האם אתה יכול לשכנע את האקס שלך לתת לך הזדמנות נוספת?

אתה יכול לשכנע את האקס שלך לתת לך הזדמנות נוספת?

אתה יכול לשכנע את האקס שלך לתת לך הזדמנות נוספת?

כן, אבל לא באופן שרוב החבר'ה עושים את זה.

רוב החבר'ה מנסים לשכנע את האישה שלהם לתת להם הזדמנות נוספת על ידי התחננות ותחנונים, והסבירו את כל הסיבות מדוע עליה לתת לו הזדמנות נוספת.

זה עובד לפעמים כאשר לאישה עדיין יש רגשות כלשהם כלפי הבחור והיא רוצה לתת לו הזדמנות נוספת, אך כאשר אישה הגיעה למצב שהספיק לו מהבחור שלה, התחנונים, התחנונים וההנמקות פשוט מפסיקים לעבוד.

הוא יכול להגיד לה כל מה שהוא רוצה וזה פשוט לא יעבוד כי בסופו של יום, היא פשוט לא מרגישה מספיק כבוד, משיכה ואהבה אליו.

אז, מה עליכם לעשות אם אתם נמצאים במצב זה (כלומר לאקס שלכם אין רגשות כלפייך, והיא לא מגיבה לניסיונותיכם לשכנע אותה לתת לכם הזדמנות נוספת)?במצבים האלה, מה שמצאתי הכי טוב זה כשאתה מתקשר איתה, פשוט מתמקד בהחיוך, בצחוק, ומרגיש שמח. כשאתה גורם לאישה לחייך, לצחוק ולהרגיש מאושר, היא לא יכולה להחזיק ברגשות שליליים וכועסים כלפייך.

הרגשות השליליים שלה פשוט מתחילים לדעוך. היא מתחילה להרפות את המשמר שלה, והיא פותחת את עצמה כדי לקיים איתך קשר עוד ועוד.

לדוגמא: אם בחור מדבר עם אשתו לשעבר בטלפון והיא שואלת,'האם אתה כבר רואה מישהו?'והוא מגיב,'לא, אני עדיין לא רואה אף אחד. מה איתך?'ואז, אין שום דבר שיגרום לה לחייך או לצחוק או להרגיש מאושרת.

עם זאת, יש לו הזדמנות לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש מאושרת.

כל אינטראקציה שיש לך איתה יש שם הזדמנויות לגרום לזה לקרות.

אז אם היא שואלת אותך,'האם אתה כבר רואה מישהו?'אתה יכול לענות בצורה מבודחת. אתה לא צריך לקחת את זה ברצינות. אתה יכול להגיד,'כן כמובן. יש לי כבר חמש חברות חדשות. אני רואה המון נשים. האם זה בסדר? לא הייתי בטוח אם זה בסדר להעלות את זה. '

משוך אותה בטלפון, במקום לנסות לשכנע אותה

הפכו את זה למשהו שצוחקים עליו. אתה לא צריך לקחת את זה כל כך ברצינות.

דוגמא נוספת לענות לשאלתה,'האם אתה כבר רואה מישהו?'זה לומר משהו כמו,'כן, אני רואה אישה חדשה. גובהה ארבעה מטר והיא גמדה. האם זה בסדר?'

פתק:אני יודע שאנשים מסוימים ימצאו את זה גס רוח לדבר על גמד או כל דבר אחר, אבל העניין הוא שאתה מבהיר את השאלה שלה.

אתה הופך את זה למשהו שצוחקים עליו. אתה צוחק בכך שהיא שואלת אותך את השאלה הזו. אתה לא נזרק מזה ואינך נבהל. אתה לא דואג. אתה לא חושב'מה אם אני אומר את זה ואז היא תחשוב כך?'

אתה פשוט אומר כל מה שמתחשק לך ואתה לא לוקח את זה כל כך ברצינות.

כתוצאה מכך, סביר להניח שהיא הולכת לחייך, אולי תצחק קצת, והיא הולכת להרגיש מאושרת כשהיא מתקשרת איתך.

אגב, אם האישה הגיבה ואמרה,'זה חצוף,'בחור עדיין יכול לעשות מזה משהו לצחוק עליו. הוא יכול ללעוג לה בגלל שהיא כל כך רגישה רגשית. זה לא צריך להידחף על ידי תגובה מסוג זה פוליטיקלי קורקט ממנה.

