ארוחת בוקר מגניבה בעוגת מקלחת הכלות של טיפאני

העוגה הזו הוכנה בנסיבות קיצוניות. התחייבתי במהלך חודש דצמבר, הכלה שתהיה טעמה את העוגה והייתה מרוצה. היא אמרה לי את נושא המקלחת שלה, שמה לי קשר עם הרכז שלה, שלחה לי עותק של ההזמנה ואמרה & ldquo; לכי על זה & rdquo ;, ובכן זה גרם לי להיות עצבני כשלעצמו.

אז עליתי על הקו והתחלתי להסתכל על קופסאות טיפאני. ובכן, והנה, זה היה השבוע להתחיל, אמי נלקחה לבית חולים והועברה לטיפול נמרץ, לא יכולתי לחזור אליה ואני עובדת במשרה מלאה, אז פשוט עשיתי את זה.

התחלתי בקסם, כי רציתי שהוא יהיה יבש עד הסוף. כדי להכין את הקסם התחלתי עם פונדנט מרשמלו לבן וקורט אבקת טילוז. חתכתי את הקסם בעזרת חותך עוגיות לב בינוני ושיגעתי את הקישורים מאותו הדבר, וגזרתי אותם עם & ldquo; O & rdquo; חותכן עוגיות. חתכתי את O&Rs בסוף וקשרתי אותם יחד, ואז חתכתי אחד לשניים והצמדתי הכל לקסם, ונתתי לו להתייבש על נייר קלף.

למחרת בלילה ריססתי אותו בצבע סאטן כסוף והמשכתי לרסס אותו עוד שני לילות, בזמן שהכנתי את העוגה. ברגע שזה היה הצבע שרציתי, כתבתי עליו את השם עם עטים דיו למאכל.

העוגה והציפוי היו עוגה לבנה כללית עם ציפוי גבינת שמנת. לקישוט העוגה אפיתי שלוש ריבועים בגודל 10 × 10, ציפיתי את שתי התחתונות, הנחתי בה שלוש דיבלים שהיו אולי בערך סנטימטר מעל העוגה כדי להחזיק את החלק העליון, הנחתי אותן במקרר למיצוק ועבדתי על החלק העליון של התיבה.

הפונדנט היה מרשמלו לבן שעשיתי עם צבעי מאכל ג'ל כחול רויאל, הייתי צריך להיות זהיר, כי חשבתי שיש לי את התכלת בבית, אבל לא ניתן למצוא טיפה. אני גר באזור כפרי ואם לא תקבל הכל לפני השעה 9:00 אין לך מזל. זה יצא בצבע ההזמנה, אחרי הרבה ערבובים. (את רוב העוגות אני אופה, הן שולחות את ההזמנה ואני יוצרת מזה.אני מנסה גם להפוך את הכל למאכל כדי שלא יהיה הרבה מה להשליך) השכבה העליונה הונחה על קרש עוגה עגול במקום מרובע, כך שהפינות לא ינגחו את הפונדנט, וניתן היה לחתוך ולהגיש אותו מספר האנשים הנכון, קרח, מכוסה גזור את הסרט, גלגל אותו על המזרן שעליו המגילות.

גזזתי את החלק העליון, הוסיפה את הקשת, הנחתי נייר מעדנייה בקשת כדי שיתייבש בזמן שעבדתי על תחתית הקופסה. התגלגל וחתך את הריבועים הנמדדים לקופסה, הניח אותם על דפנות העוגה הקר עם מעט מים ומכחול צבע. בזמן שהדפנות התייבשו, גלגלתי עוד פונדנט לבן וחתכתי את הרצועות ברצועות בגודל 2 אינץ ', וגילגלתי אותן ללא הגומיות דקיקות ככל שיכולתי להתמודד איתן כדי להכין את נייר הרקמה לקופסה, זה לקח זמן, כי המשכתי לתקוע את האצבעות דרכו, ולעשות את הקיפולים לא היה קל.

סיימתי את השורה הראשונה והם הוסיפו את השורה השנייה כדי שהיא תיראה מלאה ולא רציתי שזה יכביד על התיבה. השתמש בקצה מספר 18 והוסיף את הגבול על הקרקעית. השאר את כל הדברים מחוץ לדלפק במשך הלילה להתייבש. בזמן שעשיתי את זה הכנתי וקיננתי עוגות למעמד הקאפקייקס שהיא רצתה.

הבלוז התאים ממש טוב. למחרת כיסה את הכל בניילון אריזות, לקח אותו למקום והציב אותו, יחד עם ציפוי נוסף למקרה שהוא נפער. הכלה להיות הייתה מרוצה לטובה וביקשו ממני קלפים, שאין לי כי אני תמיד רוצה שזה יהיה כיף.

ארוחת בוקר מגניבה בטיפאני

ארוחת בוקר מגניבה בטיפאני