להיות גבר: 4 צעדים שכל בחור צריך לנקוט

להיות גבר

להיות גבר זה יהיה תהליך מאוד מרגש ומתגמל עבור בחור שיעבור, או שזה יהיה סיוט מלא בדחייה, כאב לב ובלבול.

אם אתה עדיין בתהליך להיות גבר, הנה 4 דברים שאתה חייב לשלוט בהם לפני שתרגיש שהגעת לגבר:

1. קבל ברור על זהותך האמיתית כגבר.

יש בחורים שלעולם לא הופכים לגבר אמיתי מכיוון שהם לעולם לא מתבררים לגבי זהותם האמיתית.

לדוגמא: בחור יציג את עצמו כבחור נחמד וידידותי ויקווה שאנשים יאהבו אותו בגלל זה, הבוס שלו מקדם אותו בגלל זה ונשים רוצות לקיים איתו יחסי מין בגלל זה.

עם זאת, מי שהוא באמת עמוק בפנים הוא בחור טוב שמשתוקק לאסרטיבי יותר ולכבוד שמביטים בו אנשים.במקום להפוך לגבר אמיתי על ידי עלייה לרמת הוויה זו, הוא ימשיך להיות בחור נחמד פסיבי ולקוות שאנשים ירחמו עליו, ירחמו עליו וכו '.

בסתר, הוא יירדם בלילה עם כעס על כך שאנשים לא מכבדים אותו ונראה שנשים לא אוהבות אותו. לעתים קרובות הוא ידמיין את עצמו לוקח נקמה של אנשים ולבסוף מקבל את הכבוד שהוא מרגיש שמגיע לו.

עם זאת, העולם לא משתחווה לחבר'ה נחמדים פסיביים או להצלחה בידיים או למין אליהם על היותם נחמדים. אם אתה רוצה שיכבד אותך על היותך הבחור הטוב שאתה, אתה צריך לפסוק את הכבוד הזה.

חלק גדול מלהיות גבר הוא להיפטר ממעשה הבחור הנחמד שהיה עובד בשבילך בילדותך. כילד, היית מטופל טוב ונותן פינוקים על היותך נחמד, אבל זה לא עובד כמבוגר.

2. יש מטרה ענקית בחיים.

אם לבחור אין מטרה ענקית בחיים והוא לא באמת מכוון לשום דבר אחר מלבד היסודות (למשל להשיג אישה, להשיג בית, להתיישב ואז למות), הוא יהיה טבעי לרגיש דִכָּאוֹן.

כדי להיות מה שאנשים מכנים כגבר אמיתי, אתה חייב שיהיה לך מטרה ענקית בחיים שאתה מכוון אליה ולא תפסיק שום דבר להשיג. דרך נוספת לומר מטרה היא להתייחס אליה כאל חלומות גדולים ושאיפות שנמתחות עד כמה שאתה יכול לדמיין.

3. בחר את בחירתך עם נשים, במקום לקחת כל מה שתוכל להשיג.

רוב הבחורים לא גדלים עם מודל לחיקוי גברי שיכול ללמד אותם איך למשוך נשים, ולכן הרבה חבר'ה גדלים בתחושת נואשות להשיג פחות או יותר כל בחורה שהם ימצאו.

במקום שיהיה לו הבחירה שלו בנשים ובכוח לבחור אישה תואמת באמת בשבילו, בחור יקבל את כל מה שהוא יכול להשיג עם נשים ואז ינסה לגרום לזה לעבוד.

על סמך זה, אין זה מפתיע ששיעור הגירושין הוא כה גבוה בימינו. בעבר אישה נאלצה להישאר עם גבר לכל החיים, גם אם היא לא הייתה מרוצה או אם הם אינם תואמים.

עם זאת, בעולם של היום, אישה יכולה להיפרד מבחור או להתגרש מגבר מתי שהיא רוצה. אז במקום להיות קבצן עם נשים ולעשות את התחת שלך בתקווה לגרום לילדה אחת לחבב אותך, תהיה גבר בנושא זה ולמד איך למשוך נשים כדי שתוכל לבחור את הנשים שלך.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בה לבחירתכם עם נשים ...

4. היה סוג הגבר שאשתך ואנשים אחרים יכולים להביט אליו ולכבד.

אם נשים ואנשים בכלל לא מסתכלים על בחור, נבחרים עליו או לא מכבדים אותו, אז זה לא מה שמכונה גבר אמיתי.

כדי להיות מה שאנשים מתייחסים אליו כאל גבר אמיתי, אתה חייב להיות סוג של אדם שאחרים יכולים להסתכל עליו ולכבד. לא משנה אם אתה בן 18 או 58; אותו הכלל חל. זה גם לא משנה אם אתה מכוון לאסוף נשים או לשמור על קשר עם אישה יחד לכל החיים; אותו הכלל חל.

כדי להיות מה שאנשים מתייחסים אליו כאל גבר אמיתי, אתה חייב להיות סוג של אדם שאחרים יכולים להסתכל עליו ולהסתמך עליו 'להיות הגבר', לא משנה כמה החיים יהיו מאתגרים.

