הדרכים הטובות ביותר לפגוש נשים: 36 מקומות ומצבים

הדרכים הטובות ביותר לפגוש נשים

הדרכים הטובות ביותר לפגוש נשים נתפסות לרוב כדרכים הגרועות ביותר לפגוש נשים עבור כמה בחורים.

יש בחורים שאוהבים לפגוש נשים בברים ובמועדוני לילה, בעוד שאחרים שונאים את זה ומעדיפים לעצור אישה במסלולים בקניון, לשוחח בצ'אט מהיר, לקבל את מספר הטלפון שלה (או להוסיף אותה לפייסבוק) ואז להגדיר משהו מאוחר יותר.

מה איתך? איזו מהפעולות הבאות היא הדרך הטובה ביותר להכיר נשים?

 1. בר או מועדון לילה
 2. פייסבוק
 3. ספיד דייטינג
 4. מסיבת בית
 5. דרך חברים
 6. שיעורי ריקוד
 7. קניון
 8. פארקי כלבים
 9. בית קפה
 10. חדר הכושר
 11. חתונות
 12. צוות ספורט מעורב
 13. סוּפֶּרמַרקֶט
 14. קונצרט או מופע
 15. אירוע אתלטי
 16. אירוע תרבותי
 17. לילה טריוויה
 18. תחבורה ציבורית
 19. אירוע טעימות יין או בירה
 20. קבוצות תחביבים
 21. התנדבות
 22. מפגשי הכרויות אונליין
 23. מוזיאון או גלריה לאמנות
 24. שווקי סוף שבוע
 25. פונקציות עבודה / משרד
 26. המכבסה
 27. מספרה בסלון
 28. שיעור יוגה
 29. שיעורי כושר קבוצתיים
 30. מתקרב לרחוב
 31. טיולי אוטובוס / טיולים קבוצתיים מאורגנים
 32. חֲנוּת סְפָרִים
 33. במועדון חשפנות
 34. שיעורי בישול
 35. אירועי סינגלים
 36. אתרי צ'אט

כפי שניתן לראות מהרשימה הגדולה לעיל, יש אינסוף דרכים לפגוש נשים, אך האמינו לי - המיקום הוא לא החלק החשוב ביותר. מה שחשוב הוא האם אתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך כשאתה פוגש אותה.

צפה בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכל להשתמש בזה כדי להשיג תוצאות מהירות וקלות כשאתה יוצא לפגוש נשים ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, יש לכם שליטה רבה בכמה או מעט משיכה אישה תרגיש כלפיכם.אם אתה מציג את תכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות נשים באופן טבעי, רוב הנשים שתפגוש יאהבו אותך ויהיו מעוניינות לדבר איתך ולהתחבר אליך.

ברים ומועדוני לילה הם לעתים קרובות המקום הטוב ביותר לפגוש נשים

מקומות לפגוש נשים - ברים ומועדוני לילה

קיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים וגיליתי שברים ומועדוני לילה הם בדרך כלל המקום הכי טוב להשיג לעצמך חברה.

יש בחורים שמניחים בטעות שילדה מבר או ממועדון לילה לא תהיה 'חומר נישואין' תרמה עליהם או תזרוק אותם בהמשך. עם זאת, כמה מהנשים הנחמדות והנאמנות ביותר שפגשתי אי פעם היו בברים ובמועדוני לילה.

דן בייקון במועדון לילה עם חברה

בנוגע ל חברה שלי שנפגשה במועדון לילה כשהיתה בת 20 ואני הייתי בת 35 (תמונה למעלה), מעולם לא פגשתי בחורה שהיא יותר 'חומר נישואין' ממנה.

היא כנה, יש לה ערכים משפחתיים גדולים, באמת אכפת ממני ולא מאמינה בגירושין. יש חבר'ה שמאמינים שאי אפשר לפגוש בנות כמוה במועדון לילה, אבל מנסיוני, גיליתי שזה קל כי רוב החבר'ה מפחדים מהחמים או פשוט לא יודעים לאסוף אותם.

