עוגת מקלחת לתינוקות הכי מגניבה

הכנתי את העוגה הזו למקלחת התינוקות המפתיעה של בתי סטפני, נושא המקלחת היה & ldquo; מתחת לים & rdquo ;. בדרך כלל אנו משתתפים בכדי לעשות את העוגות המפורטות הללו יחד, אך הפעם הייתי לבד בשל העובדה שהעוגה נועדה למקלחת התינוקות המפתיעה שלה.

התחלתי באפיית העוגות; 2-15 cakes x9 ″ עוגות גיליון, 2-9 ″ סיבובים: 1-6 ″ סיבוב ו 1-3 ″ סיבוב. בזמן שהם נאפו אספתי וארגנתי את כל שאר המרכיבים שלי שהייתי צריך כדי לסיים את העוגה. הכנתי מראש את כל היצורים שלי כמו הדגים, הלוויתן, הצלופח, התמנון וגם את כל האלמוגים מהדוגמניות של שוקולד, כך שזה לא יהיה כל כך מלחיץ ביום שאני הולך לעשות את האפייה והרכבת העוגה. הכנתי גם תינוק משוקולד דוגמנות וגוונתי אותו במעט מאוד ג'ל אפרסק ואז מילאתי ​​את תבנית הסיליקון והכנסתי למקפיא למשך 10-15 דקות.

לאחר סיום הזמן הוצאתי אותו בזהירות מהתבנית והנחתי אותו בצד עד שהייתי מוכן להניח אותו על העוגה. הכנתי כובע ורוד ושמיכה לבנה משוקולד דוגמנות והנחתי אותם על התינוק. עד אז העוגות התקררו אז התחלתי לקרח אותן. צבעתי קצת ציפוי קרם חמאת וניל עם תערובת בטעם צמר גפן מתוק לייצוג המים לים. כשסיים אפקט המים התחלתי להניח את היצורים, האלמוגים וכל החלקים האחרים על העוגה.

פירטתי את שם בנותי הגדולות באותיות אכילות והנחתי אותן בצד הקדמי של העוגה, בהמשך שמתי את התינוק המעוצב על גבי בנדנה ורודה בתוך תיבת האוצר מעץ ולבשתי את החלק העליון של העוגה. בתי אהבה מאוד את העוגה ונדהמה מהפרטים שיצרתי. החמיאו לי האורחים בכל המקלחת. גם העוגה הייתה טעימה !! אני לא יכול לחכות לאתגר הבא שלי.

עוגת מקלחת לתינוקות הכי מגניבה

עוגת מקלחת לתינוקות הכי מגניבה