עוגת יום הולדת הוליוודית הכי מגניבה

למסיבת יום ההולדת ה -21 בתי ערכה נושא למסיבה הוליוודית. היא רצתה עוגת יום הולדת הוליוודית תוצרת בית כדי להשלים את הנושא הזה. כוכב הוליוודי נראה מתאים ומתאים, ולכן השתמשתי ברעיונות מהאתר הזה למשימה.

עוגת בוץ שוקולד בגודל 30 ס'מ שימשה כעוגה לקישוט והפקתי כוכב 5 מחודד מקליפ ארט. הגדלתי את זה על מכונת צילום כך שהוא יתאים היטב לחלק העליון של העוגה ונקודות הכוכב יהיו קצה העוגה.

ראשית אני מכין את הכוכב האדום, ומשתמש בקצה של סכין גדולה כדי לוודא ששולי הכוכב היו ישרים. ואז מילאתי ​​את ציפוי השוקולד סביב הכוכב, שוב בעזרת סכין גדולה כדי לשמור על הצבעים נפרדים והקצוות ישרים.

כדי לתת את הגדרת הכוכב השתמשתי ברצועה של ליקריץ ישר, חתוך לרצועות דקות - זו הונחה לאורך הקצוות סביב הכוכב. ליקריץ התווסף גם סביב בסיס העוגה רק לצורך ההגדרה וכדי להפוך אותה ל lsquo; לשבת & rsquo; על לוח העוגה ell.

על גבי ציפוי השוקולד הנחתי זרזיף חום & lsquo; לתת לגימור מרקם ועניין. לאחר מכן אבקו את העוגה (דרך מסננת דקה כך שהופצו באופן שווה) עם גבישי ג'לי צהובים - כדי להפוך את העוגה לנצנצת.

לבסוף שם הבנות שלי וכמה כדורי כסף נוספו לכל שיא בכוכב.רמז: היה לי קל יותר להפיץ ציפוי בעזרת סכין חמה ולכן עמדתי את הסכינים בכד מים חמים וסובבתי אותם לאורך כל המשימה.

עוגת יום הולדת הוליוודית תוצרת בית