לעתים קרובות, הנשים שאתה רואה ברחוב, בבתי קפה או עוברות בקניון הן אותן סוגים של נשים שנמצאות בסוף השבוע בברים ובמועדוני לילה. הם עשויים להראות 'תמימים' יותר כאשר הם נמצאים בחנות ספרים, במסעדה או בבית קפה, אך הם פחות או יותר אותו דבר.

האמת היא שפגישה עם נשים היא המון כיף אם אתה עושה את זה נכון (כלומר, אתה מתחיל אינטראקציות על ידי כך שהנשים מרגישות נמשכות אליך, במקום לנסות להיות נחמד כלפיהם ולקוות שהן נחמדות בחזרה).

מפגש עם נשים הוא מקור להנאה, התרגשות ואושר שאתה פשוט לא יכול להגיע לשום מקום אחר כגבר.

מתי אפגוש אישה נחמדה?

אתה יכול לנסות להעמיק את התשוקה המינית הבנויה שלך על ידי אוננות קבועה לפורנו, אבל בסופו של דבר תבין שאתה צריך לגדל זוג כדורים ולפגוש נשים אמיתיות.


מִשׁאָל

באיזו תדירות אתה מאונן?

 • פעם בחודש
 • פעם בשבוע
 • כמה פעמים בשבוע
 • כל יום
 • מספר רב של פעמים ביום

צפה בתוצאות

טוען ...

לכן, אם אתם נמצאים בנקודה בה אתם חולים על קיום נשים או סקס אמיתי בחייכם ומוכנים לצאת לשם ולפגוש נשים (במקום להסתתר מאחורי אוננות אינסופית), שימו לב לדברים הבאים ...

עובדה 1: נשים כן רוצות להתקרב אליהן

כשפחדתי לגשת לנשים, הייתי הולך למקומות (כמו ברים, מועדונים ואירועים חברתיים) ומקווה שאם אני מתחפש מספיק טוב, אולי אישה הייתה מבהירה את זה שהיא רוצה לדבר איתי (למשל גל אותי) או שהיא אפילו תפנה אליי בעצמה.

אז לא ידעתי שנשים פתוחות לחלוטין לפנייה אליהם בסביבות חברתיות כל עוד בחור מגיע בדרך בטוחה וקלה. חשבתי שנשים לא רוצות להפריע לחבר'ה ופשוט יוצאות להנות.

בנאדם, טעיתי.

הייתי מבלה את מרבית הלילה רק בהסתכלות על הנשים ודמיין לעצמי מה אוכל לומר או לעשות כדי לגרום להן להיות'וואו!'תגובה ומאוד אוהבת אותי. יש נשים שהיו מסתכלות לפי דרכי והייתי מנסה לשמור על קשר עין איתן או לחייך, אבל שום דבר לא יקרה לעולם.

בסופו של דבר, כשהייתי שותה מספיק שתייה והרגשתי שיכור עד כדי כך שלא אכפת לי יותר מדחייה, אזרתי קצת אומץ ללכת ולדבר עם כמה נשים, רק כדי שידחו אותי על היותי שיכור או נתקלתי. כעצבניים או מסורבלים איתם.

בסרטים, לעמוד לבד במסיבה בדרך כלל גורם לדמות הגברית להיראות 'מסתורית' ודמות נשית יפהפייה ואז תהפוך לסקרנית לפגוש אותו.

לעתים קרובות האישה תהיה ביישנית בעצמה (אבל ממש יפה ותמימה) והם ילכו בדרך של סיפור אהבת הסרט האופייני, שם היא דוחה אותו בתחילה ואז הוא משיג אותה בסופו של דבר בכך שהוא בחור טוב והציל את היום , להציל אותה או להציל את העולם.

