האם אתה יכול לשכנע אישה שתאהב אותך?

האם אתה יכול לשכנע אישה לחבב אותך?

אז, האם אתה יכול לשכנע אישה לחבב אותך?

לעתים קרובות אני נשאל את השאלה הזו על ידי בחורים שמתחבקים על ילדה באוניברסיטה, גברים שאוהבים אישה מסוימת בעבודה, או בחורים שחברים עם בחורה ורוצים להתחיל איתה קשר מיני, אבל היא פשוט לא ' לא מרגישים באותו אופן.

אולי זה סוף סוף ישכנע אותה לחבב אותי

בחור בתפקיד הזה עשוי לתהות,'איך אוכל לשכנע אותה לחבב אותי כמו שאני אוהב אותה?'הוא ישמע אותה מדברת על בחורים אחרים שלא מתייחסים אליה טוב ועשויים לחשוב,'הייתי מתייחס אליה כל כך טוב. אני אהיה חבר כזה נהדר. לא הייתי פוגע בה. לא הייתי מתייחס אליה רע.

אהיה אמין ... הייתי עושה את הדבר הנכון ... יש לי כוונות טובות איתה. אני מנסה לשכנע אותה בזה, אבל היא פשוט לא מקשיבה. היא ממשיכה להתחבר לבחורים אחרים שאפילו לא נחמדים אלי כמוני. מה קורה פה?'

מדוע היא מחבבת אותי רק כחברה?אז אם יש ילדה או אישה שאתה אוהב כרגע ואת פשוט לא מצליחה לגרום לה לחבב אותך באותה צורה, תחשוב על זה ...

חשבו על הפעמים שראיתם אישה מתקשרת עם גבר שזה עתה פגשה וניצוצות מתחילים לעוף ביניהם מיד. יש להם כימיה מינית מיידית ומחבבים זה את זה באופן מיידי.

משיכה מיידית

האם ראית זאת פעם?

האם ראית אי פעם בחור שמתקשר עם בחורה ויש ניצוצות שעפים ביניהם מיד? היא צוחקת, מצחקקת, מחייכת ומכה אותו בזרוע או נוגעת בו בדרכים אחרות. אתה מסתכל ומבין שיש להם כימיה נהדרת וזה פשוט ברור שהם הולכים להתחבר מינית.

כימיה ומשיכה מיידית

הם מחליפים מספרי טלפון, מתחילים להתנשק או עוזבים את המסיבה או המועדון יחד והם מתחילים קשר מיני. עם זאת, זה קרה מיד והבחור לא היה צריך לשכנע אותה לחבב אותו.

ואילו אתה רואה חבר'ה אחרים שמדברים עם נשים והם מנסים להכיר אותה במשך שבועות או חודשים מבלי לעשות מעולם מהלך. הוא חבר נהדר עבורה, הם מסתדרים, מדברים וצוחקים, אבל אין שם שום ניצוץ מיני.

היא לא ממש מעוניינת לקיים איתו קשר מיני כי הוא אפילו לא גורם לה להרגיש נמשכת מינית. הוא פשוט ידידותי איתה. ואז, אם הוא מעלה את הרעיון שהוא ויהיה לה מערכת יחסים, היא דוחה אותו.

היא עשויה להעניק לו את אחד 'קווי אזור החברים' הקלאסיים כגון:

  • 'אנחנו טובים יותר כחברים.'
  • 'אני לא רוצה להרוס לנו את הידידות.'
  • 'אני לא מחפש מערכת יחסים כרגע.'
  • 'אני עסוק בלימודים ואין לי זמן לחבר.'
  • 'אתה חבר כל כך טוב. אני לא רוצה להרוס את מה שיש לנו. '
  • 'סליחה, אני לא רואה אותך בצורה כזו. אתה כמו אח בשבילי. '
  • 'וואו ... כמה מתוק. אתה בחור כל כך נחמד. אתה החבר הכי טוב שלי ואני מאוד מעריך שיש אותך בחיים שלי. '
  • 'אני עסוק בקריירה שלי וצריך להתמקד בהצלחה בעבודה.'

בחור שלא מבין מה באמת הולך לחשוב,'בסדר מגניב ... אני פשוט אמשיך להסתובב ואני מקווה שאמשיך לגדול עליה. אני מקווה שאביא אותה לחבב אותי. '

עם זאת, מה שהוא לא מצליח לזהות ולהבין הוא איך בחורים אחרים מקבלים בנות כל כך בקלות ובאופן מיידי. הוא מתבונן בחורים אחרים שמתקשרים עם נשים וניצוצות עפים מיד, הם מקבלים את זה מיד ועוזבים את המסיבה או המועדון ביחד, או הופכים לפריט באוניברסיטה או לזוג בעבודה וכו '

איסוף קל

הבחור מיד נכנס איתה למערכת יחסים, מבלי שיצטרך להכיר אותה הרבה זמן. הוא לא היה צריך לשכנע אותה לחבב אותו. הוא גרם להרגיש משהו. הוא יצר ניצוץ ביניהם.

... ושזה הסוד.

כדי לגרום לאישה לחבב אותך ורוצה להיות איתך בקשר מיני, היא לא צריכה שתשכנע אותה שאתה בחור נהדר ותתייחס אליה טוב. מה שהיא צריכה להרגיש זה משיכה מינית.

כדי לגרום לה לרצות לקיים איתך יחסי מין ולהתחיל קשר מיני, אתה צריך לעורר באופן פעיל רגשות של משיכה מינית. לא תחושות של רגשות ידידותיים שבהם אתה פשוט בחור טוב, חבר שרק רוצה לבלות והכל נחמד ומתוק ותמים. אין כוונות מיניות בכלל; רק ידידות.

שיש ידידות.

אם אתה רוצה שאישה תתחיל לקיים איתך יחסי מין או תהיה להוטה להתחיל איתך קשר מיני ורומנטי, הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לעשות הוא לעורר באופן פעיל את תחושות המשיכה המינית שלה.

דוגמא כיצד להפעיל את תחושות האישה למשיכה מינית

דמיין שאתה נמצא בבית קפה עם בחורה שאתה אוהב

דמיין שאתה מדבר עם אישה שאתה אוהב ואוכלים יחד בבית קפה.

אם אתה באוניברסיטה, דמיין שאתה אוכל איתה בקפיטריה. אם אתה עובד ומסתובב עם עמית לעבודה שקיבלת על עצמך, דמיין שאתה אוכל בבית קפה סמוך לארוחת צהריים.

בשלב מסוים, היא הולכת בסופו של דבר עם קצת אוכל או פירורים בצד הפה והיא תנסה לנגב את זה עם האצבעות או המפית. אז מה הייתם אומרים באותו רגע כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליכם?

מה משהו שאתה יכול לומר ולעשות באותו הרגע כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית? מה היית אומר?

מה שרוב החבר'ה יגידו בשלב זה או כלום בזמן שהם נותנים לה הזדמנות לנקות את פניה, או שהם עשויים לנסות לעזור לה כמו ג'נטלמן.'אה, כן ... הנה לך. קיבלת את זה. '

בהתבסס על מה שהוא חושב שהיא הדרך הנכונה לגרום לה להתעניין בקשר מיני ורומנטי, הוא יהיה אותו חבר טוב שמחפש אותה ושומר על הכל ידידותי ואפלטוני.

מצד שני, בחור שעומד לגרום לה להרגיש נמשך מינית יתמקד בהרגשתה ילדותית באותו הרגע. הוא הולך להשתמש בגבריותו כדי לשלוט בה בעדינות על ידי הצבתה תחת אור הזרקורים של תשומת ליבו. הוא יגרום לה להרגיש קצת ילדותית ולא בטוחה בעצמה סביבו.

דמיין להיות בבית קפה עם אישה שאתה אוהב

הוא עושה את זה רק בצורה שובבה. זו לא דרך מרושעת או שתלטנית מדי. זה רק מעט עדינות של שליטה.

כך, למשל, כשיש לה משהו בצד הפה, הוא יציין אותו ויביט בו ויגיד משהו כמו,'אה, בעצם ... יש לך שם משהו על הפה שלך'ואז היא תושיט יד כדי למחוק אותה. ואז הוא יגיד,'... וגם בצד השני ... ויש משהו על האף שלך - מה זה?'

לאחר מכן היא הולכת לחייך ולהרגיש מודעת לעצמה כשהיא מונחת תחת אור הזרקורים של תשומת ליבו. לאחר מכן הוא יצחק ויראה לה שרק מתלוצץ.

