תסרוקות מגניבות לגברים

תסרוקות מגניבות לגברים

גיל ההתבגרות הוא אולי הזמן הטוב ביותר להביע את החופש שלך, מנסה להתנסות בתסרוקות חדשות למראה יוצא דופן ובעקבות עקבות המטמורפוזה של תסרוקות כדי לבחור את אלו שיכולות להתאים ביותר לתכונות שלך. לאחר מכן מגיעים אלה הנמצאים בקבוצת הגילאים בין העשרים עד סוף השלושים שבוחרים לעקוב אחר הטרנדים האחרונים בתסרוקות.

גברים תמיד העניקו עדיפות לתסרוקות מכל אופנה אחרת, ולאורך כל הזמנים האלה,תסרוקות מגניבות לגבריםתמיד היו בין התסרוקות הטרנדיות ביותר לגברים. יש אתתספורות מגניבות לגבריםלשיער ארוך, קצר, בינוני, מתולתל וגלי, שהם בין הטרנדים האחרונים בתסרוקות. התספורות הללו מפגינות את היצירתיות שיש למספרות המקצועיות ובגללן החדשנות,תסרוקות גברים מגניבותהפכו להיות כל כך פופולאריים.

ישנן וריאציות רבות בתספורות מגניבות של גבריםהכוללים את אלה עבור השתתפות במסיבות, יציאה לראיונות עבודה או השתתפות בישיבות תאגידיות. יש אתתסרוקות מגניבות גבריםעצבניים ואלו שעוזרים לבטא את מצב הרוח שלך בצורה הטובה ביותר. תסרוקות אלה קלות לעיצוב וגם לניהול, מה שהופך אותן לפופולריות ביותר בקרב תסרוקות גברים.

חלה עלייה בתסרוקות מהעבר הבציר ועיצוב מדויק עם תספורות נקיות ורעננות הפכו אתתספורות מגניבות לגבריםמפורסם. להלן 15תספורות מגניבות גבריםשנבחרו ביד מתוך מגוון רחב של תסרוקות שהן הטרנדיות ביותר וכבר זמזמו בשנת 2016.

תסרוקות ותספורות מגניבות לבנים ולגברים

#1: פומפדור מודרני

פמפדור מודרני

הפומפדור המודרני הואתסרוקת מגניבה לגבריםשעשו קאמבק משנות ה -50 וה -60 עם סיבוב בסטיילינג. הצדדים קצוצים מאוד כדי ליצור ניגודיות עם הפאמפ כדי להיראות נהדר.#2: חזרה לאחור

חזרה על החלקה

אם אתה רוצה לקבל מראה אופנתי והיפסטר, תספורת Slicked Back יכולה להתאים לך בצורה מושלמת. זֶהתספורת מגניבה לגבריםהוא וריאציה של מגוון סגנונות החתך, והפכו למגמת מגמות השנה.

#3: קוצים מבולגנים

קוצים מבולגנים

קוצים תמיד היו אחת המאפיינים המבוקשים ביותר בעיצוב שיער, ו Messy Spikes אינו יוצא מן הכלל. תסרוקת זו היא אתספורת מגניבה לגברים,כאשר השיער הארוך בחלקו העליון מתייבש עם מייבש שיער והצדדים עד הצוואר נחתכים חופ קצר.

#4: החתך

החתך

תסרוקת זו יוצרת ניגוד חד בין אורכי השיער הארוך והקצר. הקו החד של החתך גורם לו להראות בולט יותר ומוסיף יתרון נוסף לסגנון. אם אתה רוצה לעשות משהו אחר, אתה יכול להוסיף פוני או לקבל את השיער במרקם.

#5: החתך הקלאסי

החתך הקלאסי

גברים עם פנים מרובעים יכולים להיראות נהדר עם התספורת הזו שהייתה מושכת כאחת התסרוקות החתוכות האחרונות. השיער נחתך בצדדים כדי להדגיש את מראה הפנים, ויש לך גם אפשרות ללבוש את הסגנון הזה באורכי שיער מנוגדים או בסגנון המחודד היטב. אתה יכול להשתמש בפומדה או בשעווה כדי להוסיף מרקם לשיער.

