עוגת בובות מגניבה ביותר של נסיכת בל

הכנתי את העוגה הזו ליום ההולדת 4 של בתי שהייתה הנסיכה של דיסני. השתמשתי בקערת פיירקס ו -2 תבניות עגולות. נדרשו שני תערובות עוגות, אחת לקערה ואחת לתבניות העגולות. לאחר שהעוגות נאפו והתקררו, השתמשתי בזיגוג קרם חמאה כדי לערום את העוגות העגולות ואז הפכתי את עוגת הקערה והנחתי אותה על גבי העוגות העגולות הנערמות וכולן כוסות בין לבין ואז כיסו את החוץ.

רכשתי את בובת בל, הסרתי את שמלתה וקיצצתי את שערה מהדרך. השתמשתי בעטיפת סרן ועטפתי את גופה עד מעבר לחזה. בעזרת סכין אני גוזרת בזהירות חלק מהעוגה שמתחילה במרכז העליון ויורדת עד למטה. ואז דחפתי את בל למטה פנימה.

צבעתי צהוב פונדנט מעורבב עם מעט חום ועיצבתי אותו סביב הקערה ומטה. בעזרת פיסת פונדנט אחרת עיצבתי אותה סביב החלק העליון שלה. כדי לכסות היכן שחתיכות הפונדנט נפגשות על גב השמלה, עשיתי קשת פשוטה מהפונדנט.

בעזרת נצנצים אכילים בזהב מעורבב עם מיץ לימון צבעתי את השמלה כדי לתת את האפקט המנצנץ. קניתי ורדים אדומים שהוכנו מראש וחיברתי אותם לשמלה עם טיפה של כפור. לאחר שהסתיימה עוגת הבובות הנסיכותיות של בל, תכננתי את שיערה של בל & rsquo; הנחתי אותה על דוכן עוגות זכוכית וזה היה להיט גדול.