להיפרד ולחזור ביחד: סטטיסטיקה

להיפרד ולחזור ביחד - סטטיסטיקה

לאורך השנים נערכו מחקרים רבים על זוגות שנפרדים וחוזרים להיות יחד.

על פי מחקרים אלו, גיל הזוג ורצינות הקשר יהיו הגורם הקובע העיקרי בשאלה האם הם יחזרו להיות יחד או לא.

לדוגמה:

  • בשנת 2009 רנה דיילי מהמחלקה ללימודי תקשורת באוניברסיטת טקסס, מצא שכ- 65% מתלמידי הקולג 'בארה'ב נפרדו ואז חזרו להיות יחד.
  • מחקר שנערך בשנת 2012 על ידי S. Halpern-Meekin, WD Manning, PC Giordano, MA Longmore (Relationship Churninging in Adulcent Adults: On / Off Relationships and Sex with a Ex) שפורסם בכתב העת Journal of Adolescent Research מצא כי 44% מבוגרים צעירים בגילאי 17 עד 24, דיווחו על פרידה וחזרו להיות יחד, כאשר 53% הודו שקיימו יחסי מין עם אקסית.
  • על פי מחקר שנערך בשנת 2013 על ידי אמבר וונום, פרופסור ללימודי משפחה ושירותי אנוש באוניברסיטת קנזס סטייט, כ 37% מהזוגות החיים יחד, ו 23% מהזוגות הנשואים נפרדו ואז חזרו להיות יחד.
  • מחקרים קודמים על זוגות נשואים (Kitson, 1985; Wineberg & McCarthy, 1994), גילו כי בין 10-17% מהזוגות הנשואים נפרדו ואז חזרו להיות יחד, וכ- 40% מהזוגות הנשואים שנפרדו ניסו להתפייס (Bumpass, Castro מרטין וסוויט, 1991; Wineberg, 1996a).
  • על פי מחקר שערכה ד'ר ננסי קאליש, פרופסור אמריטוס לפסיכולוגיה באוניברסיטת קליפורניה, סקרמנטו, לזוגות נשואים שמתאחדים לאחר גירושין יש סיכוי של 72% להישאר יחד לכל החיים.

הסטטיסטיקה נראית רע מכיוון שהם לא מדויקים ב 100%

החזיר את האקס שלך - זוגות מאוחדים

הסטטיסטיקה מראה בכל מקום בין 10% ל -72% סיכוי לחזור יחד לאחר פרידה, וזה לא מאוד מעודד אם אתה רוצה סיכוי של 100% להחזיר את האישה שלך.

עם זאת, החדשות הטובות הן שהסטטיסטיקה שלעיל לא לוקחת בחשבון את העובדה שגברים יכולים כעת לחפש עזרה באופן מקוון וללמוד כיצד להחזיר את אישתם.הסרטון שלהלן כולל 7 מתוך אינספור סיפורי הצלחה קיבלתי מגברים שהשתמשו בעצותי להחזרת אישה לאחר פרידה, פרידה או גירושין:

בהתבסס על הניסיון רב השנים שעזרתי לגברים להחזיר נשים, אני רואה מספרים טובים בהרבה מאלה המפורטים לעיל.

בהצלחה להחזיר אקסית

רוב הגברים מסוגלים לקבל הזדמנות נוספת עם האישה שלהם, גם אם הם מתחילים את תהליך הגב לשעבר בנקודה שבה אין לה שום רגשות כלפיו יותר.

העובדה היא שסטטיסטיקה רק לעתים רחוקות מספרת את כל הסיפור על מה שקורה באמת בחברה של ימינו, המשתנה כל כך מהר.

פחות או יותר כל המחקרים שנעשו על פרידות, פרידות וגירושין מבוססים בדרך כלל על זוגות שנפרדו ואז לא ידעו איך להחזיר זה לזה.

הזוג אולי הלך לייעוץ (למשל אם הם היו נשואים או נמצאים בקשר רציני וארוך טווח), אך יועצים לעיתים נדירות, אם בכלל, ילמדו גבר כיצד למשוך אישה מחדש ופשוט יגידו לו להיות נחמד יותר אותה, תקשיב וכל מיני דברים שהוא כבר עשה ושלא עבדו.

