עוגת הטבלה הילדה הכי מגניבה

התבקשתי להכין עוגת טבילה לגיסתי האחיינית שלי. היא רצתה שכבה אחת תהיה ורודה ושכבה אחת תהיה כחולה בגלל שהתינוק של חברתה הוטבל באותו זמן כמו התינוק שלה והם החליטו לחלוק את העוגה.

הכנתי עוגה כזו בעבר לנכדי, אך הפעם נאלצתי להכין את הצעצועים בצבעי פסטל.

הכנתי פיל, קופסת צעצועים עם ארנב וברווז בתוכו, רכבת כחולה, דוב ורוד, כדור ובלוקים של ABC. הכנתי גם בלוקים וצירפתי את הכיתוב לאיות התינוקות & rsquo; שמות.

הכנתי 4 קשתות כחולות לשכבה העליונה ושמונה קשתות ורודות לשכבה התחתונה.

אפיתי שתי עוגות עגולות 11 ″ ושתי 8 8 and והנחתי אותן בצד להתקררות. כשהם קרים מילאתי ​​אותם בקרם חמאה וריבה, כיסיתי אותם בקרם חמאה וציננתי אותם במקפיא עד שהתקשו.

לאחר שהתייצבתי, הנחתי את העוגה הגדולה יותר על קרש העוגה וכיסיתי את העוגה ואת הלוח בציפוי לבן. לאחר מכן חתכתי את תחתית העוגה כדי שיהיה קל יותר לחתוך אותה אחר כך. כיסיתי את העוגה הקטנה יותר, דחפתי ארבעה מסמרים מפלסטיק לעוגה התחתונה כדי לתמוך בעוגה העליונה, ואז חיברתי את העוגה הקטנה מעל בעזרת ציפוי מלכותי כדי להדביק אותם. אלה הושארו בן לילה להתקשות.למחרת התחלתי את הקישוטים.

ראשית נאלצתי לסמן היכן יש לחבר כל קשת וסמן זה יהיה המקום בו יש לחבר גם את הסווגים.

בעזרת קצת ציפוי 1/2 פונדנט, 1/2 רסק פרחים בכחול הכנתי את swags על ידי גלגול הפונדנט וחתכתי אותם לרצועות דקות שהצמדתי קצה אחד לסמן על ידי הרטבת הציפוי מעט בפינה והצמדתי אותו אל עוגה עכשיו עשיתי כמה פיתולים על הדובדבן ואז חיברתי את הקצה השני לסמן הבא והמשכתי סביב העוגה בשתי השכבות אך השתמשתי בוורוד שבדרגה התחתונה עד להשלמה. ואז צירפתי את הקשתות בהן כל סווג התחיל. השתמשתי בציפוי רויאל כדי לעשות זאת.

לאחר מכן חיברתי את גושי השם לעוגה, כמה צעצועים לראש העוגה וכמה צעצועים ללוח העוגה. לאחר מכן חתכתי את הנוסח והוא הוצמד לעוגה העליונה וללוח העוגה.

העוגה הסתיימה כולם אהבו אותה!