עוגת אמבטיה הכי מגניבה

חבר שלי תמיד קורא באמבטיה ולכן חשב שזה מתאים לי להכין לה עוגת אמבטיה, עם זה בחשבון.

אני אפיתי לראשונה 2,9 'x13' עוגות מלבן. כשהם היו קרירים, עיצבתי את הקצוות כדי להיראות כמו אמבטיה. השתמשתי בכוס וניל שהוכנה כבר והוספתי קצת טעם של שקדים וגם צ'יפס צ'וק כדי להכין אותם יחד. גיליתי את האזור האמצעי ואז כיסיתי את כל העניין בפונדנט.

חתכתי כמה אזורים בחלק השקוע כך שהיה קל להתאים את הקצוות בתוך האמבטיה. ואז הכנתי פונדנט את הראש, הברכיים, השמפו, המרכך, פמוטים, הספוג, הסבון, המגבת, הספר והידיים. בעזרת המגבת השתמשתי בעיפרון כדי לקבע אותו במצב הגלי וגם חתכתי את הקצה במספריים.

הספוג הוא רק כתם של פונדנט שצבעתי צהוב ותקע חורים עם קיסם. המגבת שנכרכה סביב ראשה היתה פשוט פונדנט לבן מגולגל, ואז הוסיפה קונפטי כדי להוסיף דוגמה. לאחר מכן עשיתי את הידיים ושמתי לק צבוע עם עט אכיל וגם טבעת נישואין לנגיעות נוספות.

בעלה הוא סופר ולכן חשבתי שזכור לי יותר שאכתוב עם דיו אכיל את שם ספרו. השארתי את החלקים הפנימיים בנפרד, ואז הוספתי את הג'לו הכחול-פירות יער, זו כנראה תהיה הפעם האחרונה, שכן למרות שהיא יצאה יעילה, היה קשה לעבוד איתה, כיוון שהיא ממיסה את הפונדנט.

לאחר מכן הנחתי את הראש / הברכיים / הידיים והספר, על קיסמים ואז הכנסתי אותם לעוגה דרך הג'לו. ואז הוסיפו כדורי פונדנט וגם כמה סוכריות לבנות קטנות כדי שלא יתמוססו בחלקי הג'לו. ואז לבש אותו עם סרט סביב הצדדים.היה כל כך כיף להכין והתקבל היטב. אולי ישתמש בחומר אחר למים.