פירוק נימוסים: 4 דוגמאות למה לא לעשות

לשבור נימוסים

1. אל תנסה להחזיר אותה רק באמצעות טקסט

ניסיון לשלוח הודעת טקסט בחזרה לשעבר הוא כנראה אחת הטעויות הגדולות שעושים חבר'ה לאחר פרידה.

בחור יניח,'היא לא תרצה לדבר איתי בטלפון או באופן אישי כרגע. אז, במקום לעצבן אותה בטלפון אליה, אני פשוט אשלח לה הודעה ואניח לדברים להתנגן משם. היא בטח תעריך את זה שאני לא דוחף ואז היא תפתח לי שוב כדי שנוכל לעבוד על הדברים. '

עם זאת, אמנם זה בסדר בהתחלה, אבל זה לא בסדר אם זה הופך לשיחה ענקית ומתמשכת באמצעות טקסט.

כמה טקסטים שמובילים אז לשיחת טלפון הם אידיאליים, אבל פשוט אל תנסה להחזיר אותה באמצעות טקסט.

אתה חייב לקבל את הכדורים להתקשר כשהרגע מתאים ...

יש נשים שבסדרן עם כמה טקסטים ראשוניים, אבל יש נשים שפשוט שונאות שהאקס שלהן מנסה להחזיר אותן על ידי העברת הודעות ומצפה לתשובות הגונות ממנה.למה?

ראשית, קבלת טקסטים מאקסית שכבר אין לה רגשות אליהם בדרך כלל די מעצבנת את האישה, כי זה זמן רב בשבילה (כלומר היא ממשיכה להפסיק לעשות כל מה שעושה כדי להגיב לבחור שהיא כבר לא לגמרי מכבד, מרגיש נמשך או אוהב), כך שזה יכול בקלות לכבות אותה ולגרום לה לרצות לחסום את האקס שלה ולהתפנות להמשיך הלאה בשלום.

שנית, מרבית הנשים חשות כבויות כאשר בחור משקיע מאמץ רב מדי להקליד טקסטים ארוכים ומפורטים ולנסות לעבוד על בעיות בזוגיות באמצעות מסרים.

גם נשים צעירות שמעדיפות טקסטים רואות בכך כמאמץ חצי משוב להחזיר אותה, מה שגורם לה להרגיש עצבנית ונעלבת.

אז, במקום לחשוב,'הוא כל כך מתוק. אני אוהב שהוא מנסה לפתור איתי דברים באמצעות טקסט לפני שהוא מתקשר אלי בטלפון או נפגש איתי באופן אישי! 'היא במקום זאת חושבת דברים כמו,'אם זה הרעיון שלו למשוך אותי מחדש ולקבל אותי בחזרה, הוא צפוי להפתעה גדולה! האם הוא לא מבין שיידרש הרבה יותר מחבורת מילים על המסך כדי לשכנע אותי שהוא השתנה? שום דבר בטקסטים הקטנים שלו לא נותן לי ביטחון שהפעם הדברים יהיו שונים. במקום זאת, כל מה שאני יכול לחוש זה בחור שאין לו את הכדורים או את הביטחון להרים טלפון ולדבר איתי כמו גבר, או להתקשר אליי ולקבוע להתעדכן ולהגיד שלום באופן אישי. במקום זאת, הוא פשוט מסתתר מאחורי הודעות טקסט ומחכה שאקל עליו בכך שהוא אומר לו שאני רוצה שהוא יחזור. ובכן זה לא יקרה. אני לא הולך להקל עליו את זה אם הוא רק יסמס לי ואין לו את הכדורים להתקשר ולהתמודד איתי. אני גם לא מתכוון לבזבז עוד זמן לסמס איתו הלוך ושוב. סיימתי איתו! הוא יראה את זה כשאני מתחיל להמשיך ולפרסם תמונות ברשתות החברתיות. אז הוא יקבל את זה. '

לאחר מכן היא חוסמת את המספר שלו, מפסיקה להגיב לו כליל, או מחרכת אותו עוד קצת זמן, תוך שהיא מתמקדת באופן פעיל במציאת עצמה בחור מחליף או מנסה לצאת ולהעלות תמונות שלה בכיף עם חברים ובחורים.

