רושם ראשוני רע: לגרום לילדה לחבב אותך שוב

רושם ראשוני גרוע

לעיתים קרובות נאמר כי רשמים ראשונים הם רשמים מתמשכים, אז היכן זה משאיר בחור שמבין שהוא עשה רושם ראשוני רע על ילדה?

יצירת רושם רע הולכת להיות דברים שונים לאנשים שונים, אך כל סוג של רושם ראשוני שאינו בבואה אמיתית של מי שאתה הוא רושם שיש להימנע ממנו. לדוגמה:

  • מתיימר להיות בחור נחמד עוד יותר ממה שאתה באמת (למשל להיות מנומס מדי, רשמי ושמור).
  • חושף בפניה את רגשותיך לפני שגורם לה לרגשות חזקים כלפייך.
  • להעמיד פנים שהיא רוצה להיות רק חברה שלה, כאשר מה שאתה באמת רוצה זה קשר מיני ומחויב איתה.
  • לשאול אישה לפני שגרמת לה להרגיש נמשכת אליך.
  • לגרום לה להרגיש שהיא טובה מדי בשביל בחור כמוך כי לא הצלחת להציע לה כל אתגר.
  • לשים על עצמה פעולה שהיא ממש מגניבה, עשירה או קשוחה כדי לקוות לה להרשים אותה.

רוב הנשים הן מומחיות טבעיות בקריאת שפת גוף והן בדרך כלל יודעות מתי בחור מזייף את זה כי מעשיו והתנהגותו אינם תואמים את דבריו. משהו פשוט לא נראה בסדר והשומר של האישה עולה.

להעמיד פנים שאתה מישהו שאתה לא לא להרשים אישה ובמקום זאת יוביל לכך שהיא תראה בך מזויפת ולכן מישהו שלא ניתן לסמוך עליו. אם אישה לא יכולה להרגיש רגועה ונינוחה בחברתך, אז היא תשים את משמרתה ותשחק קשה להשיג עד שתוכל לגרום לה להירגע ולהיפתח.

בתור גבר, אם אתה לא רגוע ונוח רק להיות אתה עצמך, זה יגרום לרוב האנשים שאתה מרגיש מסורבל בחברה שלך. אז מה לעשות בחור? זיוף זה לא ייצור רושם טוב וגם התנהגות עצבנית וחרדתית. אז מה הפיתרון ... במיוחד אם אינכם בטוחים מאוד סביב נשים שנראות לכם מושכות?

צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני) כדי לגלות את הדרך הבטוחה לרושם ראשוני רע על אישה ...יצירת רושם ראשוני טוב להתחלה

אם אתה מרגיש שעשית רושם ראשוני רע על אישה ואתה רוצה לדעת כיצד לתקן את זה, אתה צריך להיות מודע למה שנדרש לעשות רושם טוב על אישה במקום הראשון. במילים אחרות, אתה צריך לדעת איך נשים חושבות כשאינטראקציה עם בחורים וסוג התכונות שהם באמת מחפשים אצל גבר.

אם אינך יודע אילו תכונות נשים מחפשות אצל גבר, סביר להניח שתמיד תתאמץ ליצור רושם ראשוני טוב על אישה. למה? במקום להתמקד בהצגת התכונות שנשים מוצאות מושכות מינית אצל גבר, סביר להניח שתציג תכונות המסמנות אותך כגבר נחמד וידידותי במקום זאת.

אין שום דבר רע בלהיות גבר נחמד וידידותי, אבל זה לא מה שמדליק אישה. בנוסף להיותך בחור טוב, אתה צריך להיות מסוגל לעורר את רגשות המשיכה המינית של האישה.

רושם ראשוני רע על אישה - יש לי רגשות כלפיך. האם תהיי חברה שלי? אנא?

אם אינך מסוגל לעשות זאת, היא פשוט תתייחס להתנהגות הנחמדה שלך כאל גבר נחמד וידידותי שלא מעוניין בשום דבר מיני או בחור מבולבל שפשוט לא יודע להפעיל רגשות המשיכה המינית של האישה.

מה איתך? האם אתה יודע להפעיל את רגשות המשיכה המינית של האישה עבורך כשאתה מתקשר איתה? צפו בסרטון זה של דן בייקון כדי לגלות ...

כשמדובר במשיכה, נשים מחפשות תכונות בסיסיות אצל גבר כמו ביטחון, גבריות (באופן שהוא חושב, מתנהג, מרגיש, נוקט בפעולה בחיים וכו ') ואינטליגנציה חברתית (כלומר היכולת שלו להסתדר איתה ו אחרים).

