עוגת מסלול גולף הכי מגניבה

מה תצטרך לעוגת מגרש גולף תוצרת בית זו:

* קופסת תערובת עוגות

* לחם 13 × 9

* 2 ג קוקוס מגורר

* צבע מאכל ירוק (שפע)

* 2 ציפוי (צבע בהיר - עדיף קרם חמאה)* סוכר חום בהיר

* ג'ל דקורטיבי כחול

* גליל פרי אדום ומקל בייגלה (אם אין לך את הדגל והטי)

* מפזרים סוכר ירוק

* קערת מים חמים

* מרית מתכת לקישוט עוגות

* עגלת גולף (אופציונלי)

* עצים מלאכותיים

אנחנו תמיד מתעלמים מהוראות תערובת העוגה בקופסה ומשתמשים במקום במתכון המשפחתי שלנו מה שהופך עוגה לחה במיוחד. אם אתה רוצה לנסות זאת, השתמש בתערובת הקופסאות והוסף (4 ביצים, 1 גרם שמן, 1 גרם חלב, תערובת אינסטנט פודינג אחת קטנה) אופים את העוגה לפי ההוראות על הקופסה בתבנית 13 × 9. תן לזה להתקרר לגמרי.

לאחר שהתקרר, הפוך אותו על דף עוגיות שטוח, כך שהתחתית תהיה למעלה. חופרים 3 תעלות בעזרת כף קטנה. אם אתה משתמש בקרם חמאה, תעשה מעיל פירור בהמשך. חסוך מעט זיגוג לבן בכדי לעטות את התעלה שתהיה המים, קח את השאר והכניס למיקסר והוסף צבעי מאכל ירוקים עד לצבע הדשא.

מקפיאים קלות את העוגה עם הדובדבן הירוק (למעט התעלה הלבנה) ומכניסים למקרר למשך שעה אחת או מקפיאים למשך כ- 15 דקות למיצוק הכוסה על העוגה. לאחר מכן, קחו את הקוקוס והוסיפו לקערה כ 1-3 כפית מים ו-6-8 טיפות צבע מאכל ירוק, כיסו בניילון וננערו עד שהקוקוס ירוק. קח בובות גדולות של זיגוג ירוק והניח על החלקים השטוחים של החלק העליון של עוגת מגרש הגולף הביתית. אתה רוצה לשמור על המסלול יפה וחלק, אך הדפנות יהיו מכוסות בקוקוס ולכן לא חשוב לשמור על חלקות.

קח את מרית ציפוי המתכת וטבל במים חמים לפני המריחה. ברגע שנראה שהכפור נדבק, החליקו את כל הכפור מן המרית, טבלו במים חמים וחזרו על הצעד האחרון. היה נדיב עם הכפור! לאחר שתסיים למעלה, בצע את הצדדים.

השתמש בג'ל הקישוט הכחול מעל הכפור הלבן בזהירות לקחת אותו לקצה הירוק והתעלות. לאחר מכן, מלאו את שתי התעלות האחרות בסוכר חום בהיר. קח חותכן עוגיות עגול קטן והחזק אותו מעל האזור לירוק ולפזר את הסוכר הירוק.

השתמשו בפרי האדום הנחתך חתוך כמו דגל וכרכו סביב מקל בייגלה והניחו את הממתק הלבן לאזור ההנחה (הזמנתי את העגלה והדגל באינטרנט והשתמשתי בממתק לבן לכדור). מניחים את הקוקוס בזהירות סביב התעלות והדפנות.