אז אם היא אומרת,'זה חצוף לומר את זה,'הוא יכול לומר לה,'אתה כל כך רגיש רגשית. הכל צריך להיות סופר מנומס ופוליטיקלי קורקט. וואי, אשמח לראות את תוכניות הקומדיה שאתה הולך אליהן. דמיין את הבדיחות שיספרו שם. 'העוף חצה את הכביש והוא הגיע לצד השני'. '

בעיקרון אתה הופך את זה למשהו שצוחקים עליו. אתה צוחק עליה ואתה צוחק מהתגובה, אבל אתה לא מטומטם בנושא. אתה עדיין בחור מהנה, קליל, אוהב.

כל העניין לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש מאושר הוא שאז אתה לא צריך לעשות הרבה משכנע כדי להחזיר אותה, כי היא מתחילה להיות שוב רגשות אליך.

היא מתחילה להרגיש טוב כשהיא מתקשרת איתך והשומר שלה יורד.

כאשר השומר של אקס יורד והיא פתוחה לקיים איתך אינטראקציה ולתחושות כלפיך, אז באמת תוכל להדליק את זה ולגרום לה להרגיש שוב הרבה כבוד, משיכה ואהבה כלפיך.

איך יכולת לעשות את זה?

לגרום לה להרגיש שוב כבוד, משיכה ואהבה אליך

משוך אותה באופן אישי, במקום לנסות לשכנע אותה בהיגיון

אחת הדרכים להחזיר לה את הכבוד היא להראות לה שעברת מעבר לרמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך.

לדוגמא: בחור נפרד מאישה משום שחסר לו מטרה וכיוון בחיים. הוא פשוט נצמד אליה וממש לא היה לו מטרה רבה בחיים מלבד להיות רק בקשר איתה.

כדי להראות לה שהוא עבר את הרמה בה היה כשהיא נפרדה ממנו, הוא יצטרך להראות לה שיש לו עכשיו כמה מטרות, חלומות ושאיפות גדולות, והוא מתחיל להתקדם כלפיהם .

הוא לא צריך להשיג את כל המטרות, החלומות והשאיפות הגדולות האלה והוא לא צריך להיות האיש הסופר מדהים הזה. במקום זאת, הוא רק צריך להתחיל להתקדם. לאחר מכן היא יכולה לראות שהוא לא תקוע, והוא לא אותו בחור שהיא נפרדה ממנו.

הוא באמת השתפר, וזה יקל עליה לומר את החברים והמשפחה שלה,'לא לא. הוא כבר לא אותו בחור. הדברים באמת שונים עכשיו. אני מרגיש טוב. אני מרגיש שאנחנו שוב מאוהבים. אני מרגיש שזה יכול לעבוד. '

עצוב, אבל חשוב לדעת אמת על מערכות יחסים

משהו אחר שממש חשוב להבין במונחים של ניסיון לשכנע אישה לתת לך הזדמנות נוספת הוא להבין שאתה לא הבעלים שלה.

זו אחת מאותן אמיתות עצובות על מערכות יחסים בהן אישה הייתה אינדיבידואל לפני הקשר, היא הייתה אינדיבידואלית בזמן שהייתה בקשר, והיא אינדיבידואלית עכשיו שהיא מחוץ למערכת היחסים.

זוגיות היא החלטה להיות ביחד וגם הגבר או האישה, או שניהם יכולים להחליט לא להיות ביחד.

מערכת יחסים נשארת יחד כששני האנשים שמחים להחליט שהם רוצים להישאר יחד.

לכן, כאשר בחור מנסה לשכנע אישה לתת לו הזדמנות נוספת, לעתים קרובות הוא מרגיש שהוא הבעלים שלה ויש לו את הזכות להישאר איתה במערכת יחסים מכיוון שהוא החבר או הארוס שלה, או בעלה, אבל באמת - אין לו שום בעלות עליה.

כמובן שבעבר הרחוק, גבר היה הבעלים של אשתו והוא יכול להתייחס אליה בצורה רעה, והיא תצטרך להיצמד אליו לכל החיים כי זה היה מביש להתגרש. בעבר לא הייתה שום סצנת היכרויות ולא היה שום יחסי מין לפני הנישואין.

זה היה מקרה של אישה שנשארה בתולה עד הנישואין. כשהייתה מוכנה להתחתן, היא בחרה בגבר, התחתנה איתו, איבדה את בתוליה ונאלצה להיצמד אליו לכל החיים גם אם הוא גרם לה להרגיש אומלל והתייחס אליה רע.

