עיצוב מגניב ביותר של עוגת קאמו

רציתי לנסות להכין עוגת הסוואה למסיבת יום ההולדת 8 של בני וזה בעצם היו חלק מהעוגות מהאתר הזה ששכנע אותי שאולי אוכל להספיק, למרות שמעולם לא חשבתי שאני הרבה מעצב עוגות! למרות שחלק מהבלילה נראה שוקולד, זה לא & rsquo; t. כל עיצוב עוגות הקאמו תוצרת בית היה עשוי מתערובת עוגה לבנה פשוטה. הכנתי ציפוי קרם חמאה ביתי (המתכון של ווילסון) וקניתי את צבע המאכל בחנות לקישוט עוגות מקומית. (All In One Cake Shop - Austin, Tx)

צבעים בשימוש: ווילטון בלאק, ווילטון מוס גרין ואמריקולור חום חם.

גם לבלילה וגם לציפוי - חילקתי לארבע קערות והכנתי תערובת קטנה של שחור, תערובת קטנה של ירוק כהה (ירוק אזוב בתוספת קצת מעורבב שחור), קערה גדולה יותר של ירוק אזוב בהיר יותר (רק ירוק אזוב) ו קערת שיזוף גדולה יותר (בעיקר חום חם עם מעט שחור מעורבב פנימה).

לבלילה פשוט הכפתי אותה לכלי העוגה ללא שום שיטה מסוימת, למעט לוודא שקיבלתי שילוב טוב של כל הצבעים לאורך העוגה כולה. לא התערבלתי בסכין או ערבבתי אותו יחד בשום צורה שהיא הייתה בתבנית העוגה.

לצורך הדובדבן, הנחתי כתמי צבעים (בגדלים וצורות שונות) על העוגה שהתקררה, ואז שמתי נייר שעווה מעל והחלקתי את הכל יחד עם האצבעות. כמה טריקים שיש להיזהר כשמדובר בזיגוג עוגה בצורה כזו: לפעמים הדובדבן קצת דביק מדי ומנסה לתלות על נייר השעווה. כשזה קורה, יש לשפשף את הנייר במהירות כדי לעודד את הדובדבן להישאר במקום. זה ייקח הרבה זמן מכיוון שאתה תראה מקומות שזקוקים לציפוי רב יותר ואתה תשפשף קטעים קטנים בכל פעם מסביב לקצוות. (החלק העליון הולך הרבה יותר מהר.)

בחרתי שיהיה לי קטע עליון קטן יותר (פשוט השתמשתי בתבנית בראוניז מרובעת) כי אהבתי את הרעיון שיהיה לי שטח לא אחיד מכיוון שידעתי שבני רוצה חבר'ה לצבא נוסף עליו. הוא רצה כמה שיותר בחורי צבא מלמעלה שיכולנו להתאים, כך שמה שעשיתי. הנרות הנוצצים האדומים, הלבנים והכחולים היו צירוף מקרים משמח - במקרה היו לי אותם בבית - אבל אני שמח שעשיתי זאת. הם יצרו מגע נחמד!עיצוב עוגת קאמו תוצרת בית