לכן, אם אתה לא רוצה שזה יקרה לך, אל תסתתר מאחורי טקסטים וחשוב שזה נימוק טוב של נימוסים בעולם של היום, או הדרך הטובה ביותר להחזיר אישה לשעבר.

במקום זאת, התחל להפעיל מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה שלך לשעבר בשיחת טלפון ואז עקוב אחר מפגש, שם היא תוכל לראות בעצמה שאתה באמת גבר חדש ומשופר עכשיו.

זו הדרך האמיתית, המהירה והגברית להחזיר אישה, ללא קשר לגיל צעירה או זקנה.

כשאתה גורם לה לרגשות כלפיך שוב באופן אישי והיא מרגישה זרזי אהבה ומשיכה אליך, באופן טבעי היא רוצה לחזור איתך.

עם זאת, כשאתה מסתתר מאחורי טקסטים, גם אם אתה 'מעולה לטקסט' זה פשוט לא גורם לאישה להרגיש את אותו סוג שהיא הייתה מרגישה בשיחת טלפון או באופן אישי.

הדוגמה הבאה לפירוק נימוסים של מה לא לעשות היא ...

2. אל תשאיר את זה יותר מדי זמן עד שתתחיל בתהליך הגב לשעבר

דוֹן

יש חבר'ה שמחכים 30 או 60 יום לפני שהם עושים מהלך להחזיר את האקס שלהם.

זה מכונה הכלל No Contact ומה שרוב הבחורים לא מבינים הוא שזה עובד לעתים נדירות על נשים ...

פעמים רבות, בחור יקווה שככל שהוא ממתין זמן רב יותר כך אשתו לשעבר תתגעגע אליו יותר.

ואז, כשהיא פשוט לא יכולה לסבול ולא לשמוע ממנו יותר, היא תיתן לו סימן שהיא פתוחה לעבד דברים והם יכולים לחזור שוב.

למרבה הצער, זה כמעט אף פעם לא מסתדר ככה.

למה?

ראשית, כאשר אישה נפרדת מבחור, היא בדרך כלל מנותקת מתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה כלפיו ובמקום זאת היא מתמלאת ברגשות שליליים כמו כעס, טרדנות ואדישות.

לכן, כאשר הבחור לשעבר שלה לא עושה שום דבר כדי להחזיר אותה, או אפילו יותר גרוע, הוא מתעלם ממנה במשך שבועות או חודשים, זה בדרך כלל רק עוזר לה להתגבר עליו מהר יותר ולהמשיך הלאה.

לחלופין, אישה עשויה לחכות בסביבה ולקוות שהאקס שלה יעשה משהו כדי לעורר מחדש את רגשותיה אליו, כדי שיוכלו לפתור את הדברים.

עם זאת, ככל שהיא ממתינה לו שיתקשר בסופו של דבר ויעשה צעד, כך היא מרגישה מאוכזבת שהוא לא עוקב אחר החזרתה.

אז היא עלולה להתחיל לחשוב על דברים כמו,'אני מניח שבכל זאת הוא מעולם לא אהב אותי. הוא אפילו לא מנסה להחזיר אותי. במקום זאת, הוא משחק את זה מגניב ומתעלם ממני. ובכן, סיימתי לחכות לו. יש כל כך הרבה חבר'ה שמוצאים אותי מושך ורוצים לצאת איתי ואני לא מתכוון להרתיע אותם יותר. אני הולך להמשיך ולמצוא את עצמי גבר חדש שרוצה להיות איתי, ולא לחכות לו. זה נגמר. זה הזמן להמשיך הלאה.'

לאחר מכן היא מתמקדת להתגבר עליו באופן מלא ולהמשיך הלאה, על ידי קיום יחסי מין עם גבר חדש או עם מספר גברים חדשים.

ואז, עד שהאקס שלה יבין שהיא לא רודפת אחריו, זה בדרך כלל מאוחר מדי מכיוון שהיא תתחבר למישהו אחר ואולי אפילו תתאהב בו גם כן.

לכן, אם הכוונה שלך היא להחזיר את האקס שלך, אל תבזבז זמן עם משחקי מחשבה איתה ותקווה שהיא תחזור אליך בריצה יום אחד, אם רק תתן לה מספיק זמן.

