חבר'ה שחורים עם שיער בלונדיני - איך להגיע ולהחיל

בין אם בחורים שחורים עם שיער בלונדיני מקבלים מראה טרנדי ובין אם לאו, בטוח שתסרוקת בלונדינית של גברים שחורים יכולה להרים לא מעט גבות. אם המראה מגניב או לא מגניב, אפשר להתווכח על זה, אבל על מגוון התספורות הזה יש אמירה נועזת.

כיצד להשיג ולהחיל שיער בלונדיני

כדי לקבל את השיער הבלונדיני תצטרך לייבש את השיער ולאחר מכן למרוח ג'ל כך שהצבע נקשר לשיער כך שייראה מבריק. השתמש במברשת צביעה ומסרק והחל את הצבע הבלונדיני על השיער בחלקים קטנים. בצע את השלבים הבאים להלבנת שיערך בלונדיני.

 1. תזדקק לכל מה שנדרש להלבנה, כמו מפתח נפח, אקונומיקה אבקתית, מברשת, שמפו, זוג כפפות וקערת ערבוב.
 2. קח 1/3 ממפתח הנפח וערבב אותו היטב עם האקונומיקה באבקת בקערת ערבוב. מערבבים את התערובת בעדינות עד שהיא הופכת הומוגנית.
 3. השתמש בחולצת טריקו ישנה או בסינר כדי למנוע מהגוף או מהבגדים שלך להתקלקל מכל דליפה.
 4. החל את התערובת על השיער שלך תוך לקיחת קטעים קטנים והתחל מהקצות והורד בהדרגה לשורשי השיער. מכסים את כל חלקי השיער.
 5. שמור אותו כפי שהוא למשך 30 עד 60 דקות לאחר שחבש כובע מקלחת. בדוק אם יש שבר וחזור על היישום בכל מקום שנדרש.
 6. שטפו את שיערכם בשמפו סגול, וודאו שלא יישאר כתם.
 7. כדי להשיג את גוון הצבע הרצוי, מרחו את תערובת המפתחת והטונר.

להלן 20 תסרוקות בלונדיניות של גברים שחורים

תסרוקת דהייה של Blowout

Blondeout Blowout Fade

מָקוֹר

זוהי תסרוקת דהיית הבלונדינית המתפוגגת בה השיער מולבן בצבע חום והדפנות דהויות. תסרוקת בלונדינית מעוררת השראה לבחורים שחורים. גברים שחורים מעדיפים תסרוקת זו.


#1: וולה בלונדור רב בלונדיני אבקה

וולה בלונדור רב בלונד אבקת הבהרה הוא מוצר שאפשר בהחלט להיכנס אליו אם ברצונך לצבוע את שיערך בלונדיני. התוצאה שהמוצר נותן תוססת ואינטנסיבית וגם עוזרת לגרום לשיער להיראות חזק וגם לתת לשיער ברק. זהו מוצר מאוד פופולרי ואהוב על הלקוחות.יתרונות:

 • המוצר מעניק לשיער מראה תוסס ואינטנסיבי.
 • מעניק שיער לשיער והופך שיער גס חלק ומבריק.
 • יישום הצבע לא לוקח הרבה זמן והצבע מופץ באופן שווה.
 • עובד על כל סוג שיער.

חסרונות:

 • האריזה לא נעשית בצורה טובה במיוחד.
 • יישום צבע לשיער כהה יותר לוקח זמן רב יותר, עשוי גם לדרוש ממך למרוח את הצבע פעמיים לפני שתגיע לתוצאה הרצויה.

היתרונות עושים את החסרונות בכל הנוגע למוצר זה, וכל חסרונות הם יותר פגם טכני או פגם ביישום. לפיכך, מוצר זה מוצא מקום ברשימה המוצעת שלנו.

קנה עכשיו באמזון


תסרוקת בלונדינית קירחת

תסרוקת בלונדינית קירחת

מָקוֹר

זהו אחד התספורות הפופולריות, שבהן השיער הבלונדיני המתולתל בעל נפח בחלקו העליון והצדדים דהויים. המחשוף בזווית חדה והזקן פשוט דוהה הרבה מתחת לאוזניים.

סגנון פומפדור

סגנון פומפדור

מָקוֹר

עיצוב השיער החלקלק הזה מעניק מראה נפח לשיערך. עיצוב שיער בלונדיני שחור זה מתאים לגברים עם שיער עבה ודק. אם העיצוב נעשה בצורה הנכונה, תסרוקת זו תביא אפקט מדהים.

