היכרויות עם עמית לעבודה היכרויות במקום העבודה

היכרויות עם עמית לעבודה

כשהתבגרת, קרוב לוודאי שיצרת את רוב החברים שלך ואהבת קשרים עם ילדים אחרים איתם הלכת לבית הספר כי שם בילית את עיקר זמנך.

לפי אותו דפוס, לא היית טיפשי לחשוב שמקום העבודה שלך עשוי להיות מקום נהדר לפגוש אישה ... אבל האם זה באמת? בואו נסתכל בכנות על היתרונות והחסרונות של היכרויות עם נשים במקום העבודה.

המקצוענים

זה מקום נהדר להתאמן בו לדבר עם נשים

לרוב מקומות העבודה יש ​​יחס טוב בין גברים ונשים בימינו, אז כדאי שיהיו לך הרבה נשים להתאמן את כישורי השיחה שלך עַל.

אם אתם קצת ביישנים, תוכלו להתאמן בהצגת עצמכם ולהתנסות בלהיות בטוחים ומצחיקים בפני מגוון רחב של נשים לפני שאתם הולכים אחרי בחורה שאתם באמת מעוניינים בה. עם זאת, לא כדאי לכם לתרגל פלירטוטים או לעסוק. בשיחות מיניות עד שאתה מיומן לעשות את זה מחוץ לסביבת העבודה.כל הבחורים טועים כאשר הם לומדים לראשונה כיצד לפלרטט עם נשים וטעויות כאלה במקום העבודה בסופו של דבר יביאו אותו לצרות. לכן, פשוט התמקדו בתרגול כדי לשוחח עם נשים, במקום לאסוף אותן, לפלרטט איתן וכו '. זה מסוכן מדי לסביבה כדי להתחיל בתרגול שלכם.

אתה יכול לקחת את הזמן שלך להכיר אותה

אם אתה לא יודע הרבה על נשים ודייטים - אתה עלול להתקשות לקבוע אם אישה מתנהגת כמו האני האמיתי שלך סביבך כשאתה פוגש אותה לראשונה. לעתים קרובות מאוד, אישה תלבש פרסונה כדי להרשים אותך בתחילה.

היא תפעל 'מגניבה' יותר, מאושרת ופופולרית ממה שהיא באמת. באופן אירוני, רוב החבר'ה נרתעים מכך ומרגישים שהם לא יכולים להוסיף ערך רב לחייה של אישה כזו.

מצד שני, יהיו לך הרבה הזדמנויות לבלות סביב אישה במקום העבודה שלך כדי לראות את האישיות האמיתית שלה. מכיוון שהיא תהיה מרוכזת בעיקר בעבודתה במקום לעשות רושם של היכרויות, קל יותר לראות את הצבעים האמיתיים שלה הרבה יותר מהר. תוכל לקבוע עד כמה היא נאמנה, חרוצה ואינטליגנטית לפני שתבקש ממנה.

זה יכול להאיץ את 'שלב ההיכרויות' של הקשר שלך

בילוי ימי עבודה שלמים עם אישה איתה אתה נמצא בקשר שונה בהרבה מלהראות אותה פעם בשבוע לדייט של 3 שעות. למעשה, כשאתה עובד עם אישה שאתה יוצא איתה, זה הרבה יותר לחיות איתה או להיות נשוי לה.

אז תוכלו לקבוע אם היא הילדה המתאימה לכם הרבה יותר מהר מתהליך ההיכרויות הרגיל.

יהיה לך אינטרס משותף גדול

כשאתה מדבר עם מישהו על העבודה שלך שלא עובד איתך, לרוב קשה להם להתייחס למצבך או לדאוג ליותר מ -10 דקות שיחה. מבלי שיהיה להם אינטרס מיוחד, מכיר את סביבת העבודה או את האנשים המעורבים, הם לא יכולים להעריך באמת את מה שאתה דן.

מצד שני, אם אתה יוצא עם אישה שאתה עובד איתה, היא יכולה להתמרמר עם השיאים והנמוכים של חיי העבודה שלך כי היא חוותה הכל ויודעת על מי אתה מדבר. אם אתה נתקל בבעיה, היא יכולה להעיר הערות שימושיות ורלוונטיות יותר מאשר רק לנחש מה עובר עליך.

עם זאת, עבור כל סיטואציה שיש לה מקצוען, היא חייבת להיות גם חסרון ויצא עם נשים במקום העבודה שלך הוא בהחלט לא יוצא מן הכלל. בואו נסקור את הסיבות שאולי כדאי לכם לשקול אי היכרויות עם אישה שאתם עובדים איתה.

הרמאים

אתה תהיה תחת בדיקה גדולה יותר

תלוי בעמדתכם בחברה או בארגון, אתם תחשפו את עצמכם לבדיקה מעמיