עוגת Call of Duty הכי מגניבה 15

הכנתי את עוגת Call of Duty הביתית ליום הולדתו של אחי יעקב. הוא תמיד משחק את המשחק ב- ps3 שלו. קניתי כמה חבילות של אנשי צבא וטנקים. הגרנדה עובדת למעשה כשאתה לוחץ על ההדק. וזו הייתה עוגה מסוג צבא הייתי צריך להשתמש בתגי כלבים.

הכנתי 2 עוגות 9 'עגולות שהיו שוקולד עם מילוי וניל וציפוי. מלכלכתי אייס את העוגה לאחר שהתמלאה ונערמה זו על זו. ואז נתקע במקפיא למשך כ. 30 דקות, כדי להתקשות מספיק כדי שהציפוי יידבק יותר קל.

השתמשתי בקצה הדשא לגולשים והשתמשתי בתרסיס ווילטון כדי לצבוע את העוגה. הכנתי את הציפוי לצבע חום והוספתי את הריסוס הירוק והשחור. הצלחתי לקבל את התרסיס בוולמארט המקומית שלנו.

זו הייתה הפעם הראשונה שהשתמשתי בתרסיס ואהבתי אותו. לאחר שכיסיתי אותו ורססתי אותו, החזרתי למקפיא לכ- 15 דקות. לאחר מכן הנחתי את אנשי הצבא במקומותיהם והוספתי את תגי הרימון והכלב. למסוק השתמשתי במקל מרובע מעץ שניתן להשתמש בו לצלייה, וכיסיתי אותו בסרט קאמו וגזרתי כך שיתאים ממש מעל העוגה.

הקאפקייקס היו קאפקייקס תות עם מילוי וניל וציפוי. השתמשתי גם בקצה הדשא על מחציתם ושמתי בהם את קיסם הקאמו שמצאתי בחנות המקומית SUGARCRAFT שלנו. הם מכרו את מחזיקי הקאפקייקס קאמו עם קיסמי שיניים מכוכבים יחד. במחצית השנייה של הקאפקייקס השתמשתי בסכין למריחת הדובדבן ופשוט הבחנתי באזורים שונים והשתמשתי עבורם בתרסיס ווילטון.

עוגת Call of Duty ביתיתעוגת Call of Duty ביתית