זקנים שחורים: 20 תמונות סגנונות הזקן האפרו -אמריקאים הטובים ביותר 2017

לגברים השחורים יש מגוון סגנונות זקן לבחירה, שהם ייחודיים וחדשים במגמות האופנה. היו הרבה אייקונים שחורים שעברו את גבולותיהם לסגנונות זקן ספורט שנותרו לעקוב אחריהם במספרים גדולים עד היום. יש מגוון סגנונות זקן לגברים שחורים מהם תוכל לבחור את המתאים ביותר לצורת הפנים שלך.

להלן 20 סגנונות זקן של גברים שחורים שהפכו פופולריים ואחריהם מספר רב של גברים שחורים.

#1: שעון זקן חמש

שעון Five

מָקוֹר

יידרשו רק שלושה ימים לשכלול הצל של Five’O’Clock בעת גידול סגנון זקן. זה היה שיגעון בקרב גברים שחורים לעקוב אחר סגנון הזקן הזה, כיוון שסגנון הזקן של הגברים השחורים קל להסרה. למרות שהתסרוקת הזו נראית עצלנית ונינוחה, תצטרך קצת עבודה קשה כדי לשמור על סגנון הזקן הזה. מה שתצטרך הוא לגלח את האזורים סביב הלחי והצוואר, וגם מדי יום, כדי לשמור על המראה הרצוי. שאר שיער הפנים כאשר יגדל לזקן איכותי יעניק את המראה הקריר והרגוע.

#2: הזקן הקצר

הזקן הקצר

מָקוֹר

סגנון הזקן הקצר הפך פופולרי בקרב הקהילות האפרו -אמריקאיות. למרות שסגנון הזקן הזה אולי לא נראה כל כך קל, תוך התחשבות בצבע צבע העור, אך הוא עשוי למעשה להעלות את עורו של נשים.

#3: התיש

התיש

מָקוֹר

גם אם אתה מפסל את סגנון הזקן של התיש בכל דרך שתרצה, עדיין סגנון הזקן הזה לגברים שחורים מעניק לך את המראה הרצוי. פנים מעוגלות מתאימות ביותר לסגנון זקן זה וכאשר מחוברות עם שפם, התיש נראה נהדר.

#4: זקן עיגול:

זקן עיגול

מָקוֹר

זקן העיגול מיועד לאלה שרוצים סגנון זקן מסודר ונקי, שבו התיש משתרע לפגוש את השפם בצורה עגולה. סגנון זקן זה קל לתחזוקה, אך יהיה צורך בחיתוך קבוע כדי להבטיח כי צורת העיגול לא תאבד. אם יש לך התפרצויות עור או לסת רכה יותר, סגנון זקן זה יכול להיות הסגנון המושלם להסוואה. להלן השלבים לעיצוב זקן המעגל

#5: צלעות בשר כבש

צלעות בשר כבש

מָקוֹר

הצלעות נותרות עבות וקצרות בסגנון הזקן הזה של צלעות כבש. השפם מגולח דק והשיער על הסנטר נשמר לאורך זמן. אולי נראה קצת רע, אבל סגנון הזקן הזה התהדר על ידי ידוענים רבים.

#6: זקן מגולף

זקן מגולף

מָקוֹר

צעירים שחורים יכולים להשוויץ באישיותם בעזרת סגנון הזקן המגולף, אך תזדקק לכישרונות המיומנים של ספר בכדי לשכלל את קווי המתאר המעוצבים. סכין גילוח משמש לקיצוץ התיש, עצמות הלחיים והצוואר. מתאים באופן אידיאלי לבעלי שיער פנים צפוף.

# 7: ואן דייק:

ואן דייק

מָקוֹר

סגנון הזבל של ואן דייק גדל בפופולריות שלו בשנים האחרונות. סגנון זקן הגדי הזה של גברים הוא שילוב של זנב הסנטר ותיקן סטנדרטי, ללא חיבור לשפם. הלחיים מגולחות נקיות וחלקות כדי לתת יותר אפקט לסגנון הזקן הזה.

#8: וילון סנטר

מסך סנטר

מָקוֹר

הזקן נחתך מהצלעות עד לקו הלסת, עובר לאורך הסנטר ואז עד לצד השני. אין קשר לשפם וכדי לשמור על סגנון הזקן הזה לגברים שחורים, תדרש לגזום את הזקן מדי יום. אתה יכול גם לגלח את השפם אם אתה רוצה להפוך את סגנון הזקן למדהים.

