עוגת נרוואל הכי מגניבה

הבן שלי, שאובססיבי לבעלי חיים, ביקש עוגת נרוואל ביתית ליום הולדתו ה -13. חיפשתי באינטרנט עוגות נרוול אחרות, אבל חלקן היו ממש גרועות. את הרעיון הזה קיבלתי מעוגה אחרת באתר הזה, אני חושב שזו הייתה עוגת לוויתן קטלן.

לקח לי ארבעה ימים להכין את העוגה הזו. לקח רק שעה-שעתיים ביום להתכונן ליום האחרון שהרכבתי והקפיתי אותו.

ביום הראשון הכנתי את הראש ואת חלק מצורת הזנב (הזנב ללא סנפירים) באמצעות פינוקי רייס קריספי. למעשה עשיתי שני ראשים, למקרה שהתבלבלתי באחד. שמתי אותם על נייר שעווה והכנסתי למקרר.

ביום השני הכנתי ציפוי שוקולד קרמי וכיסיתי את נתחי האורז קריספי עד שהם חלקים. ואז צבעתי את הפונדנט באפור בהיר, גילגלתי אותו וכיסיתי את חלקי הנארוול. סנפירי הזנב היו מעט מסובכים מכיוון שהפונדנט היה רך והסנפירים לא היו מחזיקים את הצורה שרציתי שתהיה להם. בסופו של דבר הנחתי אותם עם כמה מגבות נייר מרופדות שכיסיתי בנייר שעווה.

לטוס הנארוול השתמשתי בשיפוד במבוק וציפוי פונדנט מעוות סביבו. הכנתי שלוש חטים, למקרה ושברתי אחת. נתתי לכולם לשבת בחוץ לילה לייבוש. מעולם לא השתמשתי בציפוי פונדנטים, זה לא היה קשה כמו שחשבתי שזה יהיה.

ביום השלישי הכנתי את העוגה 11 × 15. לא השתמשתי בתערובת עוגות בקופסא רגילה, כי הייתי זקוקה לעוגה צפופה יותר לתמיכה בחלקי הנארוול. השתמשתי במתכון שמצאתי באינטרנט ושימשתי לעוגות האחרות שלי & זה מדהים (http://www.recipezaar.com/recipe/White-Almond-Sour-Cream-Wedding-Cake-69630).השתמשתי בגרסת השוקולד. זה הכין את העוגה 11 × 15 והיה לי מספיק בלילה נוספת למלא תבנית עגולה 8 ((שקיבלנו לקינוח!). השתמשתי גם בצבעי מאכל ג'ל בשחור לבן כדי לצייר את חתיכות הנרוול. השתמשתי במברשות ניילון רכות והרבה מים כדי למזג הכל.

ביום הרביעי הכנתי את ציפוי קרם החמאה (כ -10 כוסות - הוצאתי את המתכון מפחית אבקת מרנג ווילטון) וקימרתי את העוגה. השתמשתי בדיבלים כדי לתמוך בחלקי הנארווה בעוגה. ערבבתי כמה צבעי ג'ל כחולים לתוך הדובדבן ופשוט סובבתי אותו פנימה, בלי לערבב אותו לגמרי (להשפעות טובות יותר על הגלים).

השתמשתי בטיפ קישוט של Wilton 1M בכדי ליצור את הגלים. ואז הכנתי ציפוי כחול מלא והשתמשתי בקצה של Wilton 32 לגבולות ושולי העוגה. השתמשתי גם בתרסיס צבעי אוכל של Wilton Color Mist כדי להוסיף קצת עומק בצדדים ובגלים. כתבתי & lsquo; יום הולדת שמח אמט! & Rsquo; בצד עוגת הנרוואל הביתית ונגמר!