עוגת מיני מאוס מגניבה

ראיתי את זה בפינטרסט וידעתי שהאחיינית הגדולה שלי תרצה עוגת מיני מאוס ליום ההולדת הרביעי שלה - היא אוהבת את מועדון מיקי מאוס. זו הייתה עוגה של הרגע האחרון - קיבלתי הודעה על האירוע בלילה הקודם בשעה תשע לאירוע שלמחרת בביתי בשעה 17:00! וואו!

שלפתי את התבניות העוגות לחתונה העגולות ו -6 הסיבובים (בעומק 2 ס'מ). השתמשתי בקרש חיתוך מלבני גדול במקום קרש עוגה גלי כדי להיות בטוח שהעוגה תתאים. ואז ערבבתי שני תערובות עוגות וניל לסיבוב 12 ((הגוף) ותערובת עוגת שוקולד חלב אחת לסיבוב 6 6 (האוזניים). הערה: נותרו לי כשתי כוסות בלילת וניל ו 1/2 כוס בלילת שוקולד.

קניתי שתי מיכלים של ציפוי פאדג 'שוקולד לאוזניים וערבבתי ציפוי קרם חמאה תוך שימוש בקילו סוכר קונדיטוריה ומתכון של ווילטון וגוונתי אותו בצבע ורוד לחצאית. הנקודות הלבנות הן מרשמלו. החלק הקשה ביותר היה ציפוי האוזניים בזמן שהם יושבים ליד הגוף.

הכנתי חצאית פרועה מבד והוספתי לה מדבקות עגולות לבנות - הדבקתי אותה לסוזן העצלן שלי עם סרט דביק מגולגל ואז שמתי עליה את העוגה. הכנתי את החרטום עם סרט מנוקד ורוד וחוט פרחוני. לאחר מכן שמתי מעט נייר שעווה על העוגה כדי להרחיק את הסרט מהציפוי.

כמעט שכחתי לרשום את שמה על העוגה - חחח - ותפסתי את שקית הזילוף שלי במהירות! שמנו את הנרות ממש מעל שמה. האחיינית שלי כל כך התרגשה כשראתה את העוגה שלה היא התחילה מיד לשלוף מרשמלו מהחצאית! היא התעקשה שנחתוך לאבא שלה חתיכת עוגה - והוא נפרס!

עוגת מיני מאוס מגניבהעוגת מיני מאוס מגניבה

עוגת מיני מאוס מגניבה