קפיצת פפה חזיר הכי מגניבה בעוגת שלוליות בוציות

הכנתי את זה קפיצת פפה חזיר בעוגת שלוליות בוציות בשנת 2010 למסיבת יום ההולדת שלי בת השנתיים. מדובר בשתי עוגות מלבניות המיוצרות באמצעות מתכון לעוגת הגזר של אנבל כרמל, המשתמשת בצמחיה. שמן במקום חמאה ומיץ אננס במקום הרבה סוכר להמתקה - כך שהוא מבריק לילדים ומאוד טעים למבוגרים וילדים כאחד. אני לא משתמש במתכון אחר עכשיו אפילו לעוגות למבוגרים.

עוגת הבסיס הייתה מכוסה פונדנט בצבע כחול לשמיים, ועליה ירוק לדשא. הגבעות נחתכו סביב בעזרת סכין מלאכה חדה. אחר כך נוספו ענני פונדנט צבעוניים, שלולית והתזות. עוגת הבסיס נקבעה אז בצד.

השכבה העליונה של פפה נחתכה לגודל באמצעות הדפסה מתוך תמונת פפה וסכין חדה. למעשה הדבר הארוך ביותר בהכנת המקרה הזה היה לקבל את הצבע הנכון לשמלת פפה - זה בצבע אדום-כתום שלקח זמן להגיע בדיוק. הראש והאוזניים כוסו בפונדנט ורוד (האוזניים נעשו בנפרד לשם הקלות).

הבובות היו מכוסות בעוגה בפונדנט צהוב, אבל אני חושבת שאם הייתי עושה עם העוגה שוב הייתי מכינה אותן מפונדנט מכיוון שזה היה מטושטש מדי (וסיים לי מגף אחד גדול יותר). הזרועות, הידיים וקצת הרגל היו עשויים מאותו פונדנט ורוד.

העיניים, האישונים, הנחיריים, הלחי והפה היו עשויים פונדנט - השתמשתי בתבנית כדי לוודא שהם ממוקמים נכון.

לבסוף ציפיתי סביב ציפוי ורוד כהה קל יותר בעזרת זרבובית כתיבה מס '4 כדי להראות את קווי המתאר של הראש, האף והזרועות.העבודה נעשתה! בסך הכל, לקישוט זה לקח בערך 5 שעות במשך שני לילות. בפעם הבאה הייתי עושה את זה מהר יותר עבדתי איך לעשות הכל - ואני מקווה שזה יעזור לך לעבוד קצת יותר מהר.

ילדים אהבו את העוגה - אף אחד לא רצה לחתוך אותה - אבל עוגה נועדה לאכילה, אז היא הייתה חתוכה, ונהנינו ממנה מאוד.