שיחת גוף: תשיג את תשומת לבה ללא מילים

שפת גוף

נשים בהחלט מתרשמות מגבר שיכול לעסוק בהן בשיחה דו כיוונית מעניינת המאפשרת להרגיש מגוון רחב של רגשות מרגשים ורצויים.

עם זאת, שיחה טובה אינה כל הדברים. חלק גדול מניהול שיחה נהדרת עם אישה שגורמת לה להרגיש נמשכת אליך, הוא לכלול פלירטוטים. צפו בסרטון זה כמה דוגמאות כיצד להשתמש בפלירטוט במהלך שיחה עם אישה.

עיקר התקשורת בינך לבינה אינה מילולית

דוגמאות תקשורת לא מילוליות

אמנם נכון שמילים הן חלק קריטי בשיחה, אך יש כמות מדהימה של תקשורת לא מילולית שמתנהלת גם בינך לבין אישה. להצליח ב מושך נשים כשאתה מדבר איתן , אתה צריך לדעת:

  1. מה לומר ומה לא לומר.
  2. איך להמשיך בשיחה ולהשאיר אותה מעניינת.
  3. איך למשוך אישה בדרכים רבות ושונות במהלך השיחה.
  4. איך להשתמש בטונאליות כדי להראות בה את העניין המיני שלך, לגרום לקו הכי פשוט להישמע מצחיק, למשוך אותה ולהתחבר אליה ברמה עמוקה יותר וכו '.
  5. איך להשתמש בשפת גוף כדי להעביר את המסר שלך מבלי להשתמש במילים, להראות בה את העניין המיני שלך, לגרום לשיחה הכי פשוטה להיראות מצחיקה, למשוך אותה ולהתחבר אליה ברמה עמוקה יותר וכו '.

לְמִידָה מה לומר כדי לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך חשוב, אך וודא כי תלמד גם אילו תכונות והתנהגויות אישיות גורמות לנשים להרגיש נמשכות לבחור . כאשר אתה יכול למשוך נשים עם סגנון השיחה שלך ואישיותך והתנהגותך, יהיה לך קל מדי למשוך ולקטוף נשים.

נשים לעיתים רחוקות נתקלות בבחורים שיודעים להפעיל אותם גם בסגנון השיחה וגם באישיותם ובהתנהגותם. כשתעשו את זה, ממש תראו את פניה של אישה מאירות מהתרגשות והיא תקל מאוד על האיסוף שלה.אודות הסטטיסטיקה הקלאסית בנושא שפת גוף

כבר בשנות השבעים, מחקר שבוצע על ידי אלברט מהרביאן הגיע למסקנה ששפת הגוף היוותה 55% מסיבית מהתקשורת, כאשר המילה המדוברת מהווה 7% בלבד וטון הקול מהווה 38% הנותרים.

בטח שמעתם את זה (או נתונים סטטיסטיים דומים) בעבר, נכון? מה שאולי לא ידעתם זה שמחקריו של מהרביאן התמקדו במיוחד במה שגורם לאדם לאהוב או לא לאהוב מישהו על סמך סגנון התקשורת שלו.

הוא לא הציע עצות לגבי שפת גוף, אך מהרביאן הגיע למסקנה שגם אם אדם יכול להמשיך בשיחה, הם יתקשו בבעיות עם חברים או במשיכת מישהו אם הם לא היו מודעים לשימוש בשפת הגוף כדי לקבל תגובה חיובית.

למרבה הצער, רוב החבר'ה לא יודעים שיש הרבה דברים בשפת הגוף ובטונליות שלהם, מה שגורם לאנשים רבים לא לאהוב אותם באופן אוטומטי. בזמן שהם עוברים את החיים, הם תוהים מדוע נשים כל כך קשות ומדוע גברים אלפא הם כה מרושעים כלפיהם.

עם זאת, אנשים אלה רק מגיבים לתקשורת ('שיחת הגוף') שהוא שולח.

כיבוי על ידי בחור

למשל, אם אישה מדברת עם בחור שבאמצעות שפת גופו והטונאליות שלו נראה נבוך, עצבני, מהוסס או חסר הערכה עצמית, באופן טבעי היא תרגיש כבויה על ידו מכיוון שנשים באופן טבעי נמשכות לגברים בטוחים.