היעדר דוגמניות גבריות

בעולם של ימינו, חבר'ה רבים גדלים ללא המודל הגברי המושלם כדי להראות להם כיצד להיות גבר מודרני מצליח. עם אף אחד אחר שלא לפנות אליו, החבר 'ה לעתים קרובות מסתכלים בתוכניות טלוויזיה, בסרטים ואפילו במילים של שירים אחר התשובות.

עם זאת, מה שרבים מהבחורים האלה לא מבינים הוא שהסצינות שהושמעו בסיטקומי טלוויזיה ובסרטים נועדו לבדר קהל, ולא לחנך אותם. ללא מודעות זו, גברים מודרניים רבים מעתיקים את התנהגותם המטופשת לעיתים קרובות של גברים בטלוויזיה ובסרטים.

דוגמא קלאסית היא המקום בו הבחור העצבני, הביישן, 'המפסיד החביב' בתכנית טלוויזיה או בסרט יעוד ויעשה כל מיני טעויות סביב אישה. הוא יהיה מאוהב בה בטירוף, אך בתחילה היא תדחה אותו. בסופו של דבר, הוא 'יציל את היום' או יעשה משהו מדהים כדי להרשים אותה ואז היא תיתן לו צ'אנס.

זה מבדר עבור אנשים מסוימים לצפות, אך לא כך הדברים מתרחשים בעולם האמיתי. בעולם האמיתי, נשים נמשכות לעוצמה הרגשית אצל גברים, ולא לחולשה.

לכן, כשנשים פוגשות בחור ביישן ועצבני שמקווה לקבל הזדמנות איתה, היא לא חושבת,'המממ ... הוא בטח יכול להציל את היום או להציל את העולם כמו אחד מאותם מפסידים חביבים מהסרטים.'

במקום זאת, היא פשוט לא מרגישה כלפיו שום משיכה ודוחה אותו.

מבט פואטי על להיות אדם

'אם' הוא כותרת שירו ​​המפורסם של רודיארד קיפלינג (1865-1936) על היותו אדם והיותו אדם. אולי למדת את זה בבית הספר, אבל אם אתה לא מכיר את זה, הנה שורת הפתיחה ...

'אם אתה יכול לשמור על הראש כשכל אתה מאבד את שלהם ומאשים אותך בזה.'

קיפלינג ואז מתרחב עם עוד 30 שורות מחשבה מבלבלות ומעוררות 'אם' להרהר לפני שהוא מגיע לשורה האחרונה ...

'שלך הוא כדור הארץ וכל מה שיש בו, ויותר מכך - אתה תהיה גבר, הבן שלי!'

זו רשימות די גדולות של 'אם' ודי מבלבלות לקריאה. באמת, זה מספיק כדי לדחות את רוב הבחורים מהרעיון להיות גבר כי כל זה נשמע קשה מדי.

הנה השיר המלא כדי להראות לך למה אני מתכוון ...

קיפלינג - אם שיר

מבולבל מהניסוח הזה? גם אני.

השיר הנ'ל הוא סכום כולל של מחשבותיו של קיפלינג על היותו גבר ומה שנדרש כדי להיות מסוגל לקרוא לעצמך גבר אמיתי. אני בטוח שהוא התכוון לטוב, אבל לדעתי, זה קצת אינטנסיבי מדי לעולם של ימינו.

בימים אלה אנשים הבינו שאנחנו לא צריכים להיות כל כך רציניים ובררניים בכל דבר כי אף אחד לא מושלם.

נראה שקיפלינג מוציא את זה כאילו אלא אם כן אתה עושה את כל הדברים האלה, אתה תהיה כישלון כגבר.

אני מצטער על הבחור ואשמח לחזור בזמן ולומר לו,'היי רודיארד - הכל יהיה בסדר חבר. פשוט תהיה אדם טוב, היה חזק מבחינה רגשית ותלך אחרי היעדים והחלומות שלך. לאף אחד לא ממש אכפת אם אתה עושה כמה טעויות בדרך, אז אל תבזבז יותר זמן בניסיון לחשוב איך להיות מושלם. החיים לא חייבים להיות בן הזוג המסובך הזה. חייכו והמשיכו לחיות את חייכם, במקום להרגיש כאילו אינכם מספקים אלא אם כן אתם עושים את כל הדברים האלה. '

כשאנשים נמצאים על מיטת המוות שלהם (כלומר הם בדיוק עומדים למות), הם צוטטו לעתים קרובות באומרם שהם רוצים שהם לא דאגו כל כך מה אנשים חושבים עליהם. ממש ברגע שחייהם בעולם הזה עומדים להסתיים, הם סוף סוף מבינים שזה ממש לא משנה.

כל עוד אתה אדם טוב, ממלא אחר המטרות שלך והיותך איש יושר, אין לך מה לדאוג. דחוף קדימה לעבר המטרות שלך והלך אחרי מה שאתה רוצה בחיים, במקום לדאוג מה אחרים עשויים לחשוב.