כתוצאה מכך, גברים רבים חשים אבודים, אינם יודעים להחזיר את אישתם ובסופו של דבר לעשות טעויות טירונים כאלה:

1. מתחנן, מתחנן, מבקש הזדמנות נוספת למרות שהוא לא באמת השתנה.

מתחנן ומתחנן - אחוזי הצלחה נמוכים

לא יודע מה עוד לעשות, בחור לרוב יתחנן ויתחנן להזדמנות נוספת, למרות שהוא לא שינה או אפילו לא יודע מה או איך לשנות כדי לגרום לה להיות מאושרת.

כאשר בחור מתחנן, מתחנן ובדרך כלל מציב את עצמו במצב פגיע רגשית, הוא למעשה הופך פחות אטרקטיבי לאקסו, וסיכוייו להחזיר אותה פוחתים. למה?

אישה רוצה להיות בקשר עם גבר שהיא יכולה להסתכל עליו, לכבד ולהרגיש נמשכת אליו; במילים אחרות, אדם שהוא בטוח, חזק רגשית, ממוקד ונחוש.

לכן, כאשר בחור מתחנן, בוכה, מבקש ממנה לתת לו הזדמנות נוספת, הוא לא גורם לה להרגיש שהיא יכולה להרים אליו את עיניו ולכבד אותו.

במקום זאת היא רואה בו מישהו חסר ביטחון, נזקק וחלש רגשית, מה שמכבה אותה עוד יותר וגורם לה לחשוב, 'אני לא רוצה לחזור איתו. אם הוא מתנהג ככה עכשיו, מה קורה כשהוא צריך להתמודד עם משהו רציני במערכת היחסים שלנו (למשל מחלה או מוות, אובדן מקום עבודתו)? הוא כנראה יצפה ממני להדריך אותו ולהיות החזק יותר. אני לא רוצה לעשות את זה. אני רוצה גבר שאוכל להסתכל עליו ולהסתמך עליו, לא להיפך. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

כל הנתונים הסטטיסטיים שלעיל לא לוקחים בחשבון את העובדה שאני מספק כעת את הסרטון החינמי הזה שעוזר לחבר'ה להבין מה לומר ולעשות כדי להתאושש מהטעות של התחננות ותחנונים לאשתם ...

כפי שניתן לראות מהסרטון למעלה, להתחנן ולהתחנן אליה ולכבות אותה ככה זה לא סוף העולם.

אתה יכול להתאושש מטעות כזו.

טעות נוספת בגב לשעבר של טירון היא ...

2. מנסה לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת, במקום לשנות את הרגשתה כך שהיא מרגישה מונעת לנסות שוב.

אתה יכול לשכנע את האקס שלך לתת לך הזדמנות נוספת?

אחת התגובות השכיחות ביותר שיש לחבר'ה כשהם נפרדים היא לנסות לשכנע את האקסית שלהם לשנות את דעתה.

לדוגמא: בחור עלול להיכנס לדיונים או לדיונים עם האקס שלו ולומר דברים כמו,'אחרי כל מה ששיתפנו, המעט שאנחנו יכולים לעשות הוא לנסות לעשות את הדברים נכון בינינו. בבקשה רק תן לך ולי הזדמנות נוספת, 'אוֹ“איך אתה יכול פשוט לאהוב שלנו למות ככה? אני אוהב אותך יותר מכל דבר אחר בעולם. אל תעשה לי את זה 'בתקווה שהיא תשנה את דעתה.

עם זאת, לעתים רחוקות (אם בכלל) אישה תשנה את דעתה על סמך הסברים.

הדרך היחידה בה אישה תחזור שוב עם האקס שלה, היא אם הוא מעורר את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליו.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

הרבה בחורים שלא מחזירים את האישה לשעבר שלהם מנסים לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת וכשהיא אומרת,'לא'הם מוותרים.

