עוגת יום הולדת הכי מגניבה לשלום

בתי נמצאת בשיגעון סימני השלום, אז עשינו זאת כנושא למסיבת יום ההולדת השמינית שלה. בשביל העוגה שלה, ניסיתי לשמור על פשטות, אבל בכל זאת נדרשו שני ניסיונות כדי להשיג את זה נכון! הייתה לה מסיבה משפחתית, ואז עם חברים, אז הייתי צריך להכין את העוגה פעמיים!

אפיתי 2 עוגות עגולות בגודל 9 אינץ 'ומילאתי ​​אותן בקרם חמאה להכנת עוגת שכבות. לאחר מכן הכנתי ציפוי בצבעי ורוד עז, ​​צהוב, ירוק וכתום כדי להתאים לקישוטי המסיבה שלה. אייסתי את העוגה בצהוב (חשבתי שזה יהיה צבע הרקע הטוב ביותר). עם קצה של כוכב, עשיתי גבול בחלק העליון והתחתון של הדפנות עם כל שלושת הצבעים, (ורוד, כתום וירוק, והתהפכתי בתחתית, כך שקצת מהצהוב נראה בצד העוגה).

הוספתי שוב גבולות נוספים סביב החלק החיצוני של החלק העליון של העוגה בכתום וירוק (ליד הוורוד של הגבול הצדדי העליון). ואז, החל ממרכז, עדיין עם קצה הכוכב, ציננתי שלט שלום בוורוד (הצבע האהוב עליה) ואז התווה אותו, עדיין בכוכבים, עם כתום (החביב עליו השני) ואז עשיתי מתווה סופי בירוק. ואז כתבתי את הודעת יום ההולדת עם טיפ עגול.

בעוגה הראשונה עשיתי את זה בתוך הגבול, אבל שמתי את שמה על הגבול בתחתית. אהבתי איך זה נראה טוב יותר, אז בשנייה, עשיתי את כל העניין בגבול! אה, ובשביל נרות מצאתי נרות ניאון בוהקים שתואמים את צבעי העוגה!

זה היה להיט גדול! למסיבה המשפחתית הכנתי גם קאפקייקס שעיטרתי במערבולות עם שאריות הדובדבן, אבל כולם רצו את העוגה!

עוגת יום הולדת שלט ביתי