לא שבר שום קשר ולא קיבל תגובה

לא שבר שום קשר ולא קיבל תגובה

אל תדאג - אתה עדיין יכול להחזיר אותה.

עם זאת, לפני שתעשה זאת, חשוב שתבין את חמש הסיבות האפשריות לכך שהיא עדיין לא הגיבה:

1. שלחת לה הודעה בצורה נייטרלית

לאחר שימוש ללא קשר, בחור עלול לשבור את שתיקתו על ידי שליחת טקסט מרגיש שלו לשעבר, כדי לראות כיצד היא תגיב אליו.

לדוגמא: הוא עשוי לשלוח לה הודעה בסגנון של,'היי מה שלומך?'או אפילו פשוט פשוט,'היי,'ואז המתן שהיא תחזור אליו.

עם זאת, ברוב המקרים, במקום לקבל תגובה כמו,'אוומייגוד! איפה היית??? חשבתי עליך ותוהה מדוע לא שמעתי ממך כל כך הרבה זמן. מה זממת לעשות? אתה בסדר? בוא נתכנס מתישהו כדי שנוכל להתעדכן, 'הבחור בדרך כלל מקבל תשובה קצרה וקרה כמו,'מה אתה רוצה?'או שהוא מתעלם לחלוטין.

למה?כשאישה התנתקה מתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה לבחור ואז היא מתעלמת ממנה לכמה שבועות, או אפילו חודשים, וכשהוא אכן פונה אליה הוא כל כך ניטרלי ומשעמם בקשר לזה, ולא מרגיש מוטיבציה להגיב לו, היא בדרך כלל חושבת משהו בסגנון של,'מְשׁוּנֶה. אני לא מאמין שהוא יוצר איתי קשר לכחול אחרי כל הזמן הזה כדי להגיד היי. מה הוא מצפה ממני לעשות ... לרוץ אחריו פתאום? הוא לא מבין שעברתי הלאה ואני די עליו עכשיו? '

אז היא ככל הנראה מוציאה אותו מדעתה ושוכחת את כל הטקסט הלא מרשים שלה בפניה.

זו הסיבה שאם אתה רוצה לקבל תשובה מהאקס שלך, עליך לוודא שאתה עושה עליה רושם מיד כדי שהיא לא תוכל להפסיק לחשוב עליך.

איך יכולת לעשות את זה?

על ידי שימוש בהומור כדי לפרק את ההגנות שלה ולגרום לה לחשוב על דברים כמו,“מה נכנס אליו פתאום? הוא כל כך מצחיק וחמוד. מעניין למה הוא עסק? '

ואז היא פתוחה לדבר איתך בטלפון ולהיפגש איתך באופן אישי כדי לראות בעצמה מה השתנה בך.

זכרו: מה שאתם רוצים זה לעורר את הרגשות המיניים והרומנטיים של האקסית כלפיכם ולהיות ניטרלים או נחמדים פשוט לא עומד להשיג זאת.

אתה צריך להיות נועז ולוודא שכאשר אתה מקיים אינטראקציה עם האקס שלך, בין אם זה באמצעות טקסט, בשיחת טלפון או באופן אישי, אתה מפעיל את רגשותיה כלפייך.

כשזה קורה, השומר שלה יורד וחזרה להיות יחד הופכת למשהו שהיא פתוחה אליו.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא הגיב לך כששברת שום קשר הוא ...

2. היא מתעצבנת שלא ניסית להחזיר אותה בדרך הרגילה

הדרך הרגילה היא להתקשר אליה, להיפגש איתה, למשוך אותה מחדש ולהתפייס.

שימוש ללא מגע הוא משחק מחשבה שעובד רק על אחוז מאוד קטן מהנשים.

כמעט בכל המקרים האחרים, אישה תנצל את הזמן בנפרד כדי להתגבר על האקסית שלה ולעבור הלאה.

הנה משהו שאתה אולי לא מודע אליו ...