במקום זאת, אינטראקציה איתה ולהעיר מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים כלפייך, ולכן היא באופן טבעי רוצה לנסות שוב את מערכת היחסים שלך.

ככל שאתה מעורר את רגשותיה כלפייך עכשיו, כך היא רוצה לחבק אותך יותר, לנשק אותך, לקיים איתך יחסי מין ולחזור יחד עכשיו.

הדוגמה הבאה לפירוק נימוסים של מה לא לעשות היא ...

3. אל תנסו להחזיר אותה אם אתם מציעים לה את אותה חווית אטרקציה

לפעמים כשבחור נפרד, הוא כל כך נתפס וחושב עד כמה הוא רוצה את האקס שלו בחזרה, עד שהוא שוכח להכין את עצמו למשוך אותה מחדש מבחינה מינית ורומנטית.

לכן, במקום ללמוד במהירות מטעויותיו ולבצע שינויים אטרקטיביים בחשיבה, בהתנהגות ובאופן שבו הוא מתקשר ומגיב למה שהאקס שלו אומר ועושה, הוא בעצם נשאר זהה.

הוא עשוי לחשוב לאחור מה משך אותה בפעם הראשונה (למשל, הוא שלח לה פרחים, כתב לה מכתבי אהבה ארוכים, קנה לה מתנות מתחשבות, היה נחמד ומתוק במיוחד עבורה והסכים עם כל מה שהחליטה) ולהניח שהמקור שלו גישה עבדה, אז זה יעבוד עליה שוב.

עם זאת, היא דוחה אותו כאשר הוא עושה זאת מכיוון שמדובר כעת בסיטואציה של גב לשעבר, לא במערכת יחסים חדשה, עם היכרויות שבה היא מעוניינת בו רומנטית ולכן, מעריכה דברים כמו פרחים או התנהגות מתוקה.

לכן, אם האקס שלה מנסה להשתמש בגישות ישנות ומיושנות כדי למשוך אותה מחדש, זה גורם לה להבין שאין לו מושג לחלוטין מה מושך לאישה בזמן מערכת יחסים וכשוקלים לחזור עם אקס.

כתוצאה מכך, היא תמשיך לדחות אותו באמירת דברים כמו,'מצטער, אבל אני לא מעוניין. אתה צריך לקבל את זה. כלומר, למה שלא תפסיק להטריד אותי? חשבתי שהבהרתי את עצמי כשאמרתי שאני לא רוצה להיות איתך יותר. מה יש לי לומר או לעשות כדי לשכנע אותך שזה נגמר בינינו וששום דבר לא ישנה את דעתי? זה נגמר!'

זו הסיבה שחשוב מאוד שכשתנסה להחזיר את האקס שלך, תציע לה חווית משיכה חדשה ומשופרת.

לדוגמא: חלק מהדרכים בהן אתה יכול לעשות הן ...

 • במקום להשלים עם ההתנהגות הגרועה שלה כמו פעם (למשל כשהיא גועשת או זורקת התקף זעם, כשהיא דורשת ממך לעשות דברים בדרך שלה), אתה עומד בפניה ומחזיר אותה למקומה באהבה, אבל אופן אסרטיבי.
 • במקום להיות נזקק ודבוק בצורה שאתה חושב, מתנהג ומדבר, אתה מתחיל להיות גבר בטוח בעצמה סביבה שאוהב אותה ורוצה אותה, אבל שלא צריך אותה.
 • במקום להעתיק את דרך ההוויה שלה (למשל להיות רגשית מדי ולרצות לדון איתה ברגשות שלך כל הזמן), אתה מתחיל להיות גברי יותר רגשית.
 • במקום להרגיש חוסר ביטחון ולא בטוח בעצמך סביבה, אתה עכשיו בטוח יותר ובטוח בעצמו.
 • במקום להיות בחור נחמד שלא עושה כלום בלי שהיא אומרת כך, אתה מתחיל להיות יותר אסרטיבי, בצורה אוהבת ומכבדת.
 • במקום פשוט לדבר איתה בצורה ניטרלית כמו חברה, עכשיו אתה מפלרטט איתה וגורם לה להרגיש כמו אישה נחשקת וסקסית.

