עוגת גריל פחמים גריל ביותר

זמן הכנה: שעתיים (בגלל שהכל נעשה מאפס).

זמן אפייה: שעתיים (עוגות), שעה (המבורגר / כלבים) 10 דקות (גריל)

זמן הרכבה: שעה

זמן כולל: קצת יותר מ 6 שעות.

הכנתי את עוגת גריל הפחמים הביתית הזו לעבודה של בעלי, הם עשו מנגל. אז הגעתי לאתר זה בכמה רעיונות והנה שלי:

הכנתי שניים & frac12; גיליונות מרובדים עוגת גזר עשויה מאפס (אני מאכילה 50+) שמתי ציפוי גבינת שמנת לא צבעונית בין השכבות. גזרתי את מרכז השכבה העליונה בערך 1 ס'מ למטה כדי ליצור & ldquo; חור & rdquo;. לאחר מכן ציפיתי בקפוא גבינת שמנת תוצרת בית עם מעט שחור & ג'ל רך הדבק ג'ל צבע אוכל & rdquo; כדי להפוך אותו לאפור.& Ldquo; פחם & rdquo; מורכב ממיני מרשמלו, צבע האוכל השחור וכפית סירופ שוקולד של הרשי. מכניסים לשקית ניילון ומנערים עד שהמרשמלו מצופה באופן שווה. הייתי צריך להשתמש בכפפה כדי לפזר את המרשמלו באופן שווה.

הגריל מורכב משוקולד נמס עם מעט צבע אוכל שחור ומעט קיצור ירקות. ואז הכניסו מכבש עוגיות ובגריל ביד חופשית. וודאו שהשוקולד חם.

ההמבורגרים והנקניקיות הוכנו מראש מכיוון שלא רציתי לבלות את כל היום במטבח.

ההמבורגרים עשויים מטעמי קריספי אורז שוקולד. הכנתי אותם בעבודת יד בכדי שאוכל לצבוע את המרשמלו המומס בצבע אוכל חום וסירופ הרשי. ואז השתמשתי בחותכן עוגיות כדי לחתוך אותם. השארתי את זה שהתפרק ככה כי לפעמים ההמבורגרים אכן מתפרדים על הגריל.

הנקניקיות עשויות מ- Tootsie Rolls & Starbursts שנוצרו ואז נוצרו. לא היו לי מספיק דובדבנים (כפי שהוזכר על ידי אנשים אחרים) אז השתמשתי גם בתות ולימון. וידאתי שיש כמות שווה של Starbursts & Tootsie Rolls.

לאחר מכן שמתי את סימני הגריל & rdquo; באמצעות ציפוי ג'ל שחור. עוגת גריל פחמים ביתית זו תוגש עם מרית ברביקיו ממש.