עוגת כורי הכוח הכי לגו

בן כמעט 8 שלי באמת רצה עוגת כורים של לגו פאוור, לא קשה נכון? אוף! אז התחלתי לחשוב ולחפש ומצאתי כמה רעיונות, אבל Power Minders אינם כל כך נפוצים. אז זה מה שהחלטתי עליו. אני לא מקצוען, אף פעם לא היה לי שיעור, רק משהו שאני אוהב לעשות לימי הולדת לילדים שלי, עוגה לבחירתם על ידי אמא. במקרה זה היו לנו גם 2 עוגות, אחת ליום הולדת החבר ויום ההולדת המשפחתי.

התחלתי בהתחלה להכין תערובת קופסאות בשתי קערות פיירקס, הקפאתי אותן ואז התחלתי לפסל ליצירת מפלצת הרוק. הייתי צריך להכפיל & hellip; אופס! הבנתי שהראש הולך להיות כבד מדי, אז הכנתי אורז פינוקים פריכים בקערת פיירקס לראש. כמו כן, הנחתי את מפלצת הרוק על מחבת לב כדי להוסיף ליציבות וליצור את הרגליים. בהמשך לחלק המסובך של הנחת הראש על הגוף, השתמשתי בשיפודי מנגל לשם כך והשעתי את הראש קריספי האורז.

כשהתאספתי קפאתי, עשיתי מעיל פירורים, קפאתי שוב, קפאתי עם כוס ראשי, שוב קפאתי & hellip; קלטת את הרעיון. הייתי צריך להשתמש במשהו קל לזרועות אז השתמשתי גם בפינוקים קריספיים של אורז ואבטחתי שוב בשיפודי ברביקיו. זה היה מסובך ובסופו של דבר השתמשתי במפלצת רוק אמיתית לתמיכה. העיניים וחלקי הגוף התגלגלו בפונדנט שעשיתי בלילה הקודם והנחתי בשקית זיפלוק עד שהייתי מוכנה לקישוט.

התחלתי למרוח את ממתק הרוק שהכנתי. אחרי שהכנתי את זה הבנתי שכנראה יכולתי להשתמש בג'ולי ראנצ'רס כתומים או משהו דומה, אבל זה נראה קצת יותר מסובך מאשר להכין סוכריות רוק (חה חה). זה היה מדהים לראות את הפנים שלי בן 8 שנים, שכן הוא באמת רצה עוגת כורי לגו פאוור והופתע מהיצירה הזו.

כמו כן יצרתי עוגת לגו ראש ליום הולדת משפחתי פשוט, קל מאוד! השתמש בתבנית עוגה 9 × 9, 2 סופלה & rsquo; ramekins, לצרף עם מעיל פירור, ואז לעצב, מעיל פירור את כל & ldquo; הראש & rdquo; וכפור. סופר קל וחמוד.

עוגת כורי הכוח הכי לגועוגת כורי הכוח הכי לגו

עוגת כורי הכוח הכי לגו