בעולם האמיתי, נשים לעיתים רחוקות ניגשות לגברים ולהיות הבחור ש'מציל את היום 'או עושה טובות הנאה לנשים לא מכניס אותך.

אם אתה רוצה להצליח לפגוש נשים, עליך לגשת בביטחון ואז לעורר את רגשות המשיכה של האישה אליך. בימים אלה, נשים משחקות קשה להשיג ואם בחור לא יודע מה הוא עושה, הוא בדרך כלל יידחה או יתעלם מנשים כאשר הוא מנסה לפגוש אותן.

האם את בטוחה מספיק כדי לגשת לנשים היפות שאת באמת רוצה לפגוש? אם לא, צפו בסרטון זה ...

עובדה 2: ביישנות לא מדליקה נשים

בסרטים, דמות גברית ביישנית ועצבנית לרוב תהיה בעלת דמות נשית יפה, בטוחה וסקסית המעוניינת בו.

התסריט יושמע והוא ישיג אותה בסוף והם יחיו באושר ועושר. בחיים האמיתיים, נשים מבוטלות מינית בגלל ביישנות, עצבנות וחרדה אצל בחורים. למה? נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים, ולא לחולשה.

זהו הכוח הנפשי והרגשי שלנו כבחור שמייצג את התועלת הרבה ביותר עבור אישה מבחינת סיכויי ההישרדות, השגשוג, האושר והבטיחות שלה.

בלי קשר להתקדמות שחלק מהחברות שלנו עברו, המשיכה האינסטינקטיבית של האישה לבחורים בטוחים עדיין נותרה ואני לא מצפה שזה ישתנה אי פעם. אם בחור עובר את החיים כשהוא ביישן סביב נשים או מפקפק בעצמו כשמדבר עם נשים מושכות, הוא לא צריך לצפות שהכל יתקן את עצמו קסם כמו שקורה בסרטים.

גבר צריך לתקן את הבעיות שלו (למשל חוסר ביטחון, חרדות וכו ') בנוגע לנשים ולשפר את יכולתו לעורר את רגשות המשיכה המינית של האישה כלפיו, ולא לצפות שנשים יהיו עדינות איתו ויקבלו את פגמיו כאשר הן יכולות בקלות. להשיג גבר יותר בטוח, מאוזן רגשית.

נראה שסרטים ומערכות טלוויזיה תמיד מראות את האישה המובילה והיפהפה שבסופו של דבר מתאהבת בטירוף בבחור הביישן, הדואג והמביך מבחינה חברתית. בסרטים, הוא יגמגם וגמגם כשהוא בסביבתה בגלל שהוא כל כך מאוים ממנה, אבל בכל זאת היא מוצאת את זה 'מתוק' ו'מחמיא 'ומרגישה מאוד נמשכת אליו.

בעולם האמיתי, נשים לא מופעלות על ידי התנהגות ביישנית ומביכה והן אינן מרגישות נמשכות מינית לבחורים חסרי ביטחון בעצמם.

כדי להצליח עם נשים, בחור צריך להוריד את מעשה 'הבחור הביישן' ולהיות בטוח שנשים מחפשות נואשות.

עובדה 3: רוב הנשים לא בוחרות גברים על פי מראה

כן, נכון שיש נשים בררניות שיקבלו רק בחור שנראה כמו דוגמן גברי ויש לו המון כסף.

עם זאת, רוב הנשים הרבה יותר גמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיבי אצל בחור.

רוצה הוכחה?

צפו בסרטון זה כדי לראות את סוגי החבר'ה שנשים מוכנות לקיים יחסי מין ואפילו להתחתן ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, הרבה חבר'ה ממציאים כל מיני תירוצים מדוע הם לא מצליחים לאסוף את הנשים שהם פוגשים.