עם זאת, עכשיו בחור יכול לבקר באתר שלי, ללמוד כיצד למשוך אותה מחדש ולקבל את הקשר מחדש.

אז בשביל בחור שתוהה,'מה הסיכויים שלי להחזיר את האקס שלי על סמך הסטטיסטיקה של זוגות שנפרדים וחוזרים להיות יחד?'הלימודים אינם מציעים תקווה רבה.

עם זאת, כפי שצוין קודם לכן, מה שהסטטיסטיקה לא מראה הוא שבימינו העזרה זמינה באופן מקוון.

5 טיפים להחזרת האקס שלך בהקדם האפשרי

גברים מכל רחבי העולם מחזירים בשקט את אישתם וממשיכים ליהנות ממערכת יחסים מאושרת על ידי ביצוע 5 הדברים הבאים:

1. להבין את הסיבות האמיתיות שלה להיפרד.

הסיבה העיקרית שבגללה אישה תיפרד מבחור היא משום שמשהו בהתנהגותו, בדרך חשיבתו ובגישה שלו ממש ביטל אותה.

לדוגמה:

  • הוא לקח אותה כמובנת מאליה (למשל הפסיק לגרום לה להרגיש אהובה ומוערכת, הפסיק לשים לב למאמציה להיראות טוב עבורו, הפסיק להיות גבר במילה שלו, התייחס אליה בצורה גרועה וציפה ממנה להשלים עם זה).
  • הוא הפך לחסר ביטחון ונאחז יותר מדי במערכת היחסים (למשל הפסיק לקיים חיי חברה מחוץ ליחסיו איתה, המשיך להזדקק לה כדי להרגיע אותו מאהבתה, לא איפשר לה לבלות זמן רב ממנו כי הוא לא לסמוך עליה או פשוט צריך להיות איתה בשביל תחושת הזהות והאושר בחיים שלו).
  • הוא היה נחמד מדי ותמיד נתן לה לשלוט בו (למשל. הוא נתן לה לקבל את ההחלטות ברוב או את כולן, תן לה לנצח בכל ויכוח או אי הסכמה בתקווה שזה ישמח אותה).
  • הוא לא עקב אחר חלומותיו ושאיפותיו הגדולות לחיים (למשל הוא בילה את כל זמנו בבית בישיבה של טלוויזיה או משחק משחקי וידאו, שתייה או בילוי עם חבריו).
  • הוא הפסיק לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית סביבו (למשל היא הרגישה יותר כמו חברה או דמות אם ולא הילדה שלו).

על ידי הבנה שגרם לתחושות האקס שלך כלפיך להשתנות, תוכל להתחיל להפוך את הדברים על ידי ביצוע שיפורים אטרקטיביים באופן שבו אתה חושב, מרגיש, מדבר, פועל ומתנהג כדי להראות לה שלמדת מטעויותיך ו להיות אדם טוב יותר מאז הפרידה.

אתה עכשיו גבר שמכבד, נושא אליו את עיניו ומרגיש אליו שוב משיכה מינית.

2. ערוך שינויים במה שחשוב לה באמת, שלרוב שונה לחלוטין ממה שהיא אומרת שחשוב.

לגרום לאקס שלך לחוש שוב רגשות כלפייך

ברוב המקרים, אישה לעתים רחוקות תצא ותגיד לבחור,'אני רוצה שתשנה את 7 הדברים הספציפיים האלה לגבי עצמך, אחרת אני אפרד ממך.'

במקום זאת, היא ככל הנראה תתן רמזים והצעות בתקווה שהוא יבין זאת לבד.

לדוגמא: בחור עשוי להיות נוהג לבטל תמיד תוכניות עם חברתו (ארוסתו או אשתו) ברגע האחרון, מבלי לשים לב לה הרבה או לקחת בחשבון את רגשותיה.

