חנות אימה קטנה 3D מדהימה אודרי II

שֶׁלָנוּ & ldquo; אודרי השנייה & rdquo; עוגה הוכנה לשחקן בתפקיד הראשי של & ldquo; סימור & rdquo; בהפקה בימתית של & ldquo; חנות זוועות קטנות & rdquo; . העוגה הזו הייתה כל כך כיפית להכין!

לוח העוגה הוא דיסקית עץ מכוסה בנייר כסף זהב. השתמשתי במוט מרכזי המוצמד לבסיס העוגה ליציבות. ה & ldquo; סיר חרסית & rdquo; היה עשוי מחמש שכבות עוגה הנתמכות פנימית עם לוחות עוגה ודיבלים. שכבות אלה התמלאו בקרם חמאה, פירור מצופה בקרם חמאה, וכוסו בפונדנט בצבע טרה-קוטה. הסיר היה מאובק בסוכר קונדיטוריה כדי להוסיף את האפקט של סיר חרס אמיתי. שתי חתיכות של ציפוי עץ מתווספות ומורחבות מעט מעל החלק העליון של הסיר לתמיכה בראש. אלה לא נראה במוצר הסופי.

& ldquo; אודרי II & rdquo; הלסת התחתונה נעשתה משתי שכבות עוגה המגולפות בצורה דומה לביצה כאשר לוח העוגה נמצא באזור השטוח שהוא פנים הפה. בלוח נחתך בו חור מאחור ליציבות בעת הצבתו על המוט המרכזי. העוגות הללו התמלאו בקרם חמאה ובציפוי פירורים, ואז כוסו בפונדנט עם הצד השטוח / הלוח כלפי מטה, והורידו את הפונדנט ומעל הלוח שיהפוך לחלל הפה. זה יאפשר לפונדנט לאחוז בקצה הלוח ובהמשך להיות מכוסה ברצפת הפה והלשון. פיסת קרש עוגה קטנה מעוצבת ויש בה חור. פיסת הלוח הקטנה הוחלפה על גבי העמוד המרכזי אל הסיר ועוגת הלסת התחתונה בתורה החליקה על העמוד המרכזי על פיסת לוח העוגה הקטנה.

פונדנט מגולגל ונחתך בצורת עלה ומתווסף לתחתית הפה. Toungue מעוצב ומפוסל, וגם מוסף.

החלק העליון של & ldquo; אודרי II & rdquo; הראש מיוצר בצורה דומה ללסת התחתונה באמצעות עוגת שלוש שכבות. בלוח העוגה לעוגה זו יש גם חור שיחליק מעל העמוד המרכזי ליציבות. במקרה זה, המספוא מכוסה על החלק המעוקל ומורד מעט מתחת לקרש העוגה שיהפוך לגג הפה שקרוי ומכוסה בפונדנט. העוגה הזו מוחלחת אל העמוד המרכזי שכעת אינו נראה עוד. פונדנט מגולגל, מעוצב, מובלט, ומתווסף כגג הפה.

פונדנט מגולגל ונפץ לשפתיים ומתווסף. השיניים מעוצבות מפונדנט ומוסיפות. לסת & עלים & rdquo; מתווספים כמו כל העלים שנוספו אשר יקשרו את הלסת התחתונה ואת הראש יחד ליציבות. זה יכסה גם את כל הפערים. גפנים מתווספים. כל האזורים הירוקים הוברשו באוויר.הנגיעות הסופיות הן רצפת האריחים שמיוצרת כדי לחקות את זו שבגרסת הצבע של הסרט ועשויה מחומרי תמונה אכילים, & ldquo; לכלוך & rdquo; בסיר שעשוי מעוגת שוקולד מפוררת, ופנים הפה מוברש במים כדי להבהיק. אני מקווה שנהניתם לראות את העוגה הזו כמו שנהנתי להכין אותה!