בתספורת זו הצדדים דוהים בעור, וסנטימטר אחד בערך מסביב לקו השיער. סטיילינג זה מביא מראה מסודר, רענן ורטרו. המפתח הוא שתדרשו לצחצח או לסרק את השיער בכדי לקבל את הצורה הרצויה. תדרשו למרוח מוצר לשיכוך השיער ולסיים עם ייבוש השיער במפוח חם.


EcoColors צבע שיער בלונדיני אפר בהיר- 9C

מוצרי השיער של EcoColors זמינים בגוונים טבעיים שונים ומעניקים לשיער מראה תוסס וטבעי. המוצר אינו משתמש בכימיקלים רבים והוא פופולרי מאוד בקרב אנשים שהשתמשו במוצר זה בעבר. המוצר כמעט אף פעם לא גרם לנזק והוא מאוד זהיר לגבי התגובות האלרגיות שיכולות להיווצר על ידי צבעי שיער. יש גם כיסוי גריי.

יתרונות:

 • המוצר ללא כימיקלים מזיקים ומשתמש בעיקר במוצרים טבעיים.
 • הוראות השימוש בהן ניתנות בצורה יוצאת דופן בכל אריזות, כמעט ואין מקום לטעות או לפגוע בשיער.
 • צבע משתלב בצורה מושלמת עם שיער שצבע בעבר.

חסרונות:

 • לא נותן כיסוי אפור מלא ובמקרה כזה דורש ערבוב עם חום לתוצאות טובות יותר.
 • צבע יישומי נשאר לזמן קצר יותר בשל נוכחותם של מוצרים טבעיים.

המוצר משתמש בכמה שיותר מרכיבים טבעיים ואם זה מה שחיפשת, אז אל תראה יותר. למוצר אין שום חסרונות חמורים ומוצא מקום ברשימה המוצעת שלנו.

קנה עכשיו באמזון


החתך

החתך

מָקוֹר

היתרון המשמעותי להתהדר בתסרוקת בלונדינית זו הוא בכך שהיא גמישה ביותר. אתה יכול לבחור בין העיצוב העכשווי והמסורתי עם וריאציה באורך השיער בחלק העליון והצדדים. הספר שלך יהיה האדם הטוב ביותר לחתוך את השיער בצורה המושלמת.

קצר ומבולגן

קצר ומבולגן

מָקוֹר

אם את מחפשת שיער שחור ובלונדיני קצר ומושך לגברים, סגנון זה יכול לתת לך מראה 'לא זהיר', ושווה לנסות. היתרון הגדול ביותר בבחירת סגנון זה הוא שהוא קל לתחזוקה.


Cosval Sanototint צבע צבע רגיש בלונדינית ענבר מס '76

המוצר עשוי מכימיקלים טבעיים וכימיקלים המועילים לשיער. הוא נטול כימיקלים כמו אמוניה ורסורצינול שיכולים להשפיע על העור בצורה גרועה מה שעוזר להפחית תגובות אלרגיות לצבע השיער. זה עובד טוב מאוד להסתיר את האפורים ומעניק מראה כהה יותר לשיער.

יתרונות:

 • נטול כימיקלים מזיקים שהופכים את השיער לגס ומאבד את הברק.
 • מעניק 100% כיסוי לשיער אפור.
 • מעניק מראה כהה ואינטנסיבי יותר לשיער בלונדיני שכבר.
 • הצבע נשאר דולק לא מעט זמן.

חסרונות:

 • שיער עשוי להיות שמנוני בתדירות גבוהה יותר.
 • הכמות מעט פחות מהצפוי במחיר.

כימיקלים טבעיים הפכו להיות הדבר של היום וכולם יודעים ששימוש בכימיקלים טבעיים הוא גם אופציה טובה יותר לשיער שלך מכיוון שהוא יעזור להזין אותו ולשמור אותו חזק. המוצר הוא בחירה מצוינת ולכן מוצא מקום ברשימה המוצעת שלנו.

