סצנת העיר הכי מגניבה עוגת מסיבת יום הולדת 4

העתקתי את עוגת מסיבת יום ההולדת של סצנה עירונית & lsquo; עירונית & rsquo; (או כמו שבני מכנה זאת - & lsquo; העיר העמוסה ביותר שראיתם & rsquo;) באתר זה למסיבת יום ההולדת הרביעית של בני. הנה איך זה התברר.

ברור ששיניתי את צורת הכביש מ -2 ל -4. ביצעתי גם כמה התאמות אחרות - באמצעות אספקה ​​וממתקים שניתן להשיג בדרום אפריקה.

השתמשתי בשלוש קופסאות של תערובת עוגות שוקולד של אינה פארמן & rsquo; כדי לקבל עוגה מספיק גדולה. מחבת הצלייה הייתה 43 X 33 X 7.6 ס'מ או 17 X 13 X 3 אינץ '. אפיתי אותה במשך 45 דקות. לאחר מכן הכנסתי אותו למקפיא לבוקר לפני שכיסיתי אותו בציפוי חמאת שוקולד לפי ההוראות שעל הקופסה (חמאה, אבקת סוכר, קקאו וקפה).

קניתי ציפוי פלסטיק & lsquo; לדרך - כדי להבליט אותו כחלק יותר מהסביבה. השתמשתי בג'ל שחור כדי לקבל את האפור של הכביש וג'ל צהוב לסימונים. היה קל לעבוד איתו - פשוט גלגלתי אותו על נייר שעווה והעברתי אותו לעוגה בחלקים.

במקום קרטון לגשר, חתכתי חלק מגליל שוויצרי לשניים. השתמשתי באוריאוס כתוש, פתיתי שוקולד, כדורי ביסקוויט שוקולד שוקולד, ביסקוויטים ג'ינג'ר עגולים, M & M & rsquo; s, וביצים מנומרות לסלעים ולכלוך. ציפוי כחול (אבקת סוכר, מים וצבע) למים וציפוי ירוק לדשא. תקעתי את הפרחים והלבבות המוכנים לדובדבן.

לבסוף הנחתי את כלי הרכב, אופנועי הסילון ופלסטיק. הבנים נאלצו לשמור על אחד הרכבים ישר מהעוגה והיה לי משהו אחר לבנות. כך יכולתי לוותר על חבילות המסיבות.הכנתי משאיות זבל וביסקוויטים למיקסר כדי להשלים את הנושא.

ילדים בני 4 התרשמו כראוי! תודה רבה ל- D Gretchen על הרעיון!

סצנת העיר הכי מגניבה עוגת מסיבת יום הולדת 4

סצנת העיר הכי מגניבה עוגת מסיבת יום הולדת 4

סצנת העיר הכי מגניבה עוגת מסיבת יום הולדת 4