ברגע שאישה נרגעה לאחר פרידה, היא עלולה למצוא את עצמה חושבת דברים כמו,'אני לא מאמין שנפרדנו. זה מרגיש כל כך מוזר להיות בלעדיו. מעניין למה הוא מתכוון? מעניין אם הוא יתקשר אליי לבדוק איך אני מתמודד. אולי אם הוא כן נוכל לדבר על הדברים. '

אז באופן טבעי, אם היא בכלל לא שומעת מהאקס שלה (כלומר בגלל שהוא משתמש בכלל No Contact כדי לנסות להחזיר אותה), היא תתחיל לחשוב שהוא ממשיך הלאה.

לאחר מכן היא תתמקד בסגירת ליבה לחלוטין והמשיכה גם בחייה.

אם האקס שלה יפנה אליה באופן בלתי צפוי לאחר מספר שבועות (או חודשים) של שתיקה מוחלטת, היא עלולה להרגיש ממש מוטרדת ממנו ולחשוב על דברים כמו,'עַכשָׁיו? הוא יוצר איתי קשר עכשיו אחרי כל הזמן הזה ומצפה שאגיב אליו? איזה אידיוט! היה לו ההזדמנות איתי לפני שבועות, אבל הוא בחר להתעלם ממני במקום זאת. ובכן, כל סיכוי שהיה לו נעלם כעת. הוא היה צריך להיות גבר מספיק כדי להתקשר אליי כשהיה לו ההזדמנות. זה מאוחר מדי עכשיו.'

לאחר מכן היא מתעלמת ממנו בחזרה ומסרבת להגיב לניסיונותיו ליצור עמה קשר.

כמובן, החדשות הטובות הן שאתה עדיין יכול להפוך את הדברים ולקבל אותה בחזרה.

אֵיך?

עליכם להתקשר אליה מיד ולעשות את מה שכנראה קיווה שתעשו לפני שבועות / חודשים (כלומר התחילו לעורר מחדש את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליכם).

דרך אגב…

אם גם האקס שלך לא יענה לשיחות שלך, אתה יכול לשלוח לה הודעה זו:

'היי ... אני מקבל שנפרדנו, אבל רק רציתי לשאול אותך משהו מהיר בטלפון. אל תדאגי, זה לא רציני. אני אתקשר אליך בעוד עשר דקות. '

ואז נסה להתקשר אליה כעבור 10 דקות.

אם היא עדיין לא עונה, השאר את זה ליום-יומיים ואז התקשר אליה שוב.

רוב הסיכויים שהיא תהיה סקרנית מה אתה רוצה והיא תענה הפעם.

אם לא, שלחו לה הודעה זו:'היי! ניסיתי להתקשר אליך אתמול לשאול אותך משהו מהיר, אבל אני מניח שהיית עסוק מכדי לענות. אין בעיה. אולי אנסה לאחוז אותך בפעם אחרת כדי שאוכל לשאול אותך את השאלה הזו. '

אז היא תשלח לך הודעה ותבקש,'מה אתה רוצה לשאול אותי?'

לא משנה מה תגובתה, רק דאג שתתקשר אליה, ולא תסמס לה בחזרה.

ואז, כשאתה משיג אותה איתך בטלפון, התמקד בשמירה על הביטחון שלך איתה ללא קשר למה שהיא אומרת או עושה כדי לדחות אותך (למשל, היא קרה ומרוחקת, היא אומרת לך שהיא לא רוצה לדבר איתך שוב ).

השתמש בהומור כדי לשבור את ההגנות שלה ולגרום לה לצחוק ולחייך ולהרגיש טוב לדבר שוב איתך ולגרום לה להסכים להיפגש איתך באופן אישי, כך שתוכל להפעיל מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה שלה אליך ו להתחיל להחזיר אותה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא הגיב לך כששברת שום קשר הוא ...

3. היא בודקת כיצד תגיב

כמעט בכל מקרי הגב לשעבר, אישה קופצת לעיתים רחוקות על הרעיון לחזור מיד עם האקס שלה.

