עוגת יום הולדת תוצרת בית חמוד בן 10 אופי ולוגו

ליום הולדת של חבר שלי חברתי הכנתי לו עוגת יום הולדת בן 10 כי זו המופע החביב עליו כרגע. קיבלתי תמונה של בן 10 מהאינטרנט והדפסתי אותה הפוכה. לאחר מכן כיסיתי אותו בנייר שעווה ועקבתי אחר המתאר בציפוי פאדג 'שוקולד. לאחר מכן הכנתי כמות ענקית של זיגוג לבן והוצאתי חתיכות כדי לצבוע אותם. הכנתי אפרסק, ירוק, חום (להוסיף אבקת קקאו), צהוב, אפור וכחול.

התחלתי עם הלוגו - צינורתי את & ldquo; 10 & rdquo; בצבע לבן, ומשאירים פערים לעיגולים השחורים על & ldquo; 0 & rdquo ;. מילאתי ​​את ה & ldquo; בן & rdquo; עם הירוק והצהוב ומיזג אותם יחד באמצע.

בהמשך השתמשתי בלבן כדי למלא את עיניו, חולצת טריקו ונעליים. ואז השתמשתי באפרסק כדי לעשות את כל עורו. בשלב זה, מתווה הפאדג 'החל להתמוסס ולכן נאלצתי להקפיא מחדש לפני שהמשכתי.

מילאתי ​​אז את המכנס הירוק, את אומניטריקס האפור ואת שיער השוקולד. הקפאתי אותו שוב בזמן שהכנתי עוגת וניל וכיסיתי את הכפור הכחול. השתמשתי בשארית הכחולה כדי לשים שכבה על ידי תמונה של בן 10, והשלמתי את העברת קרם החמאה. הפכתי את התמונה על העוגה וקילפתי את הנייר והשאירתי את בן 10 על העוגה שלי. השתמשתי בג'ל צנרת שחור כדי למלא את השחור על הלוגו, את חולצת הטריקו ואת חזיתות המאמנים שלו.

ילד יום ההולדת אהב את העובדה שבן 10 הגיע לעזור לו לחגוג את יום הולדתו, ועשה את כל המאמצים שלי שווה את זה!