משיכה היא תגובה אינסטינקטיבית שקורה מהר מאוד, כך שאם אתה גורם לנשים לחוש אינסטינקטיבי כבוי על ידך, זה לא משנה מה תגיד בהמשך - היא לא תתעניין.

כמו כן, אם זכר אלפא מרושע מבחין כי בחור חושש ממנו, הוא עשוי להשתמש בידע הזה כדי לברור אותו, להפוך אותו לקת בדיחות מול אחרים, לתפעל אותו או לגרום לו נזק בדרך כלשהי.

שיחת גוף: אתה לא יכול לכבות את זה

פחית

שפת גוף היא משהו שאתה כבר משתמש בו בחיי היומיום מבלי להיות מודע אליו באופן מודע. היציבה ותנועות הגוף בהן אתה משתמש, כולן 'מדברות' בשבילך מבלי שתצטרך להשמיע מילה. שיחת הגוף שלך היא לא משהו שאתה יכול לכבות, אבל זה משהו שאתה יכול לשפר.

'אני דובר שתי שפות. גוף ואנגלית ” מיי ווסט, שחקנית

שיחת גוף: השתמש בו בחוכמה

הצעד הראשון בתיקון שיחת הגוף שלך הוא להבטיח שאתה 'אומר' את מה שאתה באמת רוצה לומר. יש חבר'ה שנתקלים במגושמים, מצמררים או סליחים פשוט על ידי שגיאות קטנות בשפת הגוף שלהם. לא משנה כמה 'קווים מצחיקים' הם לומדים לומר לנשים, הם מכבים נשים ברמה יותר מהותית וחשובה שלא ניתן לעקוף שעות בשיחה.

להלן מספר דוגמאות נפוצות לשפת גוף וכיצד היא 'מדברת' עבורך:

תנועות ראש: יש בחורים שעושים את הטעות שהם מהנהנים יותר מדי במהלך שיחה עם אישה, ומאותתים על הייאוש שלהם והתרגשות מדהימה בגלל ההזדמנות להיות מסוגלים לדבר עם אישה. עם זאת, בחורים אחרים עושים את הטעות שלא מזיזים את הראש בכלל, ומסמנים פחד להביע את עצמם. נשים יכולות גם לתפוס חוסר מהנהן או תנועת ראש פירושו שהבחור לא מעוניין או לאמעניין.

הבעות פנים: חיוך, קמץ פנים או 'מבט' על הפנים שלך יכול לדבר עלייך בכמויות גדולות. האם אתה רגוע ברעיון ליצור איתה קשר עין, או שמא הבעת הפנים שלך מראה שאתה מרגיש עצבני בפנים?

האם אתה שומר על הבעת פנים ישרה, תוכנית, מנומסת וידידותית כשאתה מדבר עם אישה שנראה לך מושך, או שאתה אחד הבחורים המגניבים והביטוחים שלא מפחדים להיות מינית, שובבה או מאוד גברית עם שלך הבעות פנים לפעמים?

תנועות כתף: הזווית והמיקום של הכתפיים שלך יכולים לומר הרבה על המצב הרגשי והביטחון שלך.

למשל, דמיין אדם יושב ליד שולחן ארוחת ערב עם אנשים שהוא לא מכיר במיוחד. כתפיו כפופות כלפי מטה והוא ממשיך להסתכל מטה, במקום לשבת זקוף או לאחור בכיסא ולשמור על סנטרו, תוך יצירת קשר עין עם שאר האורחים בארוחת הערב.

טיפול בחפצים: התעסקות מוגזמת בחפצים, כמו עט או מערכת מקשים, יכולה לאותת לאישה שאתה עצבני, חרד או לא מסודר מהמצב.

מהצד השני, נשים לרוב משחקות (בכוונה) במודע עם השרשרת, העגילים ושאר תכשיטים כאשר הן מדברות איתך כדי לאותת על העניין שלהן. לכן, כשזה בא מאישה, זה בדרך כלל דבר טוב וכשזה מגיע ממך, זה בדרך כלל דבר רע!