במקום זאת, היא בדרך כלל תשחק קצת קשה להשגה (למשל על ידי כך שלא תגיב לאקס שלה כשהוא יוצר איתה קשר), כדי לראות איך הוא יגיב.

לדוגמה:

  • האם הוא יאבד את הביטחון בעצמו ויתחיל להטיל ספק בסיכוייו להחזיר אותה רק בגלל שהיא לא מקלה עליו, או שהוא יישאר חזק רגשית ובטוח בעצמו וימשיך ללכת אחריה?
  • האם הוא יתחיל להתחנן ולהתחנן בפניה שתגיב לטקסטים שלו, או שהוא פשוט ירים טלפון ויתקשר אליה במקום זאת?
  • האם הוא ימצא דרך לאחוז בה למרות שהיא מתעלמת ממנו, או שהוא ילך ויתר על החזרתה רק בגלל שהיא קצת מרושעת?
  • האם הוא ינסה למצוץ אליה (למשל לשלוח לה פרחים, לכתוב לה מיילים מפושטים) בתקווה שהיא תסלח לו ותפתח לדבר איתו שוב, או שישמור על הגבריות הרגשית שלו בלי קשר לאופן שבו היא מתנהגת כלפיו?

אם הוא לא מצליח לעבור את המבחן שלה, זה יוכיח לה שהוא לא באמת הגבר שהיא רוצה להיות איתו בקשר.

לאחר מכן היא תתעלם ממנו אמיתית, משום שהיא משוכנעת כעת שהיא לא תיתן לו צ'אנס נוסף איתה.

עם זאת, אם האקס שלה עובר את המבחן בכך שהוא נשאר בביטחון ללא קשר לאופן שבו היא מתייחסת אליו, היא לא תוכל למנוע מעצמה לחוש תחושת כבוד מחודשת אליו כגבר.
כאשר היא מרגישה כבוד אליו שוב, באופן טבעי היא תתחיל לחוש אליו גם איזו משיכה וכשזה יקרה, ההגנות שלה יירדו והיא תפתח את עצמה לדבר איתו בטלפון ואפילו להיפגש איתו באופן אישי לראות מה קורה אחר כך.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא הגיב לך כששברת שום קשר הוא ...

4. היא רוצה שתרדוף אחריה עוד לפני שתגלה סימני עניין

לפעמים, אישה מודאגת מכך שאם היא מגיבה לאקס שלה מייד כשהוא יוצר איתה קשר, היא פותחת את עצמה בפני האפשרות שהוא ימשוך אותה חזרה ואז ידחה אותה.

לכן, כדי להימנע מכך שהיא עשויה להחליט לחכות ולראות מה הוא עושה בהמשך (כלומר האם הוא ימשיך לנסות להחזיר אותה או שהוא פשוט ילך וימשיך הלאה).

לחלופין, אישה עלולה להרגיש מעט פגועה מכך שהאקס שלה נמצא איתה בקשר כל כך הרבה זמן והיא אולי תרצה לראות כמה באמת אכפת לו ממנה לפני שהיא מגלה עניין.

במוחה היא אולי חושבת דברים כמו,'הוא מעולם לא יצר איתי קשר פעם אחת אחרי הפרידה, אפילו לא כדי לראות איך אני מתמודד. זה גרם לי להרגיש שלא אכפת לו ממני בכלל. עכשיו פתאום הוא חזר לחיי. עם זאת, אני לא יכול לסמוך על כך שרגשותיו כלפיי אמיתיים. אני חושב שאחכה רק לראות מה הוא עושה הלאה. אם באמת יש לו עדיין רגשות כלפיי, הוא יישאר עקשני, גם אם אני לא מגיב לו מיד. ואז אדע שהוא עדיין דואג לי וארגיש יותר נוח לפתוח לאינטראקציה איתו כדי שנוכל לראות איך הדברים מתקדמים משם. '

בשני המקרים, זה תלוי בכם להניח את האקס שלכם ולהראות לה (באמצעות הפעולות, ההתנהגות והדרך בה אתם מגיבים אליה כשהיא קרה ומרוחקת) שאתם רציניים להחזיר אותה.