#6: דהייה גבוהה

דהייה גבוהה

זהו אחד הגברים הפופולריים ביותר בתספורת דהייה, שבה השיער הופך דהוי בהדרגה עם צבע העור מכ -2 סנטימטרים מהחלק העליון. תסרוקת זו מתאימה באופן מושלם לבעלי שיער שחור.

#7: תספורת נמוכה נמוכה

תספורת נמוכה

התספורת הנמוכה נמוכה היא תספורת דהיית גברים ייחודית, שנראית כאשליה לצופים. ההתפוגגות נעלמת בהדרגה בצדדים ובסופו של דבר הופכת בלתי נראית בקו האוזן. זֶהגברים מגניביםתסרוקת נותנת מראה נהדר הן בסגנון והן בנוחות, והיא אחת מתסרוקות הדהייה הפופולריות ביותר לגברים שחורים.

#8: גלי חלקלק בחזרה

גלי סליק חזרה

שיער ארוך בגמר מט בחלקו העליון עם צדדים דהויים הם המאפיינים של תסרוקת Wavy Slicked Back לגברים. השיער הגלי מוברש מאחור לסיום העיצוב.

#9: חיתוך מסודר

חיתוך מסודר

תסרוקת חתוכה זו היא אחת הפופולריותתסרוקת מגניבה גברים,במיוחד כאשר משתלבים בסגנון שיער הפנים. תספורת זו היא דוגמה לחיתוך קצר ומגניב הכולל קווים אלגנטיים ותכונות מנוגדות. זה קל לעקוב, ועוד יותר מזה, לא תצטרך גילוח כל יום.

#10: תספורת מוהוק

תספורת מוהוק

בעידן המודרני הזה, תסרוקת מוהוק היא אחד מגברי התספורת המגניבים והגוונים ביותר, שבה רצועת השיער באמצע נראית בולטת. אתה יכול לקבל רצועות עבות או דקות בהתאם לאזור הקרקפת שלך, ולשלב אורכים שונים בזמן העיצוב.

#11: תספורת ארוכה מבולגנת

תספורת ארוכה מבולגנת

התספורת הארוכה מבולגנת היא גולשתגברים מגניביםסגנון שנראה יוצא דופן כשהוא מעוצב לשלמות. הנפח המבולגן במיוחד של שיער ארוך יוצר מראה מבולגן ובעל שילוב של צבע וסגנון.

#12: חתך צד נסתר

חתך בצד

בעל דמיון לחתך הגב החלקלק, תסרוקת הצד הסוחפת החתוכה מושלמת לבעלי שיער ארוך בחלק העליון שעוזר לחלק, כשהצדדים קצוצים. וודא כי שיערך נפרד בצורה נכונה ובחר את הצד שאליו נופל השיער באופן טבעי, כדי לקבל צד מהמם.

#13: תספורת שאג קצרה גלי וישרה

תספורת שאג קצרה גלי וישרה

למרות שהתספורת הזו מיועדת בעיקר לנשים, גברים יכולים גם להתהדר בווריאציות של תסרוקת זו שנראית מגניבה וחכמה. התסרוקת נראית נהדר עם גזרת הסחבה והיא תכליתית ומאוד ניתנת לניהול.

#14: דהייה ופיתולים

דהייה ופיתולים

תסרוקת הדהייה והטוויסט היא וריאציה של תסרוקת הדהייה שהיא אחת מעיצובי השיער המגניבים הפופולאריים ביותר לגברים. הפרטים בולטים, מה שמסמל את המיומנות והיצירתיות של ספר. השיער בחלקו העליון מעוצב לפיתולים עבים, ומסתיים במוהוק רחב וברור.

#15: תספורת האפרו הקצרה

תספורת אפרו קצרה

התספורת האפרו הקצרה מיועדת בעיקר לגברים שחורים, שם הפחדים נראים פנטסטיים במיוחד לבעלי פנים עגולות. התלתל הטבעי נראה ממש מעורר קנאה, והוא פופולריתסרוקת מגניבה לגברים.