קנה עכשיו באמזון


סגנון לחמניית הגבר

סגנון לחמניית הגבר

מָקוֹר

אם אתה מנסה להשיג את הרעיון של תסרוקת גברים שחורים ובלונדיניים ארוכים, סגנון זה יהיה ראוי לנסות. אף על פי שהיא קלאסית במראה שלה, תסרוקת זו עדיין פופולרית בקרב הגברים האופנתיים בתקופה העכשווית. סיבה נוספת לבחור בסגנון זה היא שהיא קלה במיוחד לביצוע וגם לתחזוקה.

The Buzz Cut

The Buzz Cut

מָקוֹר

אם אתה מתכוון ליצור באזז, תסרוקת זו יכולה להיות שווה קשירה. עיצוב קל ונטול תחזוקה זה יכול להיות אופציה מושלמת לאמץ. קוצץ מוגדר לשומר קצר יותר משמש לסגנון זה.

סגנון גב חלקלק

סגנון גב חלקלק

מָקוֹר

תסרוקת זו נכנסה לאור הזרקורים כמעט 100 שנה אחורה עם השקת מוצרי עיצוב הדור הראשון והיא רלוונטית גם בימינו. כדי לקבל את תסרוקת הגבר השחור הבלונדיני הזה, תצטרך להתחיל מהמצח. כשהשיער רטוב, השיער נמשך לאחור והתנועה מסיימת להגיע לכתר. וודא שאתה מיישם פומדה איכותית.


Indus Valley Bio Organic Micro בסדר משולש משולב צבע שיער חינה מראש עם אינדיגו אורגני

המוצר הוא 100% אורגני ועוזר לתת לשיער מראה נהדר וכהה יותר לאחר שהתאפשר לצבע להתפתח. הוא נותן לשיער לא רק את הצבע אלא גם את ההזנה ומסייע בהסרת קשקשים. הוא מעניק לשיער התחדשות ומומלץ על ידי כל הלקוחות שהשתמשו בו.

יתרונות:

 • אין שימוש במוצרים מלאכותיים
 • מעניק ברק טבעי לשיער לאחר יישום צבע.
 • עוזר גם להיפטר מקשקשים.
 • מכסה ביעילות שיער אפור ומעניק לשיער גוון חום.

חסרונות:

 • הצבע הראשוני לאחר שטיפת שיער יכול להיות גוון כתום.
 • לוקח יותר זמן עד שהצבע ייכנס לתוקף.

המוצר, כפי שהוזכר לעיל הוא אורגני לחלוטין וזה טוב מאוד לשיער. היתרונות בהחלט עולים על החסרונות ולכן המוצר מוצא מקום ברשימה המוצעת שלנו.

קנה עכשיו באמזון


ליגת הקיסוס

ליגת הקיסוס

מָקוֹר

זהו יותר עיצוב שיער רשמי ותסרוקת בלונדינית חכמה לנסות, אם אתה מנסה להשיג הופעה אופנתית ומתוחכמת באירועים רשמיים. שיער זה קל לביצוע והוא דורש מינימום מאמץ כדי לשמור על העיצוב. תסרוקת זו מתאימה באופן אידיאלי לבעלי שיער באורך בינוני. אתה יכול לנסות את הסגנון הזה על שיער עבה ודק. תסרוקת זו תעניק לך מראה מסודר שיכול להתאים באופן מושלם לאווירות פורמליות.

Blondeout Blowout Fade

Blondeout Blowout Fade

מָקוֹר

השיער המתולתל הוא בלונדיני ומעוצב עם תספורת דהויה. מוצר סטיילינג מוחל להדגשת הבלונדינית ולצדדים יש דהייה נמוכה.


Joico Vero K-Pak צבע שיער 8N בלונדינית בינונית

המוצר הוא היחיד בעולם המשתמש באיכויות שחזור שיער של משחזרי שיער. הצבע המתקבל במריחה הוא תוסס ועוזר למצב את השיער וגם מעניק להם ברק טבעי. את ההשפעה של המוצר ניתן לראות כמעט מיד והוא פופולרי מאוד בקרב הלקוחות שהשתמשו בו בעבר.

יתרונות:

 • המוצר היחיד בעל תכונות המסייעות לשחזר את השיער.
 • הצבע נמשך זמן רב מאוד והתוצאה כמעט מיידית.
 • גם מרכך את השיער ומעניק לו ברק טבעי.

חסרונות:

 • יכול לתת כמה לקוחות תגובות בגלל הכימיקלים המשמשים.
 • יחס המחיר לכמות אינו מספיק.