כמובן שזה לא אומר שאתה צריך לרדוף אחריה בדרך נזקקת או נואשת.

במקום זאת, אתה רק צריך להביא אותה לשיחה איתך ולהתחיל להמיס את ההגנות שלה על ידי הצחוק שלה וחיוך, לפלרטט איתה כדי ליצור מתח מיני ולהראות לה שאתה עכשיו גבר חדש ומשופר.

כשתעשה זאת, ההתנגדות שלה תתפורר אוטומטית ואז הדרך נפתחת לך להחזיר אותה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא הגיב לך כששברת שום קשר הוא ...

5. אין לה שום ראיות להראות לה ששינית את הדברים לגביך שגרמו לה להיפרד ממך

יש חבר'ה שמקווים שהשימוש ב- No Contact ישכיח את האקס שלהם מכל הטעויות שלו וירצה שהוא יחזור.

עם זאת, למרות שזה יכול לעבוד לפעמים (למשל, אם אישה מתקשה למצוא גבר חדש, היא באמת צעירה וחסרת ניסיון בכל מה שקשור להתפרקות ולא יכולה להתמודד עם הכאב, היא עדיין מאוהבת בסתר באקס שלה), ברוב המקרים, אישה לא תיפול על זה.

במקום זאת, כשבחור לא יוצר קשר עם האקס שלו לאחר הפרידה וגורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת כלפיו, בסופו של דבר היא אוחזת בזיכרונותיה השליליים ממנו, כי פשוט אין לה שום ראיות שמציעות לו יוכלו לשנות ולשפר.

אם אז הוא ישבור שום קשר, במקום לקפוץ על ההזדמנות לקיים איתו קשר, האישה חושבת בדרך כלל משהו בסגנון של,“למה בכלל שאטרח להגיב לו? עד כה, כל מעשיו הצביעו על כך שהוא אותו מטומטם שהיה כשנפרדנו. זה פשוט יהיה בזבוז זמן. '

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, תחילה עליך להראות לה שבאמת שינית וזה אומר שאתה צריך לעשות דברים אחרת באופן שהיא מצפה ממך.

לדוגמא: אם אתה פונה אליה והיא לא מגיבה, במקום לרדוף אחריה באופן נואש, השתמש בשיטה שהוזכרה לעיל בנקודה 2 כדי להביא אותה לשיחה איתך.

אם היא אופיזית או אפילו כלבה כלפיך בטלפון, במקום להתעצבן ולהתחיל לפקפק איתה בסיכויים שלך, השתמש בהומור כדי להקל על המתח ולגרום לה להרגיש רגועה יותר.

אם היא מעמידה פנים שהיא לא רוצה לראות אותך באופן אישי, במקום להרגיש חסרת ביטחון ולהתחיל לפקפק באטרקטיביות שלך כלפיה, שמור על הביטחון שלך איתה.

ככל שהיא תוכל לראות הוכחה לכך שאתה לא אותו בחור שהיא נפרדה ממנו, כך היא תהיה פתוחה יותר לבלות איתך כדי לראות איך היא מרגישה.

לאחר מכן תוכל לבנות שוב את רגשותיה אליך ולקבל אותה בחזרה.

איפה החבר'ה משתבשים כשלא נותקים קשר

אם אינך מקבל תשובה מהאקס שלך, זה יכול להיות בגלל שאתה עושה כמה מהטעויות הבאות:

1. מסתתרת מאחורי טקסטים, במקום להתקשר ולגרום לה להיפגש באופן אישי

לפעמים בחור עשוי להחליט לשחק את זה בבטחה, על ידי שבירת שום קשר עם הודעת טקסט לאקס שלו, רק כדי להרגיש מדוכא אם היא לא מגיבה.

ובכל זאת, הנה העניין ...

תאר לעצמך איך זה חייב להגיע אליה.