אז היא יכולה לומר משהו כמו,'ממש ציפיתי לארוחת הערב / הסרט / ההופעה ההיא,'במקום לצאת החוצה ולהגיד לו ישירות,'איכזבת אותי שוב! עכשיו אתה נוהג לקחת אותי כמובן מאליו ואני לא אוהב את זה. אם תמשיך לעשות את זה, אני הולך להיפרד ממך. אתה צריך לקחת בחשבון את הרגשות שלי. אם לא תשנה את זה, אסיים את הקשר וכשאני אעשה משהו כמו 'אני פשוט לא מרגיש כמוני יותר' במקום להזכיר לך מה עשית לא בסדר ומה אתה צריך לתקן כדי להחזיר אותי. '

אז, מדוע אישה לא פשוט יוצאת ואומרת בדיוק שמטריד אותה ומה הבחור יכול לעשות כדי לשנות?

הסיבה העיקרית היא מכיוון שרוב הנשים לא רוצות להיות מורות של גבר או אמא בחיים וצריכות ללמד אותו איך להיות מסוג הגברים שהיא יכולה להסתכל עליו, לכבד ולהרגיש נמשכת אליו.

אישה לא רוצה לעשות את זה.

היא לא רוצה לשלוט בו ולהרגיש שהיא צריכה לטפל בו כאילו הוא ילד קטן.

היא רוצה שהוא יבין איך להיות הגבר שהיא זקוקה לו, מבלי שהיא תצטרך לעזור לו או להדריך אותו.

היא גם לא רוצה לתת לו את ההוראות המדויקות כיצד להחזיר אותה, כי זה יגרום לה להתחיל להיות המורה שלו כיצד להפוך לגבר.

אז, במקום להיתקע בתפקיד הזה, היא פשוט תגיד משהו כמו,'אני כבר לא מרגיש אותו דבר'אוֹ'אני צריך זמן בנפרד כדי לחשוב על הדברים.'

הנה העניין ...

אם אתה לא מבין לגמרי מה האקס שלך רוצה שתשנה לגבי עצמך, ייתכן שאתה מציע לה את מה שהיא לא רוצה.

לדוגמא: אישה אולי תרצה שהבחור שלה יהיה יותר ססגוני ויעמוד מולה במקום להשלים עם ה- BS שלה, אבל הוא ממשיך להציע לטפל בה טוב יותר ולבלות איתה יותר זמן.

היא חושבת,'אההה ... הוא פשוט לא מבין את זה'ולא אומר לו,'היי, בנאדם. תפסיקי לתת לי לזלזל בך כמוני. היו אוהבים ומכבדים אותי כשאתם עומדים בעצמכם, אבל עומדים בעצמכם. תפסיק להיות כזה דחיפה! ”

לחלופין, היא אולי תרצה שהוא יהיה שאפתן יותר ומונע בחייו, אבל הוא מתנצל על כך שלקח אותה כמובן מאליו.

לכן, חשוב מאוד שתבינו את הסיבות האמיתיות של האקסית שלכם להיפרד.

אם תנסה להחזיר אותה על ידי הצעה לשנות את הדברים הלא נכונים לגבי עצמך, היא תרגיש כאילו אתה לא מבין אותה, מה שיגרום לה להרגיש עוד פחות כבוד ומשיכה אליך.

3. הפעל מחדש את רגשותיה במהלך 1-3 אינטראקציות בטלפון ובאופן אישי.

הדרך המהירה ביותר להחזיר אקס היא על ידי הצצה מחדש של רגשות הכבוד והמשיכה אליך.

איפה שהרבה חבר'ה משתבשים זה על ידי חשיבה שרגשות האישה ישתנו לבד בלי שום מאמץ מצידם.

אז במקום לגרום לה באופן פעיל לגרום לרגשות כלפיו בטלפון ובאופן אישי, אז בחור יכול לשבת בחיבוק ידיים ולחכות שבועות ולפעמים אפילו חודשים כדי לשמוע מהאקס שלו.

ואז, כשהיא לא יוצרת איתו קשר הוא מניח שהיא פשוט לא רוצה להיות איתו יותר ואין שום דבר שהוא יכול לעשות בקשר לזה.

העובדה היא שאם לאישה אין רגשות כלפי האקס שלה (למשל בגלל שהוא באמת כיבה אותה בכך שהיא מאוד חסרת ביטחון, דביקה ושולטת), לא לשמוע ממנו תהיה ממש הקלה.

