עוגת נושא הוליוודית מדהימה

השנה בתי החליטה על נושא הוליוודי. החלטתי שזה חייב להיות פרסי אוסקר, אורות, סרטים, כל זה! (והייתי אומר שהצלחתי). עבור העוגה הזו השתמשתי בלוח 18 ″ x32 because כי תן לי לומר לך, העוגה הזו שוקלת טון והייתי זקוקה ליציבות! שתי השכבות התחתונות הן בובות עוגת קלקר מכוסות בפונדנט. אם אתה יכול לראות את רצועות הסרט מסתובבות בתחתית כל נדבך, צילמתי כל תמונה של בתי בשלבים שונים של חייה אל סליל הסרט והדפסתי אותם על יריעות סוכר עם דיו אכיל. הם יצאו טוב יותר ממה שראיתי לעצמי. הרובד התחתון הוא 16 ″, הבא למעלה הוא 12 ″, ואז שתי השכבות העליונות (10 ″ & 8 ″) הן למעשה עוגות אמיתיות המכוסות בפונדנט עם רצועות סרט הסדין מסביב לכל שכבה.

הזמנתי את האורות ברשת כי היינו צריכים שיטפונות / זרקורים. אהבתי את ההשפעה כששינו צבעים. הפסלים מסוג אוסקר הם כולם פלסטיים, אבל אני חושב שממש מוסיף לאפקט. הכנתי את העמודים מדבק מסטיק צבוע באבק ברק ותמצית לימון טהורה. ואז הדבקתי אותם על מטבעות שוקולד עטופים בנייר כסף שחור. הכדורים בחלק העליון של כל עמוד הם חרוזי עץ מחנות היצירה רוססו בזהב עם נצנצים. & ldquo; חבל קטיפה & rdquo; הוא פשוט ליקוריץ משיכה וקליפה המושחל בחלק העליון של העמודים.

השטיח האדום הוא פונדנט וגולש צהוב הוא הדובדבן. עבדתי על & ldquo; מזויף & rdquo; אלמנטים של העוגה הזו כבר למעלה משבועיים. ביום חמישי בערב אפיתי 3 עוגות גיליון לשימוש בשכבות 10 ″ ו- 8 ″. ביום שישי חתכתי, אייסתי, פונדטתי ופשטתי את שתי השכבות העליונות. התחלתי להרכיב את העוגה הזו בשעה 5:30 בבוקר שבת כי זה כשהבית הכי שקט ואף אחד לא מפריע לי :) סוף סוף סיימתי בערך בשעה 8 בבוקר אז לקח להרכבה כמעט 3 שעות כשאני מתכוון להתגלגל ומודדים וגוזרים כל קטע של & ldquo; שטיח אדום & rdquo; עבור כל נדבך כי לא רציתי לכסות את כל העבודה שעשיתי על רצועות הסרט.

הכוכבים בחלק העליון היו עשויים משחת מסטיק וצבועים באבק ברק מעורבב עם תמצית לימון. ואז חבטתי את אותיות שמה כדי לוודא שיש לה את הכוכב המלא & rdquo; יַחַס.

העוגה הזו הייתה עמל של אהבה, עבור זו שאני אוהב. צריך להכין מחדש את שתי השכבות המובילות למסיבה ההוליוודית שלה בסוף השבוע עם כל חברותיה & hellip; הו, האם הזכרתי שיש לנו שתי מסיבות, אחת לחברים משפחתיים ומבוגרים והשנייה לחבריה! כן, אנחנו משוגעים! המשפחה נדהמה שוב שהצלחתי למשוך את זה. הם תמיד נרגשים לראות מה הלאה!

מקווה שכולכם יהנו!עוגת נושא הוליוודית מדהימה

עוגת נושא הוליוודית מדהימה

עוגת נושא הוליוודית מדהימה

עוגת נושא הוליוודית מדהימה