האם מערכות יחסים למרחקים ארוכים יכולות לעבוד?

האם מערכות יחסים למרחקים ארוכים יכולות לעבוד?

מערכת יחסים למרחקים ארוכים תעבוד אם:

  1. אתה טיפוס הבחור שהיא מוכנה לחכות לו ולהיות נאמן אליו.
  2. אתה מסוגל לבנות על המשיכה והכבוד שלך ממרחק.
  3. אתה לא הופך לחסר ביטחון, שתלטני או משעמם בתקופות שהיא רחוקה ממך.

תחושות הכבוד והמשיכה שלה כלפיך יתבססו על האופן שבו אתה גורם לה להרגיש כשהיא מתקשרת איתך בטלפון או בשיחת וידאו (למשל סקייפ, פקטיים וכו ') וכשהיא תסתכל כיצד אתה חי את חייך באמצעות מדיה חברתית.

אם אינך בטוח כיצד אטרקציה של אישה לגבר באמת עובדת, צפה בסרטון מאיר עיניים זה מאת ובייקון (מייסד האדם המודרני) כדי להבין איך זה עובד ...

דעות מעורבות

אם אתה מסתכל סביבך באינטרנט, יש בדיוק כמה אנשים שאומרים שמערכות יחסים למרחקים ארוכים לא יכולים לעבוד כמו שיש אנשים שאומרים שהם יכולים לעבוד.

אנשים שהיו שם וניסו זאת בעצמם יגידו לך שהמציאות של לא לבלות זמן פיזי יחד לא מאפשרת לשמור על קשר רגשי מתמשך כלשהו והתוצאה היא שאתה בסופו של דבר מתרחק.

עם זאת, האם על הניסיון האישי שלהם להביא למסקנה שכל מערכות היחסים למרחקים ארוכים נידונות לכישלון? זה לא הסתדר להם, אבל האם זה יכול להסתדר לכם? האם מערכות יחסים למרחקים ארוכים יכולות לעבוד?יצירת קשרים

אם הרגע פגשת מישהו שמתגורר במיקום אחר אליך וזה לא מרחק שגורם לנסיעה קלה על בסיס קבוע, אין סיכוי קטן שהזוגיות שלך תגיע לשום מקום. מערכת יחסים מוצלחת בין גבר לאישה היא מערכת יחסים הבנויה על משיכה מינית.

אם אתה נמצא בשלבים המוקדמים של מערכת יחסים, הולך להיות צורך אינסטינקטיבי במגע פיזי כאשר הדינמיקה המינית נכונה, והקשר הפיזי הוא שמוביל להתפתחות של קשר רגשי משמעותי.

אם אין לך את הקשר הפיזי הזה, אתה הולך להיאבק כדי להתחבר או להישאר מחובר בכל רמה שהיא. אז, במקרה זה, התשובה לשאלה 'האם יחסים למרחקים ארוכים יכולים לעבוד?' זה לא.

אלא אם כן נוצר קשר פיזי ורגשי יציב במערכת יחסים לפני שהוא הופך למרחקים ארוכים, זה לא הולך להסתדר.

הסיפור של פיל ...

פיל פגש את ג'וד בחתונה של חבר משותף. בדוא'ל שלו אלי הוא רצה לדעת היכן הוא משתבש במערכת היחסים שלו מכיוון שארבעה חודשים בהמשך הוא עדיין לא ערך איתה יחסי מין.

בארבעת החודשים ההם פיל לא היה בשלושה נסיעות עסקים וכל נסיעה ארכה לפחות 10 ימים, כך שהם למעשה היו בשישה תאריכים בלבד מאז החתונה. בגלל זה, המגע הפיזי היה מוגבל, אך הבעיה האמיתית הייתה שפיל היה 'על ההתנהגות הטובה ביותר שלו' בכל פעם שהם התכנסו.

למרבה הצער, פיל עשה את הטעות הנפוצה מדי לחשוב ש'התייחס לגברת בצורה נכונה 'פירושו להיות' ג'נטלמן 'ולהשאיר את ידיו לעצמו עד שיינתן לו ההנחה.

מעולם לא ניתן ה'הלוך קדימה 'משום שגישתו הניתנת של פיל עמדה בדרכה של ג'וד להרגיש כמו אישה בחברתו. חוסר הקשר הפיזי הותיר את ג'וד בתחושה שהיא צריכה לשמור על המשמר, כך שהקשר לא יכול להתקדם.