היא עשויה לחשוב,'פאי! זה היה קל ממה שציפיתי. חשבתי שהאקס שלי עומד לרדוף אחרי כדי לתת לו צ'אנס נוסף. במקום זאת, הוא פשוט הלך בשקט. עכשיו אני יכול להמשיך בחיי בלי לדאוג לו יותר. אני מניח שהוא ולא נועדנו להיות. לא ממש הטרידו אותי שהוא לא היה בחיים שלי, אז אני מניח שזה אומר שאני צריך להיות עם מישהו אחר במקום זאת. אם הוא היה אחד, הייתי מתגעגע אליו. ”

ובכל זאת, הנה העניין ...

ברוב המקרים, אישה תיצור קשר עם האקס שלה רק (אחרי שהוא מתעלם ממנה זמן רב) כאשר היא עדיין מאוהבת בו ורוצה לחזור שוב יחד, או אם היא מתקשה למצוא בחור אחר שיחליף אותו.

כמעט בכל המקרים האחרים, האישה פשוט תסגור את הפרק ההוא בחייה ותמשיך כי האקס שלה לא אמר ולא עשה שום דבר כדי להפעיל מחדש את רגשותיה.

לכן, אם אתה רוצה לחזור יחד עם האקס שלך, אל תבזבז הרבה זמן בהימנעות ממנה ובתקווה שהיא תחזור אליך בכוחות עצמה.

במקום זאת, קבל אותה מיד לשיחת טלפון והתחל לעורר את רגשות הרצון שלה בכך שהיא גורמת לה לחייך, לצחוק וליהנות מהריגוש שבדיבורים איתך שוב.

ואז, תביא אותה להיפגש איתך באופן אישי.

ברוב המקרים, כל מה שצריך זה 2 עד 3 אינטראקציות בהן הבחור מעורר את רגשותיה (בטלפון ובאופן אישי), לפני שאישה עקשנית באמת תתחיל להפיל את השומר ולפתוח את עצמה שוב בפניך.

במקרים קלים, כל מה שצריך זה שיחת טלפון אחת ונפגש אחד והזוג חוזר ביחד.

עם זאת, עם נשים שכבר אין להן רגשות כלפי האקס שלהן, בדרך כלל נדרשות 2 עד 3 אינטראקציות כדי להחזיר אותה באופן מלא.

גם אם היא תנסה להילחם בזה, המוח שלה יגיד לה,'הוא כבר לא אותו בחור. אולי אני צריך לתת לו הזדמנות נוספת ”וההחלטה שלה להישאר כועסת עליו תדעך.

4. תביא אותה להיפתח לנסות שוב את הקשר.

אז, איך תוכלו לעורר את רגשות האישה כלפכם ולגרום לה להיפתח לנסות את הזוגיות נוספת?

אחת הדרכים היא שימוש בהומור.

כשאתה מתמקד בלגרום לאישה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב לקיים איתך אינטראקציה, זה מקשה עליה מאוד לתלות ברגשותיה הזועמים והשליליים כלפייך.

לדוגמא: אם בחור מדבר עם האקסית שלו בטלפון והיא קרה ולא ידידותית כלפיו, קל לו פשוט לוותר על הניסיון לדבר איתה ולסיים את השיחה.

עם זאת, אם הוא ייתן לה לדחוק אותו כל כך בקלות, הוא יפסיד את ההזדמנות להשתמש בחוסר הרצון שלה לדבר איתו כדרך לעורר מחדש את רגשותיה, ובמקביל לזכות בחזרה בכבוד שלה על ידי טיפול בה. כל כך טוב כלבות.

איך זה עובד?

תאר לעצמך שאתה מדבר עם האקס שלך בטלפון והיא אומרת משהו כמו,'למה אתה מתקשר אליי? אתה חושב שאין לי שום דבר אחר שקורה בחיים שלי רק בגלל שנפרדנו? '

תגובה נפוצה שיכולה להיות לבחור היא פשוט לומר משהו כמו,'לא, זה לא מה שאני חושב,'אבל שום דבר בנושא זה לא יעורר את רגשותיה ויגרום לה להרגיש נמשכת.