עם זאת, הסיבה האמיתית שהם נכשלים היא שהם פשוט לא יודעים כיצד לעורר את תחושות המשיכה של האישה במהלך אינטראקציה ובמקום זאת מקווים לחבב אותם בגלל שהם נחמדים, מתלבשים טוב או נראים טוב.

יש בחורים שטועים לחשוב שאחת הדרכים הטובות ביותר לפגוש נשים היא לגרום לעצמם להראות כמו בוני גוף או כמו דוגמנית גברית לבושה.

בהתבסס על אסטרטגיה זו, בחור ישקיע אלפי שעות בחדר כושר או יבזבז כסף אינסופי בלבוש את עצמו בציוד המעצבים העדכני ביותר, ילבש את הבושמים 'הטובים ביותר' ויעצב את שיערו 'בצורה מושלמת', אך הוא עדיין לא יקבל מוּנָח.

למה? הצלחה עם נשים היא לא על מראה. כן, מראה יכול לעזור לבחור לבחור של נשים (ויש נשים שיקיימו איתו יחסי מין פשוט בגלל שהוא נאה), אבל זה לא אומר שבחור לא נראה טוב לא יכול להשתחרר, להשיג חברה או להתחתן עם נשים לוהטות.

למרות שתשמע נשים אומרות,'אה! הוא יפה תואר'אוֹ'או, הוא חם'זה לא אומר שההצלחה עם נשים היא רק מראה.

תחשוב על זה…

רוב החבר'ה שראית עם חברה יפה או אשה היו למראה ממוצע, למראה מתחת לממוצע ואפילו מכוער. הם היו קירחים, נמוכים, שמנים, רזים, עניים ולא אופנתיים. עם זאת, יש להם חברה או אישה לוהטת.

למה?

אתה כבר יודע את התשובה: לא מדובר במראה של רוב הנשים. רוב הנשים רק מחפשות גבר שגורם להן להרגיש ילדותיות כי הוא כל כך בטוח וגברי ושגורם להן לצחוק כי יש לו רמה מספיק טובה של אינטליגנציה חברתית כדי להבטיח שהוא יוכל לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה.

זה לא משנה אם אתה מוציא אלפים על קניית בגדי המעצבים האחרונים, כל זה לא יעזור לך לפגוש נשים אם חסר לך כישורי הביטחון והשיחה כדי להרים את הבחירה.

אישה עשויה לומר,'אוף, יש לך חוש אופנתי נהדר'אוֹ'אה, אני מחבב אותך חולצה!'אבל זה לא אומר שאתה צריך להיות ילד יפה עבור נשים.

היא פשוט אומרת לך את זה כי זה נראה טוב. עם זאת, זה לא אומר שהיא רוצה לקיים איתך יחסי מין. באופן אינסטינקטיבי, היא יודעת שבגדי גבר לא אומרים שהוא יוכל לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם. זה אולי נראה נחמד, אבל זה שטחי והיא יודעת את זה.

כמובן, אין שום דבר רע בכך שבחור יציג את עצמו היטב על ידי לבוש בגדים טובים, אך מראהו החיצוני של הבחור לא יחזיק את עניין האישה לאורך זמן אם הוא אינו מסוגל לגרום לה להרגיש משיכה וכבוד אליו כגבר.

בניגוד למסר שהעביר כל ההייפ השיווקי במגזינים, בטלוויזיה ובשלטי חוצות, רוב הנשים לא מרוכזות לחלוטין במראה של גבר. במקום זאת, רוב הנשים (לא כולן) מתעניינות יותר במי הגבר מבפנים, ולא במה שהוא מייצג מבחוץ.

זמן וכסף שמושקעים בהלבשה הם פשוט בזבוז מאמץ אם מאחורי הלבשת החלון אין לך את התכונות הפנימיות שנשים מחפשות בגבר.

אם אתה רוצה להצליח כשאתה שם לפגוש נשים, אתה חייב להיות מסוגל למשוך נשים עם האישיות שלך, הביטחון, הכריזמה והקסם שלך ...