עוגת יום הולדת סיפור הכי מגניב של תוצרת בית

לחגיגת יום הולדת, הלכנו לראות את התכונה הכפולה של צעצוע של סיפור 3D והפתלנו את בננו עם מסיבה בנושא צעצוע של סיפור לאחר המופע.

עוגה זו מורכבת משלוש רמות. שכבה אחת מרובעת 10 ″ בתחתית, אחת 8 ″ עגולה באמצע, ועוגה עגולה אחת 4 on מעל. עלינו את כל המפלסים בכוס ביתית ואז כיסינו כל אחד בפונדנט. השתמשנו בפונדנט לבן רגיל וצבענו אותו ידנית בצבעי מאכל ג'ל. זה לוקח קצת יותר זמן משימוש בצבע מקדים, אך הדרך הידנית מאפשרת לך ליצור את הצבעים שאתה רוצה. הצבעים גם הרבה יותר תוססים בשיטה זו.

לגדר סביב הבסיס צבענו חום פונדנט. לאחר מכן גילגלנו אותו לסדין שטוח גדול והשתמשנו בסכין זיווג כדי לחתוך חתיכות גדר. השתמשנו גם בסכין זיווג כדי לחרוט במרקמי עץ מדומים. נתנו לחתיכות הגדר הללו לשבת כל הלילה ולהתקשה עד שהכנו את העוגות למחרת.

הכנו את העוגות למחרת בבוקר ושמנו שכבה של פונדנט ירוק מעל בסיס ה -10 10. לאחר מכן השתמשנו בתמיסה מדויקת של רסק מסטיק כדי להדביק את חלקי הגדר לצד העוגה.

לאחר מכן כיסינו את החלק האמצעי 8 with בפונדנט תכלת והנחנו אותו על גבי הבסיס הירוק. הכנו עננים לבנים מפונדנט לבן. השתמשנו באותו תמיסת משחת מסטיק כדי לגרום לעננים להידבק. לאחר מכן מרחנו מעט משחות על החלקים החשופים של הבסיס הירוק ופיזרנו גבישי סוכר ירוקים כדי לדמות דשא.

החלק העליון שלנו היה קצת מסובך. אנחנו חותכים חתיכת קרטון כדי להתאים בדיוק את החלק התחתון של העוגה העליונה שלנו. אבטחנו חוט עוגה בטוח למזון בתחתית הקרטון והרצנו אותו דרך מרכז הקרטון עד לחלק העליון של העוגה. לאחר מכן עטפנו את חלק העוגה הזה בפונדנט צהוב והחלקנו אותו בצורה הטובה ביותר שיכולנו כדי שהחוט יתבלט מלמעלה.אז עטפתי את קצה החוט החשוף סביב באז אור השנה הקטן שלנו, כך שנראה שהוא עף סנטימטר מעל העוגה. השתמשנו באותו פונדנט צהוב כדי לחתוך משולשים, לדמות קרני שמש, ואז הדבקנו אותם אל החלק הכחול.

ואז, אשתי השתמשה בגזרות כדי ליצור אותיות פונדנטיות וגזרה כמה צורות שעליהן הדבקתי. לאחר שהאותיות והצורות הוצמדו לגדר, שמנו את שאר דמויות המשחק של צעצוע של סיפור צעצוע על העוגה וגמרנו. הילדים, החברים וקרובי המשפחה אהבו את זה!