עוגת DIY מגניבה של Minecraft Creeper

הכנתי את עוגת המיינקראפט הזו ליום ההולדת ה -10 של בני. אני חושב שאתה יכול להשתמש בשיטה זו לכל סוג של פנים של Minecraft. אני מקווה שתמצא את זה שימושי & hellip;

איך מכינים את עוגת המטפסים של מיינקראפט

 1. אופים עוגה מרובעת בגודל 20x20 ס'מ (8 'x 8'). ואז להתקרר, לחתוך את החלק העליון ולהפוך אותו על גבי לוח. למלא את זה. שמים סביבו קרם חמאה (אפשר לצבוע אותו בירוק אם רוצים). השאירו אותו במקרר להתקשות קרם החמאה.
 2. קבל 1 אריזה לבנה, 1 ירוקה, אחת של ציפוי פונדנט (צבעוני מראש!)
 3. מערבבים אבקת טיילו לחלק מהציפוי השחור ומגלגלים במנות קטנות. השתמשו בקורנפלור כדי למנוע הידבקות. השתמש במד עובי! אבקת טיילו עוזרת להקשיח אותה.
 4. השתמש בחותך מרובע (~ 1 אינץ ') וגזור לפחות 20 ריבועים.
 5. סמן את שורות המרכזיות של העוגה (לחצתי לאורך שיפוד במבוק לאורך המרכז על ציפוי קרם החמאה).
 6. החלק העליון של האף נמצא מתחת לקו המרכזי והעיניים מעל. אתה יכול להשתמש בתמונה כמדריך. השתמש בחותך כדי לסמן בעדינות היכן & rsquo; אריחים & rsquo; לעבור על כל המשטח העליון.
 7. הניחו בזהירות את האריחים השחורים כדי להפוך את זוחל הפנים.
 8. מערבבים גוונים שונים של ירוק ומוסיפים אבקת טיילו לפני שמגלגלים לאותו עובי וגוזרים את האריחים.
 9. מניחים את האריחים הירוקים בפסיפס מעל שאר העוגה. (קרם חמאה לא אמור להראות).
 10. המשך לצדדים ולוח. הכנתי כמה מהאריחים גמישים ועבים יותר כדי לאזן אותו מכיוון שאי אפשר לקבל עוגה מרובעת לחלוטין. סרט יכול לעזור כאן.
 11. החלק את האריחים בזהירות באמצעות חלק יותר. ייתכן שיהיה צורך בפסים של ציפוי בכדי לקצץ את שולי העוגה בכדי שהיא תיראה מסודרת יותר. השחור עשוי להיראות מעט משעמם בגלל קמח התירס.
 12. כשאתה מרוצה מהמראה אתה יכול להבריק את העוגה. השתמשתי בסירופ: וודקה 1: 1 לערבב וצבעתי אותו ערב קודם, והוא נשאר נחמד יום אחרי. זה יחזיר את הברק לשחור. לחלופין, תוכלו לאדות או למרוח שומנים בכדי להבריק את העוגה.

בהצלחה ותהנה! אנא שתפו את החוויות והמשוב שלכם כשכולנו לומדים אחד מהשני :-)

עוגת DIY מגניבה של Minecraft Creeper