עוגת הפיטושופ הכי קטנה ביותר

אני אוהבת להכין כל שנה עוגות יום הולדת לילדי. אני בדרך כלל בהשראת שילוב של עוגות שאני מוצא ברחבי האינטרנט & hellip; כולל & ldquo; מגניב- יום הולדת-cakes.com. הכנתי את עוגת הפיטשופ הביתית הקטנה ביותר ליום ההולדת השישי של בתי. אני תמיד מכין כוס ביתית; זה להיט ענק בכל מסיבה.

מתכון לציפוי קרם חמאה: אבקת סוכר 4 ג ', 1 גרם (מקל אחד) חמאה מרוככת, 1 גרם קיצור (אני יודע !!), 1-2 כפית טעם וניל. מערבבים מרכיבים יחד עם מערבל בינוני עד גבוה עד שהוא רך. תלוי כמה ציפוי אני צריך או כמה העוגה גדולה, אני מתכון אחד וחצי או כפול. עשיתי 1 ו -1 / 2 את המתכון לעוגה הזו והיה לי מספיק.

כמה ימים לפני הזמן הכנתי את כל הפריטים הקטנים שעל העוגה & סלעים, כרית שושן, עוגת יום הולדת / נר וקתוליות. רכשתי פונדנט בצבע בשר ופסטל מבית מייקל & rsquo; s. סלעים נעשו פשוט באמצעות פונדנט בשר חום בהיר ויצרו סלעים קטנים בגדלים וצורות שונות. הניח את כולם על נייר כסף. קתיליות היו פונדנט בצבע חום בהיר מגולגל ומעוצב. תקע קיסם צבוע בצבע חום בקצה אחד. השתמשתי בג'ל צבע מאכל חום. לא התרגשתי מקיסמי השיניים.

כרית השושן הוכנה באמצעות פונדנט פסטל ירוק. לחצתי חתיכה דקה של הפונדנט על צלחת זכוכית מעוצבת בצורת עלה ואז צבטתי סביב הקצה כדי להפוך אותה לא אחידה ומחדדת. העוגה הוכנה בעזרת ערימת פונדנט ורודה וכחולה והתגלגלה לצורה. חתכתי חתיכת פונדנט צהוב עם קצה מסולסל ועיצבתי אותו סביב העוגה הקטנה. לחצתי את הזילוף לפונדנט הצהוב אבל גיליתי שהם לא נדבקים אז ציירתי על סירופ תירס כלשהו. לא הסתדר טוב מדי, אך זרזים נותרו במקום.

רכשתי את פרחי הפונדנט המוכנים מ Hobby Lobby או Walmart ואת הפסלונים Petlest Petshop מ- Target. לבסוף תצטרך קצת ג'ל צנרת שקוף למים. רכשתי את האמבטיה שלי מהובי לובי וגוונתי אותו בג'ל צבע כחול. אינך זקוק להרבה מהצבעוניות הכחולה. זה גוונים בקלות רבה. חשבתי שאני משתמש קצת יותר מדי בכחול. הקפנתי את כל העוגה לבנה & hellip; כל הצדדים ואת החלק העליון.

סימנתי לאן יעבור המים שלי עם קיסם על ידי גרירה קלה דרך הכפור. צבעתי חלק מהירוק הקפוא והקפא מעל הלבן, למעט קטע המים. קמחתי מעל המים שהזיגגו עם הג'ל הכחול. לבסוף צנחתי דשא ירוק סביב שולי העוגה ויצאתי מתחת לחלק מהסלעים. אביזר עם הפונדנט והפסלונים שלך לרצונך.עוגת פיטשופ הכי קטנה תוצרת בית

עוגת פיטשופ הכי קטנה תוצרת בית

עוגת פיטשופ הכי קטנה תוצרת בית