המוצר ידוע בזכות איכויותיו לשיקום השיער וגם כיצד השיער מסוגל לשמור על הצבע למשך פרק זמן ארוך יותר. אם אין לך בעיה עם הכימיקלים המשמשים את המוצר, מוצר זה הוא גם טוב ולכן מוצא מקום ברשימה המוצעת שלנו.

קנה עכשיו באמזון


דהייה ובלונדינית עם עיצובים

דהייה ובלונדינית עם עיצובים

מָקוֹר

זהו תספורת בלונדינית לגברים שחורים, שבה הצדדים בעלי דהייה גבוהה ומודגשים בעיצובים. התלתלים הטבעיים נראים אטרקטיביים יותר עם הצבע הבלונדיני הזה.

תסרוקת אפרו Taper Fade

תסרוקת אפרו Taper Fade

מָקוֹר

לתסרוקת הבלונדינית השחורה של גברים שחורים יש אפרו בחלקו העליון, היוצר צורת קופסה. הקווים ברורים מאוד כאשר הצדדים בעלי דהייה. בחורים צעירים שחורים עם תסרוקת זו יכולים להיראות אטרקטיביים.

תסרוקת מוהוק בלונדינית פלטינה

תסרוקת מוהוק בלונדינית פלטינה

מָקוֹר

ללא ספק תסרוקת מוהוק נועזת, זו לוקחת תסרוקות של גברים שחורים לשלב הבא. עם בלונדינית מושלמת, סגנון זה בולט.

משולש High Top Fade

משולש High Top Fade

מָקוֹר

תספורת משולש השיפוע מחייה את השיער המעוצב של שנות ה -90. הציפוי האופקי גורם לתסרוקת זו להיראות מעודנת יותר. תספורת פשוטה וקלה לתחזוקה.

בלונדינית Taper Fade Platinum

בלונדינית Taper Fade Platinum

מָקוֹר

בעלי גוון עור זית יכולים למצוא תסרוקת דהייה מחודדת פלטינה זו מושלמת. בלונדינית דבש עשויה להיות האפשרות השנייה לבעלי עור עמוק יותר.

טלאי בלונדיני גבוה דהייה

טלאי בלונדיני גבוה דהייה

מָקוֹר

התספורת הדהויה הגבוהה נראית אופנתית במיוחד עם הטלאים הבלונדיניים. אתה יכול גם לנסות את הטלאים בצבעים שונים. תכשיטי זהב יכולים להוסיף לסגנון.

פיתולי ספוג בלונדיני

פיתולי ספוג בלונדיני

מָקוֹר

זהו תספורת מחודדת שבה פיתולי הספוג עוזרים להוסיף מעט מרקם לשיער. הצבע החום הבהיר יוצר ניגוד עם הזקן השחור.

Blowout Curl Blonde Fade

Blowout Curl Blonde Fade

מָקוֹר

השיער מתחדד מאחור וכל הצדדים כשהנפיחה דוהה נראית נקייה סביב עורף והשטח שמאחורי האוזניים. זוהי דרך מדהימה להדגיש מרקם בשיער שלך.

Fade Angular Fade

Fade Angular Fade

מָקוֹר

תספורת דהיית הזוויות המפוסלת יכולה להביא סגנון ומימד למראה הגבר כמו תספורת זו, המכונה דהייה גיאומטרית. קצוות מוגדרים בעליל ושיער סופר חלק הם המאפיינים של תספורת זו. תסתכל על הצבע הבלונדיני.

מוהוק גלי גלי דהוי

מוהוק גלי גלי דהוי

מָקוֹר

זוהי תסרוקת מוהוק גלי נמוכה דהויה, שבה אופנת הטמפ 'מושלמת להרכב. דהייה ישרה וקווים נקיים וחדים הם נקודות השיא של התספורת הבלונדינית של הגברים השחורים.

התסרוקות הבלונדיניות של הגברים השחורים שהוזכרו לעיל יעניקו לך מראה אלגנטי, מסוגנן ומרשים שיכול למשוך את תשומת לב ההמונים עליך. תסרוקות אלה לא דורשות מאמץ רב או כרוכות בשימוש במוצרים וגם מאמצים נוספים לשמירה על התסרוקת. סגנונות אלה מתאימים באופן אידיאלי לאנשים המנהלים אורח חיים עמוס. פשוט תדרש לבחור את התסרוקת הבלונדינית המתאימה למרקם השיער שלך ותווי הפנים שלך.