#16: פומפדור מודרני

פומפאדור מודרני

#17: מסרק מעל סגנונות תספורת

מסרק מעל סגנונות תספורת

#18: תספורות ותסרוקות עם פוני

תספורות ותסרוקות עם פוני

#19: סגנונות צוות לחיתוך

סגנונות לחיתוך צוות

#20: תסרוקת לחתוך

תסרוקת לחתוך

#21: תספורת אינדוקציה

תספורת אינדוקציה

#22: תסרוקת קאט בר

תסרוקת קאט בר

#23: תסרוקת Buzz Cut

תסרוקת Buzz Cut

#24: תספורת קלאסית של אייבי ליגה

תספורת קלאסית של אייבי ליגה

#25: תספורות לדעוך לפעוטות

תספורת דוהה

#26: תספורת גבוהה וצפופה

תספורת גבוהה וצפופה

#27: תסרוקת תחתונית לגברים

תסרוקת תחתונית לגברים

#28: עיצובים של תספורת מוהוק

עיצובים של תספורת מוהוק

#29: תספורות שאג קצרות גלי ישרות

תספורות ישרות קצרות גלי ישרות

#30: תספורת צד צד לחבר'ה

תספורת חלק צדדי

#31: תספורת קצוץשיער קאוקליק

#32: תסרוקות קאוקליק

תסרוקות צמות קורנו

#33: תסרוקות צמות קורנו

תספורת באורך משתנה

#34: תספורת באורך משתנה

תספורות ייחודיות לבנים

#35: תספורות בנים ייחודיות

חלק מגולח בשיער

#36: חלק מגולח בשיער

קצוץ ומתולתל

#37: תסרוקות קצוצות מתולתלות

פוקוס קדמי

#38: תספורת פוקוס קדמי

תסרוקת גברים מודרנית

#39: תסרוקת גברים מודרנית

תספורות יצירתיות לחבר

#40: תסרוקות יצירתיות לחבר'ה

צדדים קצרים מאוד

#41: שיער לגברים צדדים קצרים מאוד

פאנק מודרני

#42: סגנון פאנק מודרני

תסרוקות אסיאתיות לבנים

#43: תסרוקות אסיאתיות לבנים

תספורות עיצוב בצד

#44: תספורות עיצוב צד

תסרוקות חדות בזווית

#45: תסרוקות חדות בזווית

חזרה מפוצצת

#46: תספורת חטופה בחזרה

תספורות קצרות לגברים

#47: תספורת קצרה לחבר'ה

תספורת שכבות ארוכות

#48: חיתוך זווית צדכוויות צד מושלמות

#49: תספורת שכבות ארוכות

קוקו עם קלאס וסאס

#50: כוויות צד מושלמות

תסרוקות משולבות ארוכות-קצרות לגברים

#51: קוקו עם קלאס וסאס

חיתוך quilted quirky

#52: תסרוקות משולבות ארוכות-קצרות לגברים

עליון ארוך, צדדים קצרים וזקן

#53: חיתוך משונה

חלקלק ומעוות

#54: ארוך למעלה צדדים קצרים זקן

הוק פו מתולתל ויצירתי

#55: חלקלק ומעוות

הנהון עד שנות התשעים

#56: מתולתל וקריאייטיב פאוק הוק

תספורת דוהה בעיצוב מגולח

#57: הנהון לניינטיז

בופנט מתפאר

#58: תספורת דוהה בעיצוב מגולח

דהייה שחורה סקסית ופשוטה

#59: בופנט מתפאר

#60: דהייה שחורה סקסית ופשוטה

הפופולריות שלתספורות מגניבות של גבריםתמיד היה שם, ועם ימים שחלפו, מספרים מקצועיים נתנו נגיעות נוספות כדי להביא מגוון וריאציות. זה עשהתספורות מגניבות לגבריםאחריו גם גברים שחורים. למעשה מה שנדרש הוא מיומנותו של ספר להביא שלמות לתסרוקות גברים מגניבות. למוצרים הדרושים לעיצוב, תוכל לחפש באינטרנט את המוצרים המתאימים לסוג השיער שלך. מְגוּנדָרתספורות מגניבות של גבריםהיא כיום אופנה אופנתית, שעוקבים אחריה יותר ויותר ככל שחולפים ימים.