שיחת גוף: קבל גופני

שיחת גוף - קבלו פיזיות

חברים מטבעם הופכים פיזיים זה עם זה ונשים נמשכות לגברים שאינם 'מפחדים' להגיע איתם פיזית.

חבר'ה שנרגעים בחברתו של זה, יטפחו לעיתים על כתפם של זה, יחבוטו זה על זה בזרועם או יפרעו זה לזה במהלך שיחה רגילה. נשים מושיטות יד לגעת בחברותיהן על ידי כך שהן מניחות את ידיהן זו על זו של זו, מקשרות בין זרועות או מניחות את זרועותיהן זו בזו.

קשר קרוב הוא חלק נורמלי מהיותו רגוע ונינוח סביב אנשים אחרים וזה דרך ארוכה להפגין את הביטחון העצמי שמושך אישה לגבר.

בביטחון לקחת את ההובלה במצבים חברתיים על ידי הנחת זרועך סביב מותניה של אישה כדי להנחות אותה על פני חדר צפוף, או הנחת זרועך על כתפה כדי לקרב אותה כך שתוכל לשמוע מה היא אומרת במסיבה רועשת. שלח את ההודעה שאתה יודע 'לטפל' בה ונוח להוביל אותה.

זהו אות שפת גוף שמושך את תשומת הלב של האישה במהלך השיחה בצורה חיובית.

נשים תמיד מחפשות רמזים כדי לגלות את האמיתי

שפת גוף במהלך שיחה

בחור יכול להעמיד פנים שהוא בטוח במשך תקופה קצרה בלבד. תוך זמן לא רב, אישה תוכל לאסוף אותות שונים בשפת הגוף שמספרים לה מה המצב הנפשי האמיתי שלו.

על ידי התבוננות ביציבה, הבעות הפנים והמחוות שבהם משתמש בחור, אישה יכולה לדעת אם הוא עצבני, מודאג, פוחד, מאוים או מגוון רגשות אחרים, מבלי בהכרח להאזין למילה שהוא אומר.

כמובן, לא רק לנשים יש את היכולת לקרוא 'שיחת גוף' ולהעריך מה באמת קורה במצב. למשל, חבר יכול לומר שהוא אוהב את התספורת החדשה שלך, אבל אתה יודע באופן אינטואיטיבי מתי הם משקרים, נכון?

אתה יכול לדעת לפי הבעות הפנים שהושמעו ואת הטונאליות של ההערה, האם זו הייתה באמת מחמאה כנה או לא כנה. לכולנו יש את היכולת לקרוא שיחות גוף.

שיחת גוף: שמור על זה אמיתי

ללמוד להבין כל ניואנס של שפת גוף הקשורה לאינטראקציות עם נשים, זו מיומנות שלוקחת שנים של תרגול ייעודי (או עניין של שעות אם אתה צופה בתוכניות הווידיאו שלנו), אך ברמה בסיסית יותר, אחד הדברים החשובים ביותר. אתה צריך לדעת על השימוש בשפת הגוף שלך כדי למשוך נשים זה להיות אמיתי.

לנסות להיות מישהו שאתה לא זה לא מושך. במקרה הטוב, זה פשוט גורם לך להראות מגושם ובמקרה הרע, זה גורם לך להרגיש כמו מישהו שאי אפשר לסמוך עליו. לנסות להיות מישהו שאתה לא ומנסה 'להערים' על נשים עם שפת גוף מסתכם באותו סוג של תגובות.

כמו שאנחנו תמיד אומרים ב'האדם המודרני ','אתה אף פעם לא צריך לשקר לאישה'ועיקרון בסיסי זה חל כשאתה מדבר מילים כמו גם משתמש בדיבור גוף.

בחור שהוא נינוח בעליל, בטוח בעצמו ומסוגל להיות הוא עצמו מושך הרבה יותר לנשים מאשר בחור שנראה נוקשה, מביך, ובסופו של דבר מנסה יותר מדי להיראות 'בסדר' בעיני אחרים.

נשים באופן טבעי נמשכות לבחורים בטוחים, כך שאם שיחת גופך משדרת אותות של עצבנות, ספק עצמי ופחד, תמיד תתקשה למשוך נשים ולגרום להן להיפתח ולהראות עניין מיידי ...