עוגת יום הולדת קולנוע מגניבה ביותר

זו הייתה עוגה שהכנתי למתנת יום הולדת לחברתי של הבת שלי. רציתי מראה גלאם של בית קולנוע. אני אוהב להשתמש באבק עלי כותרת כדי לקבל את הברק מכסף וזהב. העוגה הזו הייתה מאוד כיפית והיו לה כמה עיצובים ייחודיים. השתמשתי בצבע מאכל כדי להכין את סרט הסרט סביב העוגה ובקשת. אני אוהב שהקשת משלבת את כל האלמנטים.

הקשת נעשתה כמה ימים מראש כדי להבטיח שהיא תהיה יבשה. אני תמיד מכין לי לולאות נוספות לבטוחות. עברתי הפסקה או שפשוט לא התאים לי נכון. הפופקורן היה מפוסל ביד אך היה שווה את זה. אינך יכול לעשות סרט ללא פופקורן. היה כיף להניח חתיכות אקראיות סביב העוגה. סלילי הסרט פשוטים להכנה, רק 3 עיגולי משחת מסטיק נערמים. השתמשתי בקצה צנרת כדי לגזור את העיגולים הקטנים ואז גרמתי לו לזרוח. אני אוהבת להשתמש בפונדנט למראה המושלם אבל אני תמיד מבטיחה שיש תחתיו קרם חמאה בכמות טובה. מצאתי גם שילדים מעדיפים פונדנט מרשמלו.

זו אחת העוגות האהובות עלי ביותר שהכנתי. חברתי של בתי שמחה מאוד מהמתנה שלה. אני אוהבת שתהיה לי הזמנה, בגד או מקום שיעורר בי השראה. במקרה זה המקום הוא שנתן לי את ההשראה שלי. אני אוהב לשרטט את הרעיונות שלי. זה עוזר לי להבין מה הכי עובד. אני מקווה שזה יעורר אותך.