התסרוקות הטובות ביותר שנראות טוב עם משקפי משקפיים

תסרוקות עם משקפיים מב: אולי השקעת זמן רב במחשבה כיצד לעשות תספורת שיכולה להתאים ביותר לצורת הפנים שלך ולסוג השיער שלך. אולי ניסית הרבה תסרוקות שניסו להתאים את התלבושת שלך ואת האירועים שאולי היית משתתפת בהם.

אבל האם אי פעם חסכת רגע לחשוב על איך להתהדר בתסרוקת שיכולה להתאים למשקפיים שלך? הבחירות לגברים בכל הנוגע לאופנה וסגנון אינן מוגבלות בעידן הנוכחי כפי שהיה וכדי להתבלט מההמון, כל סוגי הניסויים נעשים על ידי גברים, בנים ואפילו ילדים כדי להתהדר בתסרוקת מושלמת. . לבעלי משקפיים יש כיום מגוון רחב של תסרוקות התואמות כל סוג של משקפי אופנה לגברים.

כאן אנו מציגים בפניך 20 מתוך תסרוקות משקפי אופנת הגברים שנבחרו בקפידה מתוך רשימה מקיפה של המשקפיים הטובים ביותר לגזרות שיער לגברים. ישנן תסרוקות למגוון גדלים וצורות של משקפי עיניים מהן תוכל לבחור את אחת הניתנת להתאמה מושלמת לסוג המשקפיים שלך.

התסרוקות הטובות ביותר שנראות טוב עם משקפי משקפיים

תספורת מסרק צד

שיער מסרק צד

מסרק הצד הוא אחת הווריאציות של התסרוקת שנסחפה בצד שיכולה לעבוד היטב עם משקפי ספורט לגברים. כל מה שתצטרכו לעשות הוא למרוח מעט שעווה של ברק על השיער ולעצב אותו עם מסרק צד. אתה יכול לעצב את זה בכל דרך כדי להשיג את הגברים המושלמים עם תסרוקת משקפיים.תסרוקות מושלמות עם משקפיים

התסרוקות התחתונות


התספורת התחתונה לבחורים עם משקפיים יכולה להיות אידיאלית, במיוחד לבעלי משקפיים קטנים. תסרוקת זו משתלבת נהדר עם גברים עם משקפיים, מה שמוסיף סימטריה לראש שלך. אתה יכול גם לבחור בווריאציה כשהחלק העליון נשמר לאורך והצדדים קצוצים.

חלק צד מודרני

חלק צד מודרני


זוהי תסרוקת מזדמנת שיכולה לעבוד היטב עם כל סוגי המשקפיים. תזדקק למייבש שיער איכותי בכדי להוסיף נפח לשיער. זהו אחד התספורות של בחורים עם משקפיים שניתן לגרום להם להיראות יותר קז'ואל כשאתה צד בצד את השיער בעזרת האצבעות שלך כדי לעבור את השיער.

תסרוקות פומפדור

פומפדור עם חלק צדדי


זוהי תסרוקת משקפי הגברים הכי תכליתית והטובה ביותר, שהיא פופולרית במשך עשרות שנים. הוא יכול להתאים למגוון משקפיים, אך הגדולות ביותר יכולות להיות המתאימות ביותר. גובה המנשא יעזור להתרכז במשקפיים, במיוחד אם אתה מרכיב משקפיים כהים.

Blowout מבולגן

תספורת מבולגנת


אם אתה צריך להוסיף נפח לשיער שלך כדי להתאים את התסרוקת למשקפיים לחבר'ה, אז תסרוקת התפוצצות המבולגנת יכולה להיות המושלמת. סגנון זה יכול להיות הטוב ביותר לשיער גלי וחלק, ונותן לך מראה של מדען. השתמש במייבש שיער כדי להפוך את השיער מבולגן ושעווה מאט לעיצובו.

