinig, M., Douglas, W. A. ​​(2000). 'המגפיים האלה מיועדים להליכה: מדוע רוב תיקי הגירושין הם נשים'. סקירת משפט וכלכלה אמריקאית 2 (1): 126–129. מקור: http://www.unc.edu/courses/2010fall/econ/586/001/Readings/Brinig.pdf

³ Noer, M. (2006, אוגוסט, 22). אל תתחתן עם נשים בקריירה. פורבס. מקור: http://www.forbes.com/2006/08/21/careers-marriage-dating_cx_mn_0821women.html

⁴-⁵-⁶ Hoyle, A. (2012, נובמבר, 21). הנשים שחושבות שהן חכמות מכדי להביא תינוקות. דואר מקוון. מקור: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2236467/The-women-think-theyre-clever-babies-Theyre-educated-dynamic-careers–believe-motherhood-beneath-them.html

גירושין - סטטיסטיקה, צפון אמריקה. ויקיפדיה. מקור: http://en.wikipedia.org/wiki/Divorce#Statistics

⁸ Hallett, S. (2011, דצמבר, 14). שיעור הנישואין באמריקה צונח בצורה דרסטית. הוף פוסט. מקור: http://www.huffingtonpost.com/2011/12/14/marriage-rates-in-america_n_1147290.html

⁹ Childs, F. (2011, נובמבר, 21). סקסי מדי, נינוח מדי, עצמאי מדי ... מדוע יש נשים שאינן רק חומר לאישה. דואר מקוון. מקור: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2063997/Too-sexy-laid-independent–Why-women-just-ARENT-wife-material.html

תומפסון, ק '(2013, ספטמבר, 18). הכירו את אשתו הגרועה ביותר של בריטניה - והיא גאה בכך: קייט לא תבשל, לא תנקה ורוקחת אהבה עם בעלה (שעובד ועושה את כל המטלות) פעם בעשור. דואר מקוון. מקור: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2424680/Kate-Thompson-Britains-worst-wife–shes-proud-it.html