לא מצליח להתגבר על האקס שלי: האם עלי לעבור?

פחית

אם אינך יכול להתגבר על האקס שלך, זה בדרך כלל אומר אחד מהבאים.

  1. היא באמת זו בשבילך ואינסטינקט המעיים שלך אומר לך שאתה חייב להחזיר אותה.
  2. פגשת נשים אחרות, אבל הן פשוט לא גורמות לך להרגיש כמוה.
  3. אתה לא יודע איך למשוך נשים כשאתה פוגש אותן , כך שרוב הנשים היפות שאתה פוגש אינן מעוניינות בך.
  4. לא התקרבת ופגשת נשים אחרות באופן אישי, אז אתה לא מרגיש שיש לך הרבה (או כל) אפשרויות אחרות עם נשים מלבד האקס שלך.
  5. הנשים היחידות שמתעניינות בך כרגע אינן טיפוס שלך.

אם היא באמת זו בשבילך, אז אני ממליץ לך לעשות את מה שנדרש כדי להחזיר אותה. כדי להחזיר את האקס שלך, עליך להבין מדוע היא באמת נפרדה ממך ואז להתחיל לתקן או לשפר את הדברים לגביך שכיבו אותה.

אתה יודע למה היא באמת נפרדה ממך? ביצעת שגיאות שמתוארות בסרטון למטה?

כשאתה יודע איפה טעית או שתיקנת את הדברים או שביצעת שיפורים, עליך ליצור איתה קשר. מטרת הפנייה אליה היא לתאם פגישה איתה באופן אישי כדי שתוכל לגרום לה לחוות את הגרסה החדשה והמשופרת שלך.

בפגישה, אתה צריך להתמקד באמירה ועשייה של הדברים שהולכים לגרום לה להרגיש נמשכת אליך. צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר ...

האם אתה רוצה להתקדם?

אני יכולהאם אתה יכול לדמיין את עצמך עם אישה אחרת? האם האקסית שלך היא הילדה היחידה עבורך? אם אתה מדמיין את חייך בעוד 10 שנים, האם זה כולל את האקס שלך?

אם אתה מרגיש שאתה רוצה להמשיך ולהיות עם כמה נשים חדשות, אתה צריך לעשות את הצעד הזה במקום לנסות להיאחז באקס שלך כי זה מרגיש קל ובטוח יותר. עם זאת, אם אתה מרגיש שאף אישה אחרת לא תתקרב לאקס שלך, אתה מחליט לעשות כל מה שנדרש כדי להחזיר אותה.

אתה נמצא בנקודה בחיים שלך עכשיו שיש לך הזדמנות ענקית לצמוח ולהיות אדם טוב יותר ממה שאתה כבר. אתה יכול לעשות זאת על ידי ביצוע מה שנדרש כדי להחזיר אקס, או להשתמש בהזדמנות זו כדי לפתח את היכולת למשוך נשים ללא מאמץ כשאתה פוגש אותן.

רוצה להמשיך הלאה

נניח שאתה רוצה להתגבר על האקס שלך ולעבור ממנה, למרות שעדיין לא הצלחת להתגבר עליה.

מה ניסית עד כה לעזור לך להתגבר עליה? האם אתה בעיקר יושב ומאחל שתוכל להחזיר אותה, או שאתה מקיים יחסי מין עם נשים חדשות וחווה סוגים שונים של אהבה וקשר?

האם ניסית את כל הדברים הבאים?

1. פגישה עם נשים חדשות

אם אתה לא מצליח להתגבר על האקס שלך, הרעיון לפגוש נשים חדשות כנראה לא נשמע מושך. אולי אפילו ניסית לדבר עם בנות חדשות, אבל הן פשוט לא גורמות לך להרגיש כמו שהיא עשתה.

למה? ברוב המקרים, זה בגלל שאתה לא במצב רגשי נכון כדי למשוך נשים. הם יכולים לחוש את חוסר הביטחון שלך לגבי התאהבות שוב והם יכולים להיכבות מחוסר הרצון שלך אליהם.

כשנפגשים עם נשים חדשות, הם רצו להרגיש נמשכים אליך והם גם רוצים שתרגיש נמשך אליהם. זה לא מספיק רק כדי להראות את המשיכה שלך לאישה! אתה גם צריך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך.

אם אתה לא גורם לנשים להרגיש הרבה משיכה אליך, או אם אתה מתאפק מלהביע רצון או עניין כי אתה חושש להידחות או להיפגע, רוב הנשים לא יהיו מעורבות במיוחד באינטראקציה עם אתה. הם ירגישו שמשהו חסר והם לא יפתחו להראות לך את האישיות האמיתית שלהם.

2. מתקרבים לנשים חדשות

הדרך המהירה ביותר להתגבר על אקס היא להתחיל לקיים יחסי מין עם נשים אחרות שאתה רואה כמושכות יותר מהאקס שלך.

אתה לא יכול להשיג את זה עם היכרויות מקוונות אלא אם כן אתה דוגמן גברי עם המון כסף. למה? נשים שופטות גברים על סמך כסף ומסתכלות על היכרויות מקוונות מכיוון שיש להן כל כך הרבה אפשרויות (לעתים קרובות 1,000) לבחירה ועליהן לבחור בחורים על סמך תכונות שטחיות.

זו הסיבה שאתה צריך להיות מסוגל לגשת לנשים באופן אישי, אז זה רק אתה והיא. כשאתה ניגש באופן אישי, אתה יכול לגרום לה להרגיש נמשכת למי שאתה, ולא איך שאתה נראה או כמה כסף אתה מרוויח.

אם אין לך ביטחון להתקרב לנשים חדשות ולמשוך אותן באופן אישי, צפה בסרטון זה ...

3. שיפור היכולת שלך למשוך נשים

בין אם אתה רוצה למשוך את האקס שלך בחזרה או למשוך נשים חדשות, אתה לא יכול לעשות את זה אם אתה לא באמת יודע איך למשוך נשים.

רוב החבר'ה לעולם לא מלמדים את מה שנשים באמת נמשכות אצל גברים, ולכן בסופו של דבר הם מבזבזים זמן על דברים שלא חשובים מאוד לנשים (למשל להיות ממש נחמדים, ללבוש בגדים ונעליים יקרות, לבנות שרירים נוספים בחדר הכושר וכו '. ).

מה איתך? האם אתה באמת יודע לעורר תחושות של משיכה מינית אצל אישה על סמך מה שאתה אומר ועושה סביבה? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

מה הצעד הבא שלך הולך להיות?

כרגע, האקס שלך לא נמצא בחיים שלך. כנראה שגם אין לך אישה איכותית ומושכת שבאמת אוהבת אותך. אז מה אתה רוצה לעשות בקשר לזה?

האם אתה מתכוון לתת לחיים היקרים יותר שלך לחמוק ללא האקס שלך, או שאתה תעשה מה שנדרש כדי להחזיר אותה?

האם אתה עומד להישאר לבד ולקוות שיש לך מזל, או שאתה הולך להבין איך אתה יכול למשוך נשים יפות אחרות, כדי שתוכל להמשיך הלאה ולהתגבר על האקס שלך?