תסרוקות קוויף עם משקפיים

תסרוקות קוויף


גברים עם משקפיים ימצאו את הקוויף המתאים ביותר לסגנון שלהם והוא אחד מתסרוקת גברים האופנה הפופולרית ביותר בשנת 2016. קבל נפח רציני לשיערך על ידי הוספת מרקם וכדי להוסיף לסגנון, תוכל לסרק את השיער עד הגב כדי לתת מראה פומפדור מדומה. תסרוקת זו יכולה להיות הטובה ביותר למשקפיים מעוצבים גדולים.

חלקלק אחורה

חלקלק אחורה


סגנון השיער החלקלק המודרני תמיד מתאים לבעלי משקפיים והוא אחד מסגנונות המשקפיים הקלאסיים לגברים. השיער נשמר באורך בינוני ומוחלק לאחור ולצדדים כדי לתת מראה מודרני. אתה יכול לספור את המראה של פרופסור עם סגנון שיער זה.

לחמנייה מאן

לחמנייה מאן


תסרוקת Man Bun היא בין התסרוקות הטרנדיות ביותר ויכולה להיות התסרוקות הטובות ביותר עם משקפיים. אתה יכול לנדנד את לחמניית הגבר שלך עם משקפיים גדולים יותר מאשר הקטנים יותר, מכיוון שהשילוב יכול להיות אחלה. בין אם אתה לובש את הלחמנייה קצרה או רופפת, שיער ארוך זה עם תסרוקת משקפיים.

צוף צדדי מצוק

צוף צדדי מצוק

תסרוקת ה- quiff כאשר היא נחתכת לצדדים יכולה להיות תסרוקת משקפיים מגניבה לגבר והתאמת מושלמת לבעלי צורת פנים מרובעת. אפשר להוסיף גם דהייה או חיתוך בצדדים להוספת הסגנון. השתמש ברקדת ברק כדי להחזיק את הברק והבוהק של השיער.

תסרוקת תסרוקת

תסרוקת תסרוקת

תסרוקת מושכת את העין והקז'ואל, משתלבת היטב עם כל צורות המשקפיים. זהו אחד התסרוקות הטובות ביותר לחובשי משקפיים והוא בין הפופולריים ביותר השנה. סגנון השיער לגובה כדי לתת לסגנון השיער מראה עדין.

חתך איש העסקים

חתך איש העסקים

ה- Businessman Cut הוא בדיוק כמו כל תספורת אחרת, המעוצבת עם שיער קצר יותר, למעט הצד האחורי קצוץ מדי. זוהי אחת מתסרוקת המשקפיים הטרנדיות הקלאסיות. משקפיים גדולים יכולים להיות מתאימים יותר אך יכולים לעבוד גם עם משקפיים קטנים.

תספורת קומבוור לגברים

תספורת קומבוור לגברים

המשולבת היא תסרוקת אופנתית ונמנה עם סגנונות השיער המגניבים ביותר של משקפיים לגברים. השיער נלקח מהפנים כמו הפוך והפומפדור כדי להדגיש את החלק העליון של הראש. השיער והמשקפיים יהיו שני המוקדים.

חיתוך מנותק

חיתוך מנותק

זוהי אחת התסרוקות הטובות ביותר עם משקפיים בהן גולת הכותרת היא על עוצמת הקול והתחתור המנותק המעניק ניגוד לתסרוקת. אתה יכול גם לחתוך את הצדדים ואת החלק העליון לחתוך קצת יותר קצר כדי להדגים את הרבגוניות של סגנון השיער.

שוליים מבולגנים

שוליים מבולגנים

זהו שיער ארוך מזדמן עם תסרוקת משקפיים שבו השיער מעוצב להיראות מבולגן כשהשוליים נופלים מכל הצדדים. חלק מהשוליים נופל על המצח בתסרוקת השוליים והמשקפיים המתאימה בצורה מושלמת למשקפיים בצורת ריבוע.