ככל שאתה נותן לה סוג של חוויית משיכה שהיא תמיד רצתה ממך, אך מעולם לא קיבלה, כך היא מרגישה שהיא פשוט צריכה לתת לך הזדמנות נוספת, אחרת היא עלולה להתחרט על כך ולהתגעגע אליך.

כשגורמים לה להרגיש ככה, התחושות המיניות והרומנטיות שלך כלפיך מתחילות לשטוף בחזרה ואז תוכלי להחזיר אותה וליהנות ממערכת יחסים חדשה.

הדוגמה הבאה לפירוק נימוסים של מה לא לעשות היא ...

4. אל תבטיח שהפעם הדברים יהיו טובים יותר אם היא תיתן לך הזדמנות

מפתה ככל שזה יכול לומר משהו בסגנון,'אני יודע שהמלאתי, אבל אני מבטיח לך שהפעם הדברים יהיו טובים יותר. לא אעשה שוב את אותן הטעויות. אני נותן לך את המילה שלי,'האקס שלך כנראה לא יאמין לך, כי היא כנראה שמעה את זה או משהו דומה ממך לפחות פעם או פעמיים.

אז מה עליכם לעשות במקום?

תן לה לאסוף את השינויים בך כשהיא מתקשרת איתך.

תן לה להחליט בעצמה אם שינית.

אל תגיד לה.

תן לה להרים את זה.

נשים טובות מאוד להבחין בשינויים העדינים בהתנהגות הגברים, המצביעים על הביטחון, הגבריות הרגשית וההערכה העצמית של הגבר.

כשאתה מדבר איתה בטלפון או באופן אישי, היא תוכל לחוש שעכשיו אתה גבר אחר מזה שנפרדה ממנו (למשל יותר בטוח בעצמו, יותר גברי רגשי, יותר שקוע ).

באופן טבעי זה יעבור איך אתה מדבר איתה, מה אתה אומר ואיך אתה מגיב למה שהיא אומרת ועושה, מבלי שתצטרך להגיד לה שום דבר על זה.

לכן, אל תטרחו להבטיח לאקס שלכם הבטחות לגבי האופן שבו הדברים יהיו שונים הפעם, או נסו לפרט את כל הדברים הקטנים ששיניתם לגבי עצמכם בכדי לקוות לשמוע אותה אומרת,'בסדר, ילד טוב. תוכל לקבל הזדמנות נוספת עכשיו. '

במקום זאת, פשוט תהיו הגרסה החדשה, המשופרת, הבטוחה יותר והחזקה מבחינה רגשית כשאתם מדברים איתה והיא תקלוט בזה.

עם זאת, גם כשהיא תגיע למצב שהיא תוכל לראות שבאמת שינית, אתה לא צריך לבקש ממנה קשר או מחויבות.

זכרו תמיד: מערכת יחסים היא השלב האחרון בתהליך הגב לשעבר, לא הראשון או השני.

כלומר, לפני שאפילו תגיע למצב שאתה מציע לנהל שוב מערכת יחסים, עליך קודם למשוך אותה ולהגיע לנשיקה או למין.

דגש על שוב להתנשק ולמין, ומערכת יחסים תתחיל באופן טבעי להידון או להיחשב לאחר מכן.

דרך אגב…

אם אינך בטוח כיצד תוכל למשוך אותה מחדש, הנה כמה דוגמאות שיעזרו לך להתחיל:

 • ודא שאתה מאמין בעצמך ובערך שלך אליה, במקום להרגיש כאילו אתה לא מספיק טוב בשבילה, שאותו היא תרים ותחושש כבויה.
 • היו מודעים לכך שהיא הולכת לבדוק אתכם (למשל על ידי קר, רשע או חתול כלפיכם), אז וודאו שאתם שומרים על הביטחון שלכם כלפיה, במקום שתצטרכו שהיא תהיה נחמדה, עדינה וידידותית על מנת שתרגישו ביטחון .
 • השתמש בהומור כדי להצמיד אותה מהקליפה המגננת שלה ולגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש רגועה להיות שוב סביבך, במקום להלחיץ ​​אותה על ידי כניסה לדיונים עמוקים, אמוציונליים, נמשכים על הקשר.
 • אל תפחד לפלרטט איתה וליצור ביניכם מתח מיני, אלא להתנהג כמו סתם חבר.
 • הראה לה (באמצעות הפעולות שלך, ההתנהגות וסגנון השיחה שלך) שאתה עכשיו גבר חדש ומשופר שהיא באמת יכולה להסתכל עליו, לכבד, להרגיש נמשכת אליו ולאהוב, במקום להמשיך לעשות את אותן טעויות משיכה ישנות כמוך עשה לפני כן.