כשאתה עושה את זה, האישה שמה לב שאתה מתבדח, צוחקת ואז מרגישה ילדותית בתגובה לגבריות שלך. אתה גברי מספיק כדי לגרום לה להרגיש ילדה באותו הרגע. אתה בטוח מספיק כדי לשים אותה במקום ולשחק עם המצב וליצור דינמיקה בינך לבינה שבה אתה שולט בה בעדינות.

זה מושך מינית לנשים.

אם תחשוב מה קורה במהלך יחסי מין, תבין שאישה נפתחת לקבל את הגבריות של הגבר. היא מגישה ונפתחת בפני האיש. האיש חודר והיא מקבלת. היא המקבלת והוא הנותן.

הוא גורם לי להרגיש ילדותית

לכן, כשאתה שולט בעדינות באישה במהלך שיחה בצורה שובבה, זה למעשה מעורר תחושה בתוכה שבה היא יכולה לחשוב,'וואו ... הוא באמת יכול לגרום לי להרגיש ילדה בחדר השינה.'האנרגיה שלו, האישיות שלו והגישה שלו אליה גורמים לה להרגיש קצת ילדותית ... וזה מפנה מיני עבור נשים.

ניתן להפעיל משיכה מינית

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שניתן להפעיל משיכה מינית.

אתה לא צריך להיות בחור טוב עם מיליונים או מיליארדי דולרים ... או יורו, רופי, לירות או כל מטבע שאתה משתמש בו. אתה לא צריך שיהיו לך את הדברים שכולם אומרים שהם כל כך חשובים לנשים, כדי לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית.

... והיית רואה את זה קודם בעיניים שלך.

היית רואה בחורים אחרים מתחילים לדבר עם בנות שאין להן מראה או כסף, אבל הילדה מתחילה לצחקק, מרגישה כל ילדותית, מכה אותו בזרוע בשובבות ויש ניצוצות שעפים ביניהם מיד.

איך זה קורה? פשוט: הוא מעורר בתוכו תחושות של משיכה מינית, שזו מיומנות שאתה יכול באמת להיות כבחור. אתה לא צריך לסמוך על מזל ולקוות שאישה 'תיתן לך צ'אנס' אם אתה פשוט יכול לשכנע אותה שאתה בחור מספיק טוב.

חבר'ה טובים נפוצים הרבה יותר ממה שאתה עשוי לחשוב

אבל, רגע ... אני
הנה הדבר שהרבה חבר'ה טובים לא מבינים או מבינים: רוב החבר'ה בעולם הזה הם חבר'ה טובים.

רוב הבחורים הטובים חושבים שהם הבחור הטוב היחיד בעולם הזה. הם חושבים שהם טובים בהרבה מכולם.'אני נחמד יותר ... אני נאמן יותר ... אני מכובד יותר ... אני אמין יותר ... יש לי כוונות טובות יותר עם נשים מכל הבחורים האחרים האלה.'

עם זאת, רוב החבר'ה בעולם הזה הם בחורים טובים. זה באמת המקרה.

להיות טוב זה לא הדבר שגורם לאישה לרצות לקיים יחסי מין כי זה פחות או יותר בכל מקום שהיא נראית. קל לה למצוא בחור נחמד, אבל מה שלא קל זה למצוא בחור טוב שגורם לה גם להרגיש נמשכת מינית.

מה שגורם לאישה לרצות לקיים יחסי מין ולהתחיל קשר מיני הוא לחוש משיכה מינית עבורך.

באיש המודרני אני מלמד בחורים כיצד לגרום לנשים להרגיש משיכה מינית עבורם ביותר מ -100 דרכים שונות. בפוסט זה, הוכחתי זה עתה דרך אחת לגרום לאישה לחוש משיכה מינית עבורך. אתה יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך ביותר מ -100 דרכים שונות.

סביר להניח שאתה לא יודע כמה כוח יש לך בכל הנוגע למשיכת נשים. אם אתה מסוג הבחור שמחפש עצות כיצד לשכנע נשים לחבב אותך, סביר להניח שאתה אפילו לא יודע שאתה יכול לעורר תחושות של משיכה מינית בתוך אישה.

הפעלת המשיכה המינית של האישה הינה בשליטתך.

באופן כללי, אתה בשליטה מוחלטת על כמה או כמה משיכה אישה מרגישה כלפיך. אתה יכול לגרום לנשים באופן פעיל להרגיש נמשך אליך. לכן באופן אישי הצלחתי לקיים יחסי מין עם יותר מ -250 נשים ועכשיו יש לי חברה סקסית שהפכה לאחרונה לארוסה שלי. היא בת 22 ואני בת 37 ונפגשנו כשהייתי בת 35 והיא הייתה בת 20.

