עוגת טירת נסיכה דיסני תוצרת בית מגניבה עם צלמיות נסיכות

ליום ההולדת הרביעי של בתי עשינו נושא נסיכות. בהיותו פופולרי מאוד חיפשתי רעיונות לעוגת טירת נסיכת דיסני. מצאתי כמה רעיונות טובים באתר זה ועם הידע הזה והרעיונות שלי זה מה שהגעתי.

העוגות פשוט לא יצאו מתערובות עוגות. השכבה התחתונה היא 2 עוגות מרובעות 10 אינץ '. האמצעית היא עוגה מרובעת אחת 8 אינץ '. החלק העליון הוא עוגה עגולה קטנה (אולי 6 אינץ '). הרכבת העוגות הייתה קלה.

השתמשתי בזגוגית בטעם תות מתוך פחית כדי שלא אצטרך לצבוע אותה. המגדלים הקטנים הם גלידות גלידה רגילות - 2 תקועים מקצה לקצה משני צידי העוגה ואז 2 סינגלים על עוגת 8 אינץ '. החלק האחורי של 2 המגדלים הגבוהים והאמצעי (עם הצריחים) עשויים מגבות נייר וגלילי נייר טואלט.

החלק הקל ביותר במגדלים היה שהשתמשתי בסירופ תירס קל של קארו בתור הדבק & ldquo; דבק & rdquo ;. השתמשתי במברשת משחתת ופשוט הברשתי שכבה דקה על הנייר ואז גילגלתי אותם במפזרים נוצצים סגולים! זה היה כל כך קל. הם התייבשו די מהר והחזיקו מעמד כל כך טוב. עשיתי את כל המגדלים כמה ימים לפני כן אפיתי את העוגות ביום אחר והתאספתי יום לפני יום המסיבה.

בחלק העליון של הקונוסים הרגילים השתמשתי בתבנית להכנת הקצה & ldquo; קצה & rdquo; והשתמשו גם בקארו ומפזרים עליהם. (השתמשתי גם בקארו כדי להדביק את הקונוסים יחד). צמרות המגדלים הסגולים הם קונוסי סוכר ואני פשוט הדבקתי אותם חם. הדפסתי את הודעת יום ההולדת על נייר צבעוני והשתמשתי בשבלונת דגל כדי לגזור אותה וקיסמים כדי להחזיקם על גבי הקונוסים. היה קשה לתקוע חור בקצה החרוט מבלי לשבור אותו אבל בגלל זה היו לי 12 קונוסים זמינים!

היו לי כבר פסלוני הנסיכה וזו אחת הסיבות שלא רציתי לרכוש את ערכת & ldquo; ערכת & rdquo; להכין את עוגת הטירה של נסיכת דיסני. השתמשתי במעט ציפוי בצבע סגול להכנת כמה חלונות ודלת ואז לירוק בשביל קצת דשא. מעל הכל - אני חושב שהעוגה הזו הייתה די קלה להכנה - החלק של להבין מה להשתמש היה החלק הקשה. קיבלתי טונות של מחמאות על העוגה הזו וכמובן שהבת שלי אהבה אותה!