עוגת קלפרבורד הכי מגניבה

ידידי ג'יי לומד באוניברסיטה ללמד לימודי קולנוע. אז חשבתי איזה עוגת יום הולדת טובה יותר להכין לה מאשר לוח קלפים, מותאם אישית עבורה? היא הייתה כל כך אסירת תודה שקיבלה מתנה כל כך מתחשבת וטעימה.

זה התחיל את החיים כמתכון ספוג המיוצר בתבנית עוגה מרובעת גדולה. חתכתי לאורך קצה אחד של העוגה, כדי להוריד פרוסה בעובי של סנטימטר וחצי. זה יהיה הציר. כיליתי את שני חלקי העוגה באמצעות ציפוי קרם חמאת וניל בסיסי וריבת תותים לקבלת טעם נוסף. היצירה העיקרית הונחה אז על הלוח, על גבי כתם של קרם חמאה, כדי למנוע את החליקתו. משטח העוגה הוברש בריבת תותים מחוממת, כדי ליצור רכישה לשכבת הציפוי הבאה.

פעם הייתי מוכן לגלגול ציפוי, קניתי כבר צבע שחור. גלגלתי את זה על משטח העבודה בעזרת מערוך פלסטיק והרבה אבקת סוכר כדי למנוע את הדבקתו. לאחר מכן הנחתי את גיליון הציפוי על העוגה, גלגלתי אותו סביב המערוך כדי לעזור להובלתו לעוגה. החלקתי את הקצוות, מהאמצע כלפי חוץ, כדי למנוע בועות אוויר. אם תראו תמונות של לוחות כיפוף, תראו שהפינות מעוגלות לעיתים קרובות, וזה שימושי מכיוון שזה האפקט שנוצר על ידי החלקה של ציפוי גלגול על שולי העוגה. הציפוי העודף נחתך בעזרת סכין, קרוב ככל האפשר לקצה העוגה.

עשיתי את אותו הדבר עם חלק הציר של העוגה, אם כי זה היה מסובך יותר, מכיוון שהעוגה הייתה צריכה להיות ממוקמת קרוב מאוד לעוגה שכבר קרחה - זה לא משאיר הרבה מקום להחלקת הציפוי בפינת הציר. השתמשתי ברצועות של ציפוי לבן מגולגל לחתוך לגודל כדי להפוך את הפסים העבים על הציר; אלה היו תקועים בשימוש בקרם חמאה נוסף. חתיכת ציפוי שחור נוספת נתקעה בפינה כדי להסתיר היכן שהעוגה הצטרפה. כדורי כסף גרמו לברגים שבציר להראות מציאותיים מאוד.

לבסוף, הייתי צריך להוסיף את הפרט של תיבות הטקסט ואת הכתיבה. ערבבתי אבקת סוכר עם מעט מים, זה היה צריך להיות סמיך מאוד כדי לשמור על צורתו, אחרת הוא היה רץ לכל מקום. השתמשתי בשקית צנרת עם זרבובית קטנה מאוד ופשוט הייתי צריכה להיות אמיצה! אתה מקבל רק הזדמנות אחת להשיג את הקטע הזה נכון, אז הייתי צריך לוודא שאני יודע בדיוק מה אני כותב ואיפה. היתרון הוא שהכתיבה שאתה יוצר נזילה מאוד, אבל בכל מקרה היא צריכה להיראות כמו כתב יד כדי שהיא תעבוד. תבחין בסרט & lsquo; הסרט & rsquo; האם יום ההולדת של חבר שלי & ג'יי ג'יי & rsquo; והתאריך & lsquo; תאריך & rsquo; כתבתי את יום ההולדת שלה. עוד מגע אישי.

עוגת קלפרבורד תוצרת בית