היה האיש שאתה רוצה להיות, על סמך הבנתך הנוכחית את העולם, אך רק דע כי נקודת המבט שלך תשתנה ככל שתתבגר ...

מתחזק עם הגיל

באופן אישי, אני בדיוק עומד להיות בן 38 וכשהייתי בן 22, חשבתי שכל העולם הארור הבין.

בחנתי כיצד אנשים אחרים חיו את חייהם ומנקודת המבט שלי בת 22, חשבתי שחלקם כל כך נאיביים ועיוורים. עם זאת, ככל שצברתי יותר ניסיון כגבר, הבנתי בסופו של דבר מדוע אנשים חושבים, מתנהגים ופועלים בדרכים מסוימות.

כיום, אני אוהב ומקבל אנשים בעבור מי שהם ומבין שלמרות שהם אולי לא חושבים בדיוק כמוני, הם עוברים את מסע החיים שלהם בדרך שלהם ... וזה בסדר.

לפני שנים רבות הבנתי שחלק גדול מלהיות גבר הוא ללמוד לאהוב ולקבל את עצמך, כמו גם לאהוב ולקבל אחרים. בחיים האלה, אתה לא יכול לגרום לכולם לחשוב כמוך או לציית לפקודות שלך, אז אל תלחץ על כך. כולנו שונים וזה בסדר.

כל עוד אתה עולה באופן פעיל ברמות הפוטנציאל האמיתי שלך בתור גבר, אתה תרגיש מאושר יותר ויותר ומוגש, וגם תזכה לכבוד ולהערצה של הסובבים אותך.

אתה תהיה גם מסוג הגברים שנשים רוצות ליישר קו איתן כי יש לך את האומץ לקום בעולם שהיו כל כך הרבה גברים אחרים שנחבאו והסתירו מהפוטנציאל האמיתי שלהם.

להיות גבר זה תהליך מרגש, מתגמל ומספק לכל החיים של למידה והתפתחות. רק לחבר'ה שמוכנים להמשיך ללמוד ולהתפתח יהיה מה שנדרש כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם כגבר.

אם בחור נתקע ברמת חיים מסוימת ואז יוותר על להיות האיש שהוא יודע שהוא יכול להיות, זה לא יהיה משהו שהוא יכול להימלט ממנו. העצב שלעולם לא להגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר תמיד יהיה שם בעוכרי מוחו.

הוא יידע שהוא מסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלו, אבל אם הוא לעולם לא יעבוד איך לעבור את זה ולהגיע לשלב הבא בחיים, הוא תמיד ירגיש מדוכא, מתוסכל ומבולבל לגבי החיים ומה עליו לעשות כדי להרגיש שמח ומלא.

בואו נודה בזה, החיים יכולים להיות מאתגרים מאוד לפעמים, אבל זו הדרך שבה בחור בוחר להתמודד עם אותם אתגרים שמפריד בסופו של דבר בין הגברים לבנים.

כפי שבן מ'האיש המודרני 'אמר לעיתים קרובות כאשר דנו בנושא זה,'מלבד חווית מזל רע, המקום בו אנשים נמצאים בחייהם הוא בדרך כלל סכום כולל של כל הבחירות שעשו להגיע עד לנקודה זו. אנשים מצליחים מבצעים באופן קבוע בחירות טובות וממשיכים לדחוף קדימה אם חלק מהבחירות שלהם לא מסתדרות. '

להיות גבר מצליח זה לא להיות גבר ש'מנצח 'בהכל וגם לא תמיד להיות צודק בכל דבר.

במקום זאת, מדובר בלהיות אדם שתמיד נותן לו את הזריקה הטובה ביותר ויודע שהכל לא תמיד מתכוון. לפעמים, התוכניות מסתדרות בצורה מושלמת, אבל אם הוא מנסה וטועה או נכשל, הוא רואה בזה שיעור ואז לומד, משתפר ומנסה שוב עד שהוא מצליח.

כפי שאמר פעם מאמן הכדורסל האגדי ג'ון וודן,'אם אתה לא עושה טעויות, אז אתה לא עושה כלום. אני חיובי שעושה עושה טעויות. '

להיות גבר שמושך נשים באופן טבעי

להצליח עם נשים זו אחת המטרות החשובות ביותר שיש לחבר'ה בחיים. בלי נשים החיים הם די חרא, אם לומר זאת בוטה.

כשאתה אהוב, מבוקש ומכובד על ידי נשים, החיים מרגישים מדהים.

לכן, אם טרם הגעתם לנקודה בחייכם בה אתם מושכים באופן טבעי נשים, זה יכול להיות בגלל שאתם עושים אחת או יותר מהטעויות הבאות ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, ניתן לכם (כן אתם) למשוך באופן טבעי את הנשים שאתם פוגשים ואז להעמיק את הכבוד, האהבה והמשיכה של האישה אליכם בזוגיות.