The Buzz Cut

The Buzz Cut

אתה באמת יכול להיראות סקסי עם גזירת הבאזז עם סגנונות משקפיים לגברים, שם השיער קצוץ בחלקו העליון עם שיער קצר יותר בצדדים. בתסרוקת זו המיקוד הוא בעיניים ובפנים. משקפיים בצורת עגול יכולים להיות המשקפיים המתאימים ביותר.

תספורת שאגי

תספורת שאגית לגברים

תסרוקת זו כרוכה בשיער הנושר על כל הראש כדי לקבל מראה מרופט. השיער סביב הפנים נשמר ערור וקצר והעוף ניכר פה ושם. זוהי אחת התסרוקות הטובות ביותר עם משקפיים בהן תזדקק לשמפו ומיזוג קבוע.

עיקרי הדברים

שיער השיער של גברים

גזרת הפיקסיה הזו עם משקפיים מדגימה שיאים מדהימים על ידי הוספת צבע בהיר לשיער בצורה זו. זהו אחד מסגנונות המשקפיים לגבר בעיצובים שנראה פשוט וקל לעיצוב ותחזוקה ויחד עם זאת לא משעמם. תזדקק למספרה מקצועית לתסרוקת זו.

התלתלים הרופפים

התלתלים הרופפים

בעל שיער מתולתל הוא ברכה וכאשר אתה משתמש בו לשיער מתולתל עם משקפיים, לא יכול להיות כמו תסרוקת זו. תסרוקת זו משדרת מוזרות שיכולה להפוך את ראשי הנשים. כשהצדדים יהיו קצרים, אתה יכול לעצב את התלתלים קצת רופפים לתסרוקת הגונה יותר.

חתך בצד

חתך בצד

שימו לב לחלק הקשה המפריד בין נפח השיער שנסחף לצד אחד כאשר לצד השני יש חתך תחתון. גדיל עבה וארוך נופל על המצח כדי להפוך את תסרוקת משקפי אופנת הגברים הזו לאטרקטיבית יותר. משקפיים כהים מרובעים יכולים להיות המתאימים ביותר.

התספורת המחוספסת

התספורת המחוספסת

שערות ארוכות יכולות לספק לך אפשרויות טובות יותר לעיצוב שיער, כפי שמוצג בשיער ארוך זה עם תסרוקת משקפיים. תסרוקת זו מעניקה מראה מחוספס, סקסי וחכם בדיוק כמו אלה שלובשים משוררים וגברים בעלי שכל יצירתי. אתה יכול לשמור על השיער מוברש בצורה מסודרת או מסורק בעזרת האצבעות.

21-תספורת עם זכוכית

22-תספורת עם זכוכית

23-תספורת עם זכוכית

24-תספורת עם זכוכית

25 תספורת עם זכוכית

26-תספורת עם זכוכית

27 תספורת עם זכוכית

28 תספורת עם זכוכית

29-תספורת עם זכוכית

30-תספורת עם זכוכית

32 תספורת עם זכוכית

33-תספורת עם זכוכית

34-תספורת עם זכוכית

35-תספורת עם זכוכית

36-תספורת עם זכוכית

37-תספורת עם זכוכית

38-תספורת עם זכוכית

39-תספורת עם זכוכית

תספורת 40 ללא זכוכית

42-תספורת עם זכוכית

43-תספורת עם זכוכית

תספורת בלי זכוכית

כדי להתהדר בתסרוקת שיכולה להתאים ביותר למשקפיים שאתה מרכיב ולצורת הפנים שלך, תזדקק לעזרה של מדריך למשקפיים. יהיה עליך ללמוד איזו תסרוקת המתאימה ביותר לאיזו צורת משקפיים כדי שתוכל לבחור את המסוגלת שתוכל לעזור לך להתבדל מאחרים.

מקור תמונה: תמונה מצורפת