עוגת יום הולדת מגניבה לאייפון

היה לי אתגר בידיים, איזו עוגת יום הולדת תגרום לאדם בוגר, שיש לו את כל הדברים שרוב האנשים רוצים בחיים, לחייך בשמחה כשקיבל את עוגת יום ההולדת שלו ?!

האיש המדובר עובד בטכנולוגיה, וזה לא רק המקצוע שלו, אלא גם התשוקה שלו. אז חשבתי מה יותר טוב מהאייפון שלו כעוגה!

תכנון והכנה: התחלתי על ידי רישום של אייפון כדי להבין את המידה. זה היה חשוב מכיוון שלא רציתי להיגמר לאפליקציות. הייתי צריך גם להחליט אילו תכונות של הטלפון עומדות להכין אותו על העוגה. ואז לאפליקציות, אילו אפליקציות יהפכו את העוגה לזיהוי מיידי כ- iPhone. חשבתי גם על הפרטים הקטנים, כמו למשל להיות עם התאריך בלוח השנה כתאריך יום ההולדת. ברגע שהיה לי סקיצה יכולתי להגיע לתכנון.

ידעתי שאני זקוק לתבנית מלבנית, אך לא קל להגיע אליהן, לכן נאלצתי להתפשר על ידי שימוש בתבנית מרובעת ואז לחתוך את העוגה למלבן בשלב מאוחר יותר (עובד די טוב, אבל זה מעט בזבזנית. הציפורים אהבו את זה)!

לאחר מכן יצא לי להבין אילו צבעי ציפוי אני צריך להמציא (המון) ואם אני זקוק לכלים מיוחדים, אבל הייתי זקוק רק לציוד הציפוי הבסיסי שלי.

אפייה - לילה 1: עשיתי עוגת מדיירה חסונה וטובה ב 10 & rdquo; פח מרובע. ואז שמרתי את העוגה במקרר למשך הלילה. ערבבתי גם את כל צבעי הדובדבן השונים הנדרשים לאפליקציות ואחסנתי אותם עטופים היטב ובמיכל אטום.קישוט - לילה 2: חתכו רצועה מהעוגה כדי להפוך אותה למלבנית. יישר את העוגה ומילא אותה בריבת פטל וקרם חמאת וניל. אייסתי את העוגה עם ציפוי שחור (קניתי בחנות, כמו בכל הצבעים הכהים, קשה להשיג צבע עמוק טוב כשצוברים את הדובדבן בעצמך). אני גם שם את מסך הטלפון על הדובדבן השחור. בהמשך גילגלתי וגזרתי את הריבועים לאפליקציות והשארתי אותם לייבוש בן לילה. עשיתי את הריבועים ביד, מכיוון שלדעתי זה מוסיף למגע האישי של העוגה.

קישוט - לילה 3: נועד לקישוט האפליקציות המפורט והנחתן על העוגה, מאובטח בעזרת דבק אכיל. לאחר מכן סיימתי עם הקצוות והכפתורים בטלפון.

וִיוֹלָה! עוגת אייפון. הייתי ממש גאה בעוגה הזו וילד יום ההולדת מאוד אהב אותה. אני בהחלט ממליץ על זה לכל גבר או אישה גאה בגאדג'טים!