היא לא שמעה ממנו כמה שבועות או חודשים ופתאום הודעה ממנו צצה על המסך שלה והוא מתנהג כאילו היה בסביבה כל הזמן הזה ושואל מה שלומה.

במוחה, היא כנראה חושבת משהו בסגנון של,'מה לעזאזל הוא רוצה? הוא מתעלם ממני כל הזמן הזה ועכשיו הוא רוצה להגיד היי. טוב לא משנה! אני אפילו לא יכול להיות מוטרד לענות לו. '

העובדה היא שכדי שהאקס שלך ירצה להגיב לך, אתה צריך להפעיל מחדש את תחושותיה כלפייך ולא תוכל לעשות זאת באמצעות טקסט.

לכן, אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך להיות אמיץ רגשית מספיק כדי לעשות את הצעד הראשון.

אתה צריך להביא אותה לשיחת טלפון מיד, שם תוכל לעורר את רגשי הכבוד והמשיכה אליך שוב.

רק אז היא תפיל את השומר ותפתח בחזרה אליך.

טעות נוספת להימנע היא ...

2. להאמין שהיא תתרגז לנצח אם תתקשר

חבר'ה רבים מתרצים מדוע הם לא רוצים להתקשר לאקס שלהם בטלפון.

לדוגמא: בחור יכול לומר דברים כמו,'אני לא רוצה להכניס אותה למצב מביך על ידי התקשרות אליה. הגישה שלי חשובה אם יהיה לי סיכוי איתה שוב, 'אוֹ'מה אם היא תתעצבן עליי על כך שהתקשרתי אליה ואז לא תאפשר לי להתקשר איתה, מה שאומר שלא אוכל להחזיר אותה?'

אז הוא בעצם מעצבן אותה עוד יותר, על ידי שליחת הודעות SMS, שליחת דואר אלקטרוני או שליחת הודעות באמצעות מדיה חברתית במקום זאת.

הנה העניין ...

יתכן שהאקס שלך ירצהבהתחלהתתעצבני כשאתה מתקשר אליה, אבל היא תירגע ותיפתח אם תעורר את רגשי הכבוד והמשיכה אליך.

לכן, אל תמצאו תירוצים לא להתקשר אליה ולעשות מה שעושה כדי להחזיר אותה.

במילים אחרות, אתה צריך למשוך אותה בשיחת טלפון ובאופן אישי ואז להגיע לנשיקה, סקס ואז מערכת יחסים איתה.

טעות נוספת להימנע היא ...

3. בהנחה שאי התגובה שלה פירושה שהיא לא מעוניינת

ישנן סיבות רבות מדוע אישה אינה יכולה להגיב לאקס שהתעלם ממנה.

לדוגמה:

  • היא לא רוצה להיתפס להוטה מדי, אז היא משחקת קשה להשיג.
  • היא רוצה לראות אם הוא ירדוף אחריה גם אם היא לא תקפוץ על ההזדמנות לדבר איתו, או אם הוא פשוט יוותר ויתרחק בפעם האמיתית.
  • היא מפחדת להראות עניין ואז להידחות על ידו.
  • היא לא בטוחה במניעיו ליצור עמה קשר לאחר שהתעלמה ממנה.
  • היא רוצה לקחת את הדברים לאט ולראות אם הם נועדו להיות ביחד.
  • היא יודעת על הכלל ללא קשר והיא כועסת עליו שהוא משתמש בה עליה, ולכן היא מנסה לנקום בו בכך שהיא לא מגיבה לו.

כפי שאתה יכול לראות, לאקס שלך יכול להיות באמת תירוץ טוב מאוד לא להגיב לך שאין לו שום קשר לא להתעניין.

עם זאת, אם אתה מרשה לעצמך להניח את הגרוע מכל, אתה מסתכן באובדן אמיתי מכיוון שפחדת מדי לקחת סיכוי להחזיר אותה באמת.

אל תעשה את הטעות הזו.

תאמין בעצמך וקבל אותה בחזרה, גם אם היא לא מבהירה בהתחלה שהיא פתוחה לחזור איתך.