לגרום לזה לעבוד

העולם הוא מקום הרבה יותר קטן עכשיו ממה שהיה אפילו רק לפני דור. אם אתה חוזר שניים או שלושה דורות, רוב הגברים פגשו רק נשים שהתגוררו באזור מקומם וזה לא היה יוצא דופן שאנשים לא התרחקו מהעיר בה נולדו.

זה כבר לא המקרה. כיום, בילוי לילי טיפוסי בברים ובמועדונים יכול להוביל לפגישה עם נשים מכל רחבי העולם, שלא לדבר על עיירות שונות במדינתכם.

אם אתה בחור שלקח את עצתי ולמד כיצד לגשת לנשים, להתעסק בשיחה ולהעביר דברים קדימה לנשיקות ולמין, אתה עלול לגלות שאתה במצב של רצון לפתח מערכת יחסים מחויבת יותר עם אישה שפגשת.

אז מה קורה אם היא נמצאת באזורכם באופן זמני בלבד, או מה קורה אם אתם בעבודה הכוללת בילוי של שלושה חודשים בכל שנה בעבודה מעבר לים? אם כבר יש קשר פיזי ורגשי, האם מערכות יחסים למרחקים ארוכים יכולות לעבוד?

התשובה היא כן, הם יכולים, אבל רק כאשר שני הצדדים מוכנים לעשות כל מה שנדרש כדי שזה יעבוד.

סיפורו של מארק ...

מארק וקייט היו יחד שלוש שנים. הם נפגשו בעבודה כששניהם עבדו באותה חברה ועברו לגור יחד כעבור 10 חודשים. חודשיים לאחר שהקים בית יחד, ניצוד מארק על ידי חברה אחרת והציע 'עבודה חלומית'. עם זאת, לקבל זאת פירושו נסיעות תכופות בחו'ל למשך עד שלושה חודשים בכל פעם.

'זו לא הייתה החלטה קלה,'אומר מארק.'קייט רק עברה להתגורר ובאמת היינו מרוצים מהחיים, אבל ידעתי שההצעה לעבודה היא ההזדמנות לכל החיים בשבילי.'
שנתיים לאחר קבלת המשרה החדשה, מארק וקייט עדיין ביחד, אז איך הם גרמו למערכת היחסים שלהם למרחקים ארוכים לעבוד?

'הכל מסתכם ברצון של אותם דברים בחיים,'אומר מארק.

'קייט ואני שנינו רצינו לשמור על מערכת היחסים בינינו ולכן התיישבנו וקיימנו דיון פתוח וכנה לחלוטין על מה שהפרדה במשך חודשים בכל פעם תהיה משמעות עבורנו. סקס היה דאגה גדולה, אז היינו צריכים להיות מקדימים לגבי ההרגשה שלנו ואז להבין דרכים להתמודד עם הפרידה ועדיין לספק זה את צרכיו של זה. מבחינתנו, פרק הזמן הנפרד איפשר לנו לצמוח כיחידים ויחסינו התחזקו כתוצאה מכך. '

הסיפור של מארק הוא ההוכחה לכך שמערכות יחסים למרחקים ארוכים יכולות לעבוד, ומארק וקייט אינם לבד. זוגות עם קשר פיזי ורגשי חזק יכולים למצוא דרכים לגרום להפרדות זמניות לעבוד כאשר כבר יש להם דינמיקה נכונה של מערכת היחסים.

מערכות יחסים מודרניות שונות ממערכות היחסים שקיימו סבא וסבתא שלנו, ומערכות יחסים מודרניות רבות הופכות למערכות יחסים למרחקים ארוכים פשוט בגלל שהעולם ואורחות חיינו השתנו.

עם זאת, משהו שלא השתנה הוא הצורך במשיכה מינית להפגיש זוג ואז להחזיק אותם יחד. במקרה של מארק, הניצוץ המיני לא הושחת על ידי היותו בנפרד, למעשה, היכולת לצמוח כתוצאה מעבודתו החדשה מאיר את הלהבות.

'זה להיות האיש שלי ולדעת לאן אני רוצה ללכת בחיים שמשך את קייט אלי מלכתחילה. לקבל את ההזדמנות לקדם את הקריירה שלי וללכת על זה התברר להיות עבורה אמיתית. היא אוהבת את הגבר שאני, והיא אוהבת לתמוך בי בהזדמנות שלי לממש את השאיפות שלי. אם מישהו שואל אותי איך אנחנו מצליחים לגרום לזה לעבוד, אני אומר לו שמצאתי את האישה הנכונה. '