אישה רוצה להיות מסוגלת לדבר עם בחור ולא רק להרגיש נמשכת, אלא להרגיש שהיא יכולה לסמוך עליו שיגן עליה וינחה את עצמו וגם אותה לחיים טובים יותר יחד אם היא תיכנס איתו לקשר.

עם זאת, בחורים רבים לעולם לא עוברים את ההרגשה הזאת עם אישה מכיוון שהם עושים את אותן טעויות קלאסיות ישנות במהלך שיחה שדן בייקון מציין בסרטון למטה ...

לא נכון

נדחה - רושם ראשוני רע

כשחבר'ה יוצרים רושם ראשוני רע, זה בדרך כלל בגלל שהם מתנהגים באופן שמראה שהם לא בטוחים בעצמם, מה שלא מצליח להפגין את איכויות האלפא שנשים מחפשות בבחור.

לדוגמא: משתדל יותר מדי 'להשתלב' או להיות נחמד מדי לאישה בניסיון נואש לחבב אותה. כאשר בחור מנסה יותר מדי, הוא יכול לבחור ללכת עם כל הדעה הרווחת בשיחה ולא להיות בעל מחשבה משלו ולעמוד במה שהוא מאמין בו.

הוא יכול גם להיתלות בכל מילה של אישה ולעבור יתר על המידה עם מספר המחמאות שהוא משלם לה, או שהוא יכול לבקש ממנה לצאת לדייט תוך דקה מפגישתו כי הוא לא יודע כמה זמן הוא יוכל להחזיק את תשומת הלב שלה.

להתנהג בצורה כזו לא גורם לאישה להרגיש טוב בחברתך כי זה גורם לך להיתקל כלא במקרה הטוב ומיואש במקרה הרע. ייאוש אינו תכונה מושכת אצל גבר.

ייאוש וחוסר ביטחון הם כיבוי מוחלט לנשים מכיוון שנשים באופן טבעי נמשכות לבחורים שיכולים לשרוד ולשגשג בקלות. להיות נואש ונזקק גורם לאישה להרגיש שהיא תצטרך לטפל ולהגן על הבחור לאורך כל החיים, במקום להיות מסוגלת לסמוך עליו שיגן עליה ויטפל בה.

לגבר בעל האיכויות הבטוחות והגבריות שאישה מחפשת יש נוכחות לגביו שגורמת לה להרגיש ממש חלשה בברכיים. היא מרגישה כל כך ילדותית ונשית בתגובה לגבריותו הטהורה.

בניגוד לגברים בדרגה נמוכה יותר (למשל בחורים עצבניים, בחורים חסרי ביטחון, בחורים נחמדים וכו '), גברים אלפא בטוחים בוחרים למעשה בנשים. אישה תגיב כמעט תמיד לנוכחות של זכר אלפא על ידי עבודה קשה כדי לוודא שהיא זו שמושכת את תשומת ליבו על כל שאר הבנות.

נשים אוהבות את הדרך בה הן מרגישות בחברת זכר אלפא והן הולכות לעשות כל מה שנדרש כדי להביא את כולן לעצמן. גברים אלפא אינם צריכים לעבוד קשה ביצירת רושם ראשוני טוב בכך שהם נחמדים ומנומסים במיוחד, מכיוון שהם יוצרים רושם חיובי בכל מקום שהם עוברים על ידי היותם עצמם.

עם כל האמור לעיל, אתה מבין שרושם ראשוני רע לא חייב להיות רושם מתמשך. כשיש לך ביטחון עצמי אמיתי ואתה בטוח במי שאתה כגבר, יש לך את מה שנדרש כדי לתת לממשי שאתה זורח כשאתה נמצא סביב אנשים אחרים.

כל דבר מוזר, מביך או מזויף שאמרת או עשית סביב אישה לא צריך להיות מפר העסקה. זה לא היה האמיתי וזה יישכח במהרה כשאתה מראה את הצבעים האמיתיים שלך על ידי היותך בחור אמיתי ובטוח מעתה ואילך.

כל עוד אתה מסוגל לגרום לאישה להרגיש הרבה כבוד ומשיכה אליך במהלך אינטראקציה, היא תשמח להתעלם מכל שגיאות קלות שעשית, שגרמו בתחילה לרושם ראשוני רע.

אחרי הכל, היא מקווה למצוא את עצמה מאהבת או חבר ואם היא מרגישה שיש לך מה שנדרש כדי לשמח אותה, היא לא מתכוונת לדחות את ההתקדמות שלך ...