עם זאת, בעולם של היום, אישה יכולה לעזוב גבר אם היא תחליט לעשות זאת.

החברה סביבה תומכת בה, זמרי פופ תומכים בה בטקסטים שלהם, בסרטים, בתוכניות טלוויזיה, במארחי תוכנית השיחות, כולם אומרים,'היי ילדה, אם הוא לא מתייחס אליך טוב, עזוב אותו. היי ילדה, אם אתה לא מרוצה, לך תמצא גבר אחר שמתאים לך. ”

אז, טעות שחלק מהבחורים עושים כשהם מנסים לשכנע את האישה שלהם לתת להם הזדמנות נוספת היא שהוא יצפה ממנה שתיתן לו צ'אנס נוסף רק בגלל שהיה חבר שלה, ארוסה או בעלה.

למרבה הצער, זה פשוט לא הדרך שבה העולם עובד יותר.

אם אתה רוצה שאישה תישאר איתך, אתה בעצם חייב להיות סוג של גבר שאישה רוצה להישאר איתו וזה כרוך באמת בהעמקת הכבוד, המשיכה והאהבה לאורך זמן.

בתחילת מערכת יחסים, קל מאוד לגרום לאישה להרגיש כלפיך קצת כבוד, משיכה ואהבה מכיוון שהכל מאוד מרגש, והיא מרגישה הרבה תאווה, והכל חדש ורומן.

עם זאת, כאשר מערכת היחסים נמשכת, אם בחור מתייחס לרעה לאשתו או שהוא מכבה אותה בכך שהוא חסר ביטחון, לוקח אותה כמובן מאליו, שולט, מקנא וכו ', הכבוד הראשוני, המשיכה והאהבה מתחילים לדעוך. רָחוֹק.

בימים אלה אישה לא מסתדרת רק בגלל שמערכת יחסים הרגישה טוב בהתחלה. אתה חייב להיות מסוגל לבנות על רגשותיה כלפייך לאורך זמן.

מה אתה צריך לעשות כדי להחזיר אותה

מושך אותה מחדש ולא מנסה לשכנע אותה

אם אתה רציני להחזיר אותה, מה שאתה צריך לעשות זה להשתמש בכל אינטראקציה שיש לך איתה באמצעות טקסט, בשיחת טלפון או באופן אישי כדי לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך.

כאשר אתה גורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, השומר שלה יורד ואז תוכל לבנות על רגשותיה כלפייך ולהנחות אותה בחזרה למערכת יחסים.

שתי דרכים שתוכלו להתחיל לעשות הן:

  1. גרמו לה לחייך, לצחוק ולהרגיש שמחה כשהיא מתקשרת איתכם.
  2. הראה לה שעברת מעבר לרמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך.

לאחר מכן היא תתחיל לשכנע את עצמה שהיא רוצה לתת לך הזדמנות נוספת.

זו הדרך לעשות זאת.

אתה חייב לגרום לה לרגשות מספיק עבורך במקום בו היא מתחילה לשכנע את עצמה שהיא רוצה להיות איתך ושהחיים פשוט לא מרגישים בסדר בלעדיך.

אוקיי, אני מקווה שנהנית מהפוסט הזה. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אני רק רוצה להודיע ​​לך שיש לי מערכת מדהימה, מוכחת לעבוד, שלב אחר שלב להחזרת אישה, שנקראת Get Your Ex Back Super System.

זה 10 שעות וידאו, ובסיומו תדעו בדיוק מה להגיד ולעשות כדי לגרום לה לתת לכם הזדמנות נוספת.

אני לא ממליץ לך לבזבז זמן על שיחות טלפון אינסופיות בניסיון לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת באמירה,'היי, שיניתי. אני מבטיח. אני אעשה הכל. אני בחור נהדר עכשיו. אני אעשה מה שאתה רוצה. אני אתייחס אליך כל כך טוב. אני לא אותו דבר כמו שהייתי. '

גישה זו עובדת רק לפעמים כאשר אישה עוברת פרידות ראשוניות, היא עדיין אוהבת את הבחור, היא עדיין רוצה להיות איתו והיא נותנת לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, אם הילדה שלך הגיעה למצב שהיא הספיקה ולא רוצה להיות איתך, היא לא מתכוונת להקשיב לניסיונות שלך לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת.

אתה חייב לגרום לה לרגשות כלפייך, אז היא מתחילה לפתוח את עצמה לחזור איתך ותוכל לכוון אותה בחזרה למערכת יחסים.