היו לי שורה של חברות ואוהבים לפניה שהיו בני 20, 19, 23, 18, 24 וכן הלאה. סקס ללא הפסקה, אהבה ותקופות טובות עם נשים סקסיות. מדוע הצלחתי לעשות זאת? פשוט: אני יודע לגרום לנשים להרגיש מושכות אלי מינית כשאני מתקשרת איתן, על סמך מה שאני אומר ועושה.

להיות מסוג זה של כוח ושליטה על משיכת נשים זה משהו שאתה יכול לעשות. אתה יכול למעשה לגרום לנשים להרגיש משיכה עזה עבורך ורוצה להיות איתך, פשוט על סמך מה שאתה אומר ועושה כשאתה מתקשר איתן.

כשאתה רואה בחורים אחרים שמתחילים לדבר עם נשים וניצוצות מתחילים לעוף מיד; זה יכול להיות אתה. לא הבחור שמסתובב אישה במשך כמה חודשים ומקווה שהיא מחבבת אותך ואז בא עוד בחור אחר, מדבר איתה כמה דקות ואז לוקח אותה.

ניצוצות עפים מיד

ואז אתה מסתכל באימה ובאכזבה בחשיבה,'מה?! היא ואני מסתדרים כל כך טוב. מה קורה פה? איך היא יכולה לבגוד בי ככה? חשבתי שהיא מחבבת אותי? ”כן, היא מחבבת אותך בתור חברה ואוהבת אותך כאדם, אבל אתה לא גורם לה להרגיש משיכה מינית.

האם אתה רוצה ללמוד איך לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך מינית?

לקיים איתה יחסי מין ולא רק להיות חבר
אם אתה רוצה ללמוד איך לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך מינית, אני ממליץ לך לקרוא את הספר שלי הזרימה . תוך כדי קריאת 'הזרימה' תלמד כל כך הרבה דרכים שונות למשוך נשים, כיצד להיות בטוחות סביב נשים ומה לומר ולעשות בכדי לקבל לעצמך חברה או להתבונן.

ואז, אם אתה רוצה ללמוד עוד אחרי שעברת את הזרימה ואתה רוצה להמשיך ולשפר את היכולת שלך למשוך נשים, להמשיך ולבנות על הביטחון שלך ולהיות מושך יותר לנשים באופן שבו אתה מדבר איתן ומתנהג סביבן, אז יש לי כל התוכניות האחרות שלי גם בשבילך.

כמה אתה מחליט ללמוד וכמה אתה מחליט לשפר את היכולת שלך למשוך נשים זה תלוי בך, אבל אם אתה אחד מהחבר'ה שאפילו לא יודעים איך למשוך נשים כשאתה מתקשר איתן, ודא כי לפחות קראת את הספר האלקטרוני שלי את הזרימה.

השתמשתי בטכניקות מ'הזרם 'כדי לקיים יחסי מין עם יותר מ -250 נשים והשתמשתי גם באותן טכניקות מ'הזרימה' כדי להרים את הארוס שלי. אותו התהליך שעברתי בכל אותם זמנים הוא אותו התהליך שעושים בחורים אחרים כעת לאחר קריאת הספר האלקטרוני שלי.

לא משנה אם זו אישה חדשה שאתה מדבר איתה, אישה שאתה כבר מכיר כחברה או אישה שעשית עליה רושם ראשוני רע. אותו דבר חשוב בכל פעם:

האם אתה באמת גורם לה להרגיש משיכה מינית עבורך? האם אתה מפעיל את זה? אתה בונה את זה? האם אתה גורם לה להרגיש כל כך הרבה רצון אליך שהיא צריכה שיהיה לך; היא רוצה להיות איתך ורק אתה? אתה גורם לה להרגיש את זה?

אל תבזבז עוד זמן בניסיון לשכנע נשים לחבב אותך. למד כיצד למשוך אותם. למד כיצד לעורר תחושות של משיכה מינית בקרב נשים ותבין כמה זה קל.

אתה תבין שבזבזת את זמנך בניסיון להכיר בנות וניסית לגרום להן 'לחבב' אותך, כשאתה יכול למעשה לגרום להן להרגיש נמשך אליך תוך שניות ולבנות את זה תוך כמה דקות.

זה קל מאוד לעשות.