עוגת כדורגל כדורגל ביתית הכי מגניבה

הכנתי את עוגת הכדורגל המגניבה הזו למסיבת יום ההולדת של האחיין שלי בשש. זה היה במתקן כדורגל מקורה אז ידעתי שאני צריך להכין עוגה כדי להתאים לנושא! הכנתי את שוקולד העוגה והווניל הזה, כך שהיה משהו לכולם. קיבלתי מתכון פשוט לציפוי קרם חמאה מאתר וילטון, וחילקתי אותו לשלושה צבעים - ירוק, שחור ולבן.

פשוט הכנתי עוגת שוקולד דו שכבתית לתחתית, והקפאתי אותה עם זיגוג קרם חמאה, שגוונתי בצבע ירוק עז להיראות כמו דשא. אפילו הכוסות הפנימיות היו ירוקות בין השכבות. לכדור בחלק העליון אפיתי עוגת וניל בתוך קערת פיירקס כדי ליצור צורה של כדור. דאגו לשמן תחילה את פנים הקערה בנדיבות! כאשר הכדור & ldquo; כדור & rdquo; מקורר, הנחתי אותו הפוך על גבי עוגת 2 השכבות. מרחתי שכבה דקה של קרם חמאה כוסה על הכדור & ldquo; שחלק מהאופים מכנים & ldquo; מלוכלך ציפוי העוגה & rdquo; מכיוון שהשכבה דקה וייתכן שיש בה פירורים, אך זו שכבת יסוד של זיגוג מעל העוגה לפני שמתחילים בפרט הדקורטיבי.

מצאתי תבנית מאתר וילטון לצורות של כדורגל, אבל אתה יכול למצוא אותן בכל מקום באינטרנט. השתמשתי בקצה כוכב עם זיגוג שחור וצנפתי את הצורה על גבי ראש העוגה, ואז התחלתי להסתובב בכדור & rdquo ;. הייתי ממש עצבני בקשר למיקום ורציתי שזה יהיה מדויק, אבל אז החלטתי לחתוך לעצמי הפסקה ולהירגע והבנתי שהצורות לא צריכות להיות מושלמות! אז יצרתי כמה צורות שחורות ואז מילאתי ​​את שאר הכדור & ldquo; כדור & rdquo; עם כפור לבן וקצה כוכב. צנפתי כוסות בשחור סביב תחתית הכדור & ldquo; כגבול וכדי להסתיר פגמים כלשהם, ולבסוף הכנתי גבול ירוק פשוט עם קצה עגול קטן שייראה כמו דשא. פשוט העברתי את הקצה באופציה של זיג-זג סביב תחתית העוגה.

הבנים השתגעו כשראו את העוגה הזו, ואחייני ממש אהב אותה. כל הצוות היה שם ושיתף בחגיגה.