לאחר שתעיר שוב את רגשי הכבוד והמשיכה אליך, תוכל להתקדם לחיבוק, נשיקות, יחסי מין ומערכת יחסים חדשה ומשופרת.

3 בעיות נפוצות שאתה עלול לחוות כעת כשנשברת אתה והיא

להחזיר אקס קל יותר ממה שרוב הבחורים חושבים שזהו.

זה הכל בגישה שאתה נוקט.

אמור ועשה דברים שמושכים את האקסית שלך (למשל להיות סוער, לגרום לה לצחוק ולחייך) וההגנות שלה יירדו באופן טבעי.

מצד שני, אמור ועשה דברים שאינם אטרקטיביים עבורה והיא תיסגר עוד יותר ואולי תכפיל את מאמציה להתגבר עליך ולעבור הלאה.

לכן, כדי לוודא שהדברים עוברים בצורה חלקה עבורכם ואתם מסוגלים לתקשר איתה בצורה מושכת, חשוב שתהיו מודעים לבעיות הנפוצות הבאות שחבר'ה חווים לאחר פרידה עם אישה ...

1. היא מציבה כל מיני דרישות בלתי סבירות ואתה מקבל את זה

לפעמים אישה תנסה להיפטר מהאקס שלה על ידי מתן דרישות בלתי סבירות בתקווה שבסופו של דבר הוא ימאס וישאיר אותה בשקט.

דוגמה: היא עשויה לומר לו לא להתקשר אליה למשך 30 יום כי היא זקוקה לזמן כדי להבין מה היא באמת מרגישה כלפיו.

לחלופין, היא עשויה לומר משהו כמו,'אתה יכול לענות רק אם אשלח לך הודעה, אבל אני לא רוצה שתתחיל איתי קשר איתי, או שאני אתעצבן ואפסיק להגיב לך לגמרי.'

דוגמא נוספת היא כאשר אישה אומרת לאקס שלה שהוא יכול להתקשר אליה רק ​​ביום מסוים בשבוע בזמן שנקבע מראש, או שהיא לא תענה לשיחתו.

עם זאת, אם הוא רק יעשה את מה שהיא אומרת לו ולעולם לא יעמוד בפניה בצורה אוהבת, אך אסרטיבית או יצחק עליה על היותה כל כך מטופשת ולא סבירה, אז היא תתפוס אותו כחלש יותר מדי ורגשני עבורה ורצון. תרגיש משוכנע שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה להיפרד ממנו.

אז, מה שלא תעשו, אל תהפכו לשטיחן לאקסית שלכם, רק בגלל שאתם רוצים אותה בחזרה.

בניגוד למה שאתה עשוי להאמין, היא בעצם רוצה שתעמוד מולה, כל עוד אתה עושה את זה בצורה אוהבת אך אסרטיבית.

אם לא תעמוד מולה ברגעים כאלה, היא תרגיש דומיננטית יותר רגשית ממך ולא תוכל לכבד אותך.

אם היא לא תכבד אותך, היא לא תוכל להרגיש נמשכת אליך מינית ובלי שתי הרגשות החשובים האלה, היא לא תהיה מוטיבציה לתת לך הזדמנות נוספת.

בעיה נוספת שאתה עלול להיתקל כשאתה מנסה להחזיר את האקס שלך היא ...

2. אתה מרגיש לא רצוי להחזיר אותה בגלל שהיא נראתה כל כך בטוחה בהחלטה שלה כשעזבה אותך

יש בחורים שטועים לחשוב שבגלל אישה אמרה,'הרגשות שלי כלפייך מתים ושום דבר לא ישנה את זה לעולם,'זה באמת אומר שזה סופי.

לאחר מכן הוא דואג שאם הוא ינסה להחזיר אותה, היא תכעס, תסגור את עצמה עוד יותר ואז הוא אפילו לא יוכל לשמור עליה בחייו כחבר.

