עוגת יום הולדת 1 הכי מגניב את הינשוף

זה היה לאחרונה יום הולדת 1 של בתי התינוקת והיא אוהבת את דמויות הטלוויזיה האוסטרליות לילדים & צחוק והוט & rsquo ;. ממש לא הייתי בטוח מה לעשות בשביל העוגה שלה, אבל חשבתי שאקבל על עצמי את האתגר של הוט. יש לי מתכון לעוגת שוקולד ללא ביצים שאני משתמש בה באופן קבוע ומכיוון שניסיתי משהו כל כך חדש במחלקה לקישוט, לא רציתי ללכת לשחק עם עוגה שלא הייתי בטוח שהיא תצא מושלמת אז נתקעתי עם זה.

הכנתי 5 x 8 cakes עוגות עגולות כדי להגיע לגובה שרציתי. אחרי שהם התקררו ויישרו, עטפתי אותם בחוזקה בכמה שכבות של גלישת גלישה (סרן עטוף) והכנסתי אותם למקפיא כי היה לי לא מעט יותר לעשות ולא רציתי שיזדרז אותי לעשות את כל זה.

השתמשתי ב & lsquo; סאטן קרח & rsquo; פונדנט (אני תמיד עושה), וערבבתי פונדנט כתום וקצת פונדנט לבן עם מעט אבקת טילוז כדי שזה יתקשה מעט. עם התפוז הכנתי לו את הרגליים, הרגליים, המקור והכנפיים. עם הלבן הכנתי את הלב שיש לו על החזה. שמתי שיפוד עץ באמצע הכנפיים שלו כי ידעתי שהם יהיו כבדים מכדי שאפשר יהיה רק ​​להדביק אותם לצד העוגות. לאחר מכן השארתי אותם על מגש שהיה על מדף (הרחק מאצבעות הילדים) להתקשות. הם היו שם 4 ימים לפני שהרכבתי את העוגה.

עשיתי את עיניו הגדולות גם בתערובת אבקת הטילוז הלבנה / פונדנט, אך לא חשבתי על כך שהעוגה לא תהיה משטח שטוח שאוכל לעלות עליהם בהמשך. אז הם נשברו כשניגשתי ללבוש אותם. כמובן. בגלל שלא הרגשתי מספיק מתח. בפעם הבאה אני כנראה לא אדאג עם זה כי בסופו של דבר פשוט עיצבתי יותר פונדנט והדבקתי את זה למקום וזה עבד בצורה מושלמת.

תמיד השתמשתי בקרם חמאה מתחת לפונדנט שלי, אך לאחרונה הבנתי שגנאש נפוץ יותר כאן באוסטרליה. אז הכנתי את הגנאש שלי עם שוקולד חלב קדברי ביחס של 2: 1 (שוקולד: שמנת) וזה היה מענג לעבוד איתו. לאחר שהרכבתי את השכבות גזרתי את העוגות. אין לי יותר מדי תבניות עוגה בגדלים שונים, כך שבטח יכולתי להימנע מגזום רב מדי אם הייתי משתמש בתבניות בגדלים שונים אבל הייתי על סיבוב באפיית העוגות ולא חשבתי על זה עד אחר כך. חחח.

כשהעוגות גזוזו וגנזו, החזרתי אותו למקרר כדי להתייצב לזמן מה כדי שאוכל לעשות את אותו הדבר לעוגת היום של הבן שלי (אני אגיש אותה תחת 'רובוטריקים הכי מגניבים') דבורת דבורה & rsquo; עוגת יום הולדת 5 & rsquo; אם אתה רוצה להעיף מבט.) בזמן שהיה במקרר, קיבלתי את בקבוק צביעת ג'ל האוכל השחור שלי ומכחול צבע זעיר, כדי שאוכל לצייר על התפרים & lsquo; הלהקה בכנפיו ועל ליבו, וציירתי גם את אישוני עיניו ואת החלק הפנימי של החלק התחתון של מקורו.כשהגנאש היה מקורר מספיק הוצאתי אותו והגעתי לגלגל את הפונדנט שלי. זה היה קל מספיק. פאי! ואז השתמשתי בדבק פרחים כדי להדביק את החלקים והחתיכות שלו למקומם. מאז גיליתי שככל הנראה עדיף להשתמש ב- Royal Icing צבעוני להדבקת חתיכות יחד ולעוגות. נו טוב, בפעם הבאה.

כשהכל היה תקוע הסתכלתי על זה והייתי מרוצה מאוד מאיך שזה יצא. הילדים כל כך התרגשו לראות סוף סוף את הוט מסיים ואני חייב לומר, כך גם אני. התינוק שלי עבר זמן נפלא במסיבה שלה וזה היה הצלחה אדירה. כולם אהבו את העוגה, מבפנים ומבחוץ.