#9: עוגן:

לְעַגֵן

מָקוֹר

ברגע שיהיה לך סגנון זקן העוגן, יהיה קשה לחרוג מסגנון זה של סנטר עז. יהיה לך קשה לשנות לאפשרויות אחרות, ברגע שיהיה לך סגנון שפם עזים זה. ספורט בסגנון העוגן לא יהיה קל, אלא אם יש לך ידיים מומחות של ספר מקצועי שיעזור לך. סגנון תיש זה הוא שילוב של סגנונות התיש הסטנדרטיות, רצועת הסנטר וסוג הכידון.

#10: זקן מגולח בקושי

זקן מגולח בקושי

מָקוֹר

מותר לשיער הפנים לצמוח מדי יום עד שיגיעו לאורך מסוים, כשהן גזוזות. אתה עלול לטעות בסגנון הזקן של גברים שחורים עם פנים מגולחות. אם גוזרים אותו בו זמנית במקביל, נבטים יופיעו על פני הפנים.

#11: פיצול זקן

זקן מפוצל

מָקוֹר

בסגנון הזקן המפוצל, השיער על הסנטר מותר לגדול מלא ועבה ואז להתפצל לשתי שכבות על הסנטר. סגנון זה הוא סגנון קטלני והופיעו בסרטים מרגשים רבים כמו הסדרה על סרטי פיראטים.

#12: זקן לאדם הקירח

זקן עבור האיש הקירח

מָקוֹר

סגנון הזקן הזה לגברים שחורים הפך פופולרי בקרב השחורים, כאן שיער הפנים גדל לעובי מלא ומטפס עד לאזור ממש מתחת לאוזניים מהלסתות. הניגודיות שנוצרה עקב הקרחת והזקן העבה גורמת למשוך תשומת לב.

#13: זיפים לטווח בינוני

זיפים בינוניים

מָקוֹר

שיער הפנים נחתך לאחר שהניח לו לגדול במשך כשבוע. סגנון הזקן הזה ייקח קצת מיומנות, וכאשר הוא יושג, הוא נראה פשוט קלאסי. צמיחת השיער צריכה להיפסק כשהיא מגיעה לחצי סנטימטר, אחרת לא תוכל להגיע לשום מקום.

#14: גריבלדי זקן

גריבלדי זקן

מָקוֹר

שיער הפנים צומח הרבה מתחת לסנטר ומעוצב כמו 'U', סגנון זקן זה לגברים שחורים הוא שילוב של רצועת הסנטר וזקן הצוואר. תזדקק למסירות וסבלנות אם אתה רוצה להגיע לשלמות.

#15: קלאסי:

קלַאסִי

מָקוֹר

זהו סגנון שיער פנים לגברים שחורים, שהוא וריאציה של גדי., שבו שיער הפנים מחובר לשפם. סגנון זקן זה מתאים לגברים שחורים בעלי פנים בצורת עגול ומציג את האישיות שאתה רוצה להראות.

#16: זיפים וזקן מקושקש

זיפים וזקן מקושקש

מָקוֹר

סגנון הזקן הזה מקורו באפרו -אמריקאים, שם המראה הזיפים והקמצנים הופך מחליף משחק. צמיחת שיער הפנים לוקחת כ -4 עד 5 ימים בלבד, ולאחר מכן השיער נחתך באזורים סביב הלחי, הצוואר והאף. סגנון זקן זה קל לתחזוקה.

#17: תיקון החבילה עם וריאציה

טלאי הסולד עם וריאציה

מָקוֹר

זהו סגנון זקן ייחודי לגברים שחורים, כאשר שיער הפנים גדל להיות מעוצב ככתם צר או רחב רק בסנטר וישר מתחת לשפה התחתונה. אתה יכול לבחור במספר אפשרויות עם וריאציית sou patch זו.

#18: ואן דייק וזקן

ואן דייק ותיקי

מָקוֹר

סגנון זקן זה הוא שילוב של ואן דייק ותיקן. סגנון זה יעזור לגברים שחורים בעלי פנים עגולות להיראות אטרקטיביות. הוא מדגיש את הפה כמו גם את הסנטר, שם הזקן גדל במעגל סביב הפה עם זקן.

#19: זקן קלאסי מלא

זקן קלאסי מלא

מָקוֹר

סגנון זקן זה מיועד לגברים שחורים בעלי שיער פנים עבה וכאשר מעוצבים יכולים להיראות ממש מפחידים. זה קל לתחזוקה ונותן הצהרה. שיער הפנים נראה כאילו יש איזושהי מסתורין סביב הסגנון.

#20: ההיפסטר לגברים שחורים

ההיפסטר לגברים שחורים

מָקוֹר

השיער הארוך יותר מעוצב לצמות והשיער גדל במלואו מבלי לקצץ אותו. סגנון זקן זה לגברים שחורים הוא סגנון זקן מגניב ויכול למשוך תשומת לב מהמין השני.