לכן, במקום להסתכן באובדן כחברה פוטנציאלית, הוא לא עושה דבר.

ובכל זאת, הנה העניין ...

אם לא תמשוך מחדש את האקסית שלך באופן פעיל, זה מאוד לא סביר שהיא תשנה את הרגשתה לבד ותרצה אותך בחזרה.

במקום זאת, היא כמעט בוודאות בסופו של דבר לא תרגיש כלום בשבילך או לא הרבה, מה שיגרום לה להמשיך הלאה בכך שהיא מוצאת עצמה גבר שגורם לה להרגיש נמשכת ומאוהבת.

אל תתנו לזה לקרות לכם.

אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, עדיף שתגרום לה באופן אקטיבי לחוש רגשות מיניים ורומנטיים עבורך שוב על ידי אינטראקציה איתה.

לכן, אל תפחדו להתקשר אליה בטלפון ולהיפגש איתה באופן אישי ולעשות כל מה שנדרש כדי להעיר מחדש את תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך (למשל לפלרטט איתה, לגרום לה לצחוק ולחייך, להראות אותה שאתה גבר חדש עכשיו).

כשאתה גורם לה להרגיש נמשך אליך באופן שמרגיש לה טוב, היא באופן טבעי שומטת על השומר שלה וכבר לא מרגישה בטוחה בקשר להחלטה להיפרד ממך.

כתוצאה מכך, זה הופך להיות כל כך קל לך להחזיר אותה בחזרה, או לפחות לישון איתה שוב (ולעשות עבודה נהדרת בזה) לגרום לה להרגיש עוד יותר לא בטוחה בקשר להחלטתה לעזוב אותך.

בעיה נוספת שאתה עלול להיתקל כשאתה מנסה להחזיר את האקס שלך היא ...

3. אתה לא מבין את כוח המשיכה

אחרי פרידה, בחור בדרך כלל יעשה כל מיני דברים כדי לנסות ולשכנע את האקסית שלו לתת לו צ'אנס נוסף.

לדוגמא: הוא עשוי ...

 • התחנן והתחנן איתה.
 • מבטיחים לשנות.
 • כתוב מכתב ארוך, דואר אלקטרוני או סדרת הודעות טקסט כדי לספר לה מה הוא מרגיש.
 • שלח לה פרחים.
 • קנו לה מתנות מיוחדות.
 • הזכיר לה את כל התקופות הטובות שעברו יחד.
 • היו נחמדים ומתוקים במיוחד אליה ועשו כל מה שהיא מבקשת ממנו לעשות.
 • השתמש בכלל ללא מגע (כלומר התעלם ממנה למשך 30 או 60 יום) כדי לגרום לה להתגעגע אליו.

עם זאת, כמעט בכל המקרים, אף אחד מהדברים האלה לא גורם לאישה לשנות את דעתה לגבי פרידה.

אז מה יהיה?

מְשִׁיכָה.

משיכה מינית ורומנטית.

כאשר אתה יכול לגרום לאקס שלך לחוש שוב עליות חזקות של משיכה מינית ורומנטית עבורך, היא תתחיל באופן אוטומטי להרגיש נמשכת אליך פעם נוספת מסיבותיה שלה.

התמקדו בזה ותוכלו להחזיר אותה בקלות.

זה מה שבאמת עובד עם נשים.

מצד שני, אם אתה ממשיך לעשות דברים אקראיים שלא אכפת להם (למשל לשלוח לה טקסטים כחברה, ללכת לחדר הכושר חודשים כדי לנסות לבנות קצת שרירים, ללבוש בגדים חדשים), סביר להניח בסופו של דבר אתה מרגיש מתוסכל וחסר תקווה מהסיכוי שלך להחזיר אותה כי תראה שלא פשוט אכפת לה.

אל תתנו לזה לקרות לכם.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, התמקד במשיכה מינית ורומנטית ותגרום לה להרגיש זאת על ידי אינטראקציה איתה.

כאשר היא תרגיש שוב נמשכת, מחשבותיה, התנהגותה ומעשיה ישתנו באופן טבעי.

היא תפתח בפניך חזרה ורוצה להיות איתך שוב, גם אם רק באופן זמני כדי לראות איך היא מרגישה.