מצד שני, אם היא אומרת,'למה אתה מתקשר אליי? אתה חושב שאין לי שום דבר אחר שקורה בחיים שלי רק בגלל שנפרדנו? 'אתה יכול להגיב באמירה כמו,'כמובן שיש לך דברים שקורים בחיים שלך. תן לי לחשוב ... יש אוכל, שינה, שטיפת שיער, קריאה, צפייה בטלוויזיה, שטיפת שיער ... כן, אני מנחש שיש הרבה שטיפת שיער. אני זוכר שזה היה הבילוי המועדף עליך כשהיינו יחד. היית מסתכל על השיער שלך כמו 5 פעמים בשבוע. השיער שלך מעסיק אותך ”ואז תצחק איתה על זה.

סביר להניח שהיא תצחק, או לפחות תחייך איך התמודדת עם הגישה הכלבה שלה בצורה בטוחה אך אוהבת.

לאחר מכן היא תרגיש סקרנית בנוגע ליחסך הנינוח והביטוח החדש כלפיה, אשר באופן טבעי יעורר חלק מרגשי הכבוד והמשיכה אליך.

כשזה קורה, ההתנגדות שלה מתחילה ליפול והיא פותחת את עצמה לרעיון לנסות שוב את הזוגיות.

משם, זה תלוי בך להדריך אותה בכל שאר תהליך הגב לשעבר.

5. הדריך אותה בחזרה למערכת יחסים שמרגישה טוב יותר ממה שאי פעם עשה.

הדריך את האישה שלך למערכת יחסים

כשאתה מעורר שוב את רגשות האישה אליך ואז בונה עליו, כל קירותיה מתחילים לרדת והיא ממש רוצה לחזור שוב לזרועותיך.

המחשבה לחבק אותך, לנשק אותך ואפילו לקיים איתך יחסי מין מתחילה להרגיש שוב כל כך טוב.

היא רוצה את זה.

היא אולי תנסה להילחם בזה בהתחלה על ידי אמירה לעצמה,“מדוע אני חושב עליו בצורה כזו? נפרדתי ממנו מסיבה כלשהי. אני לא רוצה אותו בחזרה. זה נגמר. מדוע אני מתנהג כמו תלמידת בית ספר מטופשת שמאוהבת כל פעם מחדש? למה אני רוצה לקיים איתו יחסי מין שוב? '

עם זאת, הלב שלה יהיה מלא ברגשות חדשים ומהנים עבורך שהיא לא תוכל להתעלם מהם.

מה שהיא כנראה לא מבינה עכשיו זה שהתאהבות חזרה בך תהיה אחת התחושות הטובות ביותר שהיא חווה אי פעם בחיים.

לחזור עם אקס שבאמת השתנה ויכול עכשיו לגרום לה להרגיש נמשך בדרכים חדשות זו חוויה מדהימה עבור אישה.

זה גורם לה להרגיש סוג של אהבה, משיכה וכבוד שהיא פשוט לא יכולה לחוות בשום דרך אחרת.

כשתשיב אותה בחזרה, היא תבין שאם הייתה מרפה ממך, היא הייתה מפסידה את האהבה הגדולה ביותר בחייה.

זכרו: המפתח להחזרתה הוא לגרום לה לרגשות כה חזקים כלפיכם עד שהיא מרגישה שהיא לא יכולה למנוע מעצמה לרצות להיות שוב סביבכם.

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שהפרידה והחזרת הנתונים הסטטיסטיים הקיימים ברשת לעיתים רחוקות מראות את התמונה האמיתית.

לכן, בעוד פרופסורים ופסיכולוגים עשויים להתמקד במספרים הישנים ממחקרים מיושנים, הגברים של היום מקבלים עזרה מקוונת בשקט, מקבלים את הנשים שלהם בחזרה ואז נהנים איתה ממערכת יחסים מאושרת.