עוגת בובות בת הים הקטנה הכי מגניבה

יצירת עוגת הבובות של בת הים הקטנה החלה ביום עבודה שהחל בשעה 9 בבוקר ונמשך עד 23:00 & hellip; חחח! מעולם לא הייתי עייף כל כך לפני שהתחלתי עוגה בחיי, אבל המחשבה על חיוך בפנים של נכדתי בת ה -3 הייתה כוח מניע אמיתי עבורי.

נכדתי מעריצה את בת הים הקטנה ואני תכננו את העוגה הזו כבר זמן מה. אמא שלה התקשרה אליי וביקשה עוגת בת ים קטנה ונתנה לי טווח חופשי ליצור אותה על בסיס הרעיונות שלי.

הרעיון עצמו הגיע אליי במהירות. הבובה, לעומת זאת, לא עשתה זאת. היה צריך להזמין את זה מקמרט ולאסוף אותו בסירס כשלושה ימים לאחר מכן. כשקיבלתי את הבובה חברה שלי הייתה שמחה מאוד, כיוון שהקופסה הייתה מרוסקת לחלוטין והשיער היה מרופד. נחשו שזה מה שאני מקבל על שאני סומכת על תמונה באינטרנט & hellip; חחח. אני באמת מאמינה שאין שום דבר שאינו ניתן לתיקון, במיוחד כשמדובר בעוגות, אז צחקתי את זה וחברה שלי הייתה אדיבה להסתרק ולעצב לי את השיער.

העוגה הזו הוכנה עם שתי עוגות עגולות 8 and ועוגת עציץ. חתכתי חור בצורת פלג גוף עליונה דרך עוגת העציץ והשכבה העליונה ונתנו לה מספיק מקום להחליק לעוגה ועדיין להישאר בקומה העליונה. ואז הורדתי את חתיכת הזנב שלה ועטפתי את החצי התחתון שלה בניילון כדי לא לכסות אותה בעוגה או בכוס. הכנסתי אותה לשלושת השכבות למדידה. זה כאשר מצאתי את הגב שלה קצת יותר ניחן ממה שצפוי חחח. אז גימדתי את החור בעוגה קצת יותר גדול. לאחר מכן יישרתי את צמרות העוגות העגולות ה -8 and ושכבתי אותן בקרם חמאה סגול. לאחר מכן, ריכזתי את עוגת העציץ בחלקה העליון וצירפתי אותה עם ציפוי קרם חמאה. לאחר מכן, מלכלכתי אייס את העוגה (הידועה גם כמצופה פירור) והכנסתי את העוגה למקפיא להתייצבות.

השארתי את העוגה במקפיא למשך חמש עשרה דקות, שהייתה ארוכה מספיק כדי שאוכל לשחות בסיר קפה & hellip; חחח.

לאחר ערכת העוגה ביססתי את השכבות התחתונות בציפוי כחול אוקיינוס ​​יפה (העציץ נותר ללא קרח). המשכתי לקשט את החלק התחתון באצות ירוקות ועיצובים של עץ אלמוגים ורוד וסגול, והכל נעשה בקצה עגול קטן ובקצה עלה. לאחר מכן, הוספתי בועות בציפוי לבן עם הקצה העגול הקטן שוב. העוגה בשלב זה ממש התחברה.זה היה שקיבלתי את הרעיון המבריק להשתמש בציפוי הלבן ובאותו קצה עגול קטן להכנת קליפות ים סביב הגבול. בערך באמצע היד שלי ממש הצהיר להתכווץ. עשיתי אחת פתוחה ואחת נסגרה כל הדרך סביב הגבול במרחק של כחצי סנטימטר זה מזה. עכשיו תן לי לספר לך & hellip; כאשר היד שלי התחילה להתכווץ & hellip; הרעיון הזה הפכתי לרעיון לא כל כך מבריק, אבל העקשנות שלי השתלטה עלי והמשכתי להמשיך.

לאחר הקליפות, הכנתי פנינים ורודות קטנות עם ציפוי ורוד בעזרת אותו קצה. זה באמת גרם לכאב להיות שווה. ואז שמתי דשא בין הקונכיות עם ציפוי ירוק וקצה דשא. אחרי שהדשא היה במקום הכנתי כמה דג כוכבים עם ציפוי צהוב והקצה העגול הקטן בכמה מקומות אקראיים, ועשיתי כמה מדפי סלע ורודים על גבי העוגות העגולות של 8 ″ עם קצה עגול גדול. אחרי זה החלקתי את הדובדבן הוורוד בחלקו העליון ואז עשיתי שכבה שנייה והחלקתי שוב.

לאחר מכן, הוספתי גביש סוכר ורוד לראש הפלטפורמות לקבלת אפקט נוצץ נוסף. ואז, לקחתי את אותו קצה עגול גדול ויצרתי קווים של ציפוי לבן בדפנות עוגת העציץ והשתמשתי במשוט ציפוי נוקשה שנגרר בתנועה כלפי מעלה כדי לתת לחלק העליון אפקט של גייזר מים. החלק העליון נעשה כשחבורה של צורות בלון נגררה פנימה לכיוון המרכז עד לכיסוי החלק העליון.

ואז הגיע הזמן להכניס את בובת אריאל. יש! לאחר ההנחה תחבתי את זנבה (קודם לכן יצאתי לצד) אל החלק העליון של 8 השכבות שמאחוריה וגרם לה להיראות שלמה. נראה שאם תשלוף את הבובה החוצה, כל העוגה תיהרס, אבל הכל היה אשליה.

הנגיעות האחרונות כדי לגרום לו לקפוץ כללו כמה מנות קטנות על המדפים מארז משחק הלו קיטי, תמנון עשוי קרם חמאה וכמה כתמי עשב כתום לצבע. הדבר האחרון שעשיתי היה ללבוש את דמות הכותרת שהגיעה עם הבובה.

כל תהליך הקישוט (לא כולל האפייה) היה 3 שעות מההתחלה ועד הסוף. עכשיו הגיע הזמן לישון, אבל כל כך התרגשתי מהנכדה שלי שהשינה לא באה בקלות והבוקר הגיע קצת מהר מדי.

כאשר הכל נאמר, היא ממש התרגשה כל כך שהיא קפצה מעלה ומטה. גם המבוגרים ממש נדהמו מהפירוט ומהיופי. העוגה זכתה להצלחה רבה ואני ממליץ עליה בחום להאיר את יום ההולדת של כל אחד.

מקווה שתיהנו מהתמונה והסיפור הזה ואני ממליץ לכם להכין בעצמכם. עם עוגה הכל אפשרי.