זקן קלוע: איך לצמות את הזקן שלי

גברים רבים מתברכים בזקן מבוגר לחלוטין וזו לא הגזמה שזקן מטופח ומסודר מוסיף לאטרקטיביות של האדם. זקן לא מיועד לכולם בו זמנית גם פנים מגולחות לא נוחות. לא כל הפנים תומכות בזקן אך הוכח כי מי שיש לו צורות כמו יהלום, סגלגל ועגול נראה אטרקטיבי עם זקן בוגר.

אם אתה מישהו שאוהב זקן ארוך ומבוגר אז הדבר הבא שאתה צריך לנסות הוא לצמות אותם. אם זו הפעם הראשונה שאתה שומע על צמה או אם אתה רוצה לנסות בפעם הראשונה אז זכור כי צמת הזקן נמצאת במגמות כבר מזמן שלטונו של הוויקינגים.

לא משנה היכן אתה מחפש או את מי אתה שואל לגבי צמת זקן, זה יוביל אותך לויקינגים. אותם לוחמים מפחידים העניקו בולטות לזקנים ולצמות זקן. הוכח שהם ינקו את הזקן שלהם בתדירות גבוהה ככל שינקו את שיערם על הראש. הזקן, שהתחיל כדרך לשמור על פניהם חמים במהלך חורפים קרים, הפך הזקן המבוגר להיות סמל לעזותם.

מאות שנים לאחר מכן, בתקופה המודרנית הזו, האהבה לצמות זקן חוזרת בעיצומה. אף על פי שזקן בוגר היה כל הזמן בפועל, הצמה כמו ויקינג אמיתי לא הייתה אלא בתקופה האחרונה. עכשיו כל אחד עם תווי הפנים הנכונים ואורך הזקן יכול לנסות לצמות.

גידול הזקן מספיק זמן לצמות

ובכן קודם כל אתה צריך לפחות 3 עד 4 סנטימטרים של זקן כדי לצמות בצורה מעצרת. כעת, שמירה על שמירה על הזקן בריא ונקי היא חשובה מאוד. אם אתה רגיל לחיות ללא זקן והתחלת לגדל כזה בפעם הראשונה אז זה עשוי להיות מבחן לסבלנותך כאשר שיער פנים עבה חוסם בכל פעם שאתה מנסה לאכול או לשתות משהו. ייתכן שתצטרך להתאמן על החיים עם הזקן בהתאמה לאי נוחות קלה.

שמירה על זקן בוגר חשוב שיהיה בריא ומוכן לצמה נכונה. • עליך לשטוף אותו באופן קבוע ולשמור על ניקיון כדי להגן עליו מפני אבק ונזקים עקב זיהום. חפש שמפו מזין שמתאים לסוג העור ולזקן שלך.
 • מרחו את השמן האיכותי ביותר על הזקן לחיזוק הגדילים מבפנים. עליך לערוך מחקר נכון ולמצוא את שמן הזקן המתאים ביותר המכיל את כל המרכיבים הנכונים ואין בו משהו שעשוי לעורר את האלרגיות שלך (אם יש לך).
 • יש אפילו מכשירי זקן בשוק שישאירו את הזקן שלך מבריק וחזק ככל שהוא גדל.
 • סרק אותו באופן קבוע כדי לשמור על צמיחתו בצורה הנכונה. אתה רוצה להימנע מצורות מוזרות ומתנפחות שעלולות לעצבן אותך ולגרום לך להתחשק להיפטר מהזקן. זכרו, סבלנות משתלמת!
 • טיפוח נכון הוא לדעת מתי לקצץ ומתי למספר את הזקן. ברור שזקן נוטה לגדול בכל דרך אפשרית. אתה אמור להיות מסוגל למספר את האזורים שעלולים לשבש את צורת הזקן הוויקינגי שלך.
 • לגלח את הזקן הלא רצוי כמו אלה שגדלים על הלחי שלך קרוב יותר לעיניים והזקן שצומח מתחת למחשוף.

דרך פשוטה לצמות את הזקן שלך

כעת, לאחר שהבנו את חלק התחזוקה, הבה נבהיר כי איש מקצוע תמיד יכול לבצע עבורך את הצמה בקלות עבורך. אם אתה מוצא את זה מהמם אתה יכול לפנות לעזרה מהימנה. אם אתה מעדיף לעשות זאת בעצמך, בואו נסתכל כיצד לצמות את הזקן שלכם בסגנון הנפוץ ביותר.

 • ראשית, סרק את הזקן שלך ללא הסתבכויות והשתמש בשמן זקן או קרם החלקה לטיפול קל.
 • בחר את האזור שברצונך לצמות. אתה יכול לבחור יותר מתחום אחד אם אתה רוצה אבל לעת עתה, בואו נדבק לתחום אחד להבנתך.
 • הפרד את הזקן באזור זה לשלושה חלקים. אתה יכול להשתמש בגומיות בסוף שלושת החלקים האלה לטיפול טוב יותר בשיער.
 • החזק שניים משלושת החלקים בשתי ידייך, הראשונה והשלישית. אתה יכול להתחיל עם יד שמאל או ימין ולמשוך את החלק הזה לאמצע מעל הגדיל השלישי.
 • קח את החלק הנגדי ומשך אותו שוב על הגדיל האמצעי.
 • חזור על שני השלבים שלמעלה שוב ושוב עד שצמת את האורך שאתה מרוצה ממנו.
 • אתה יכול להוסיף גומייה או חרוז כדי שזה ייראה מושך ומושך.

סגנון הצמה לעיל הוא דרך הצמה הנפוצה ביותר, בדרך כלל נעשית מהסנטר ומטה. קוראים לזה צמת ויקינג או הצמה הצרפתית. ישנם מספר סגנונות צמה אחרים במגמה כרגע. באמצעות מאמר זה תוכלו לחקור את סגנונות הצמה המובחרים ביד. בחר את המתאים לך ביותר וחבק את המראה החדש שלך.

10 סגנונות צמת הזקן הרצויים ביותר

1. הזקן הקלוע בחרוזים

הזקן הקלוע בחרוזים

מָקוֹר

כפי שצוין קודם לכן, הוספת חרוזים היא דרך להפוך את הזקן הקלוע שלך לאטרקטיבי עוד יותר. אתה יכול לנסות חרוזים בדרכים שונות. אתה יכול לעשות יותר צמות וכמה חרוזים. או שאתה יכול למשוך את כל הזקן יחד עם הצמות ולשים חרוז אחד. כך תוכלו להדגיש את הצמות וכן לקשט את הזקן כולו בחרוז שובה לב אחד.

2. זקן קלוע ארוך

זקן קלוע ארוך

מָקוֹר

סגנון הצמה היחיד הזה מורגש יותר ומסקרן במיוחד בשל אורכו הסופר ארוך. הזקן שלך יכול להיות ארוך ככל שאתה רוצה לסגנון זה. יותר ארוך יותר טוב. אתה מתחיל לצמות ממש מתחת לסנטר ולוקח אותו לכל אורך הזקן שלך. חברו את שאר הזקן בצורה מסודרת למראה מטופח.

3. זקן ויקינג קלוע

זקן ויקינג קלוע

מָקוֹר

זהו אחד מסגנונות הוויקינג בירד הטובים ביותר שיש. עבור סגנון זה, אתה צריך להיות בעל נפח עצום של זקן. צור שתי צמות עם מרחק שווה ביניהן משני צידי הסנטר שלך. צמה את שני החלקים כל עוד הם יכולים. מסרק את שאר הזקן לכיוון הצמות למראה אכזרי ביותר.

4. וויסק קורנו

וויסק קורנו

מָקוֹר

אתה צריך לגדל נפח זקן גדול בשביל הסגנון הזה. התחל לקלוע ישר מהפיאות הצד שלך וחבר את הצמה עם זו שמתחת לסנטר שלך. זה אולי נראה קצת עלוב, אבל אתה יכול לחתוך את השיער העודף היכן שאתה מרגיש צורך.

5. צמות שונות

צמות שונות

מָקוֹר

סגנון זה הוא לפנק את הצמות כחלק מהזקן שלך. בחר כמה שיותר אזורים שאתה רוצה לצמה בחזית. סרק את שאר הזקן בצורה מסודרת ואם אתה רוצה אתה יכול לשים כמה חרוזים כדי שהצמות האלה ייראו אפילו טוב יותר.

6. זקן צמות עזים

זקן צמות עזים

מָקוֹר

הצמה המסוגננת הזו נפוצה למדי בקרב הצעירים בחוץ. אתה מגדל את התיש שלך לאורך ארוך על ידי קיצוץ שאר הזקן שלך. אתה יכול לשמור על רמה מכובדת של זקן ושפם מסביב למראה מתוחכם יותר או רק לצמות התיש למראה פאנקי שלם.

7. זקן צרפתי רופף

זקן צרפתי רופףאתה צריך זקן עבה מאוד כדי להסיר את זה. ראשית, צמה כפי שאתה עושה לזקן ארוך ואז משחררת את החוטים לאט. ברור שזה מיועד למי שאוהב להראות מבושל. הקפד לתקן זאת כראוי כדי למנוע פגמים מיותרים.

8. זקן קלוע נמוך

זקן קלוע נמוך

מָקוֹר

זהו סגנון צמה מוגדר מאוד שתוכל לנסות. עבור סגנון זה, תוכל לצמות את החלק האחורי של הזקן ולכסות אותו בזקן החופשי והעבה. הקפד לעצב את קו הלחיים ממש טוב כדי להעלות את הסגנון הזה.

9. בראד פיט

בראד פיט

מָקוֹר

חתיך נאה בראדפיט גרם לכל מעריציו להתעלף (כמו תמיד) עם הסגנון המדהים הזה. לגלח את הזקן שלך פרט לזקן עיזים עיגול עם זקן עבה ממש על הסנטר. צמה כמה אזורים קטנים שתרצי על התיש שלך ותגלחי את שאר הזקן שלך כדי להעלות את הסגנון הזה.

10. זנב קוקו

זנב קוקו

מָקוֹר

עבור סגנון זה, תשתמש בגומייה כדי ליצור קוקו על הזקן שלך בדיוק כמו שאנשים עושים עם השיער מעל הראש. אתה צריך להיות בעל נפח עצום של זקן, אחרת אתה תפספס את הייחודיות של הסגנון הזה. מסרק את הזקן העצום הזה שלך והוסף גומייה או חוט דקורטיבי כדי לקשור קשר.

סיכום:

ירש את רוח הלוחם של זקנה עם צמות עזות למראה על הזקן שלך. לזקן באורך ארוך ובזמן קצר יש מספר סגנונות שכדאי לנסות. חבק את המתאים לך ביותר. השתמש במאמר זה כהפניה לסגנונות שונים שהם במגמה כרגע, אך תמיד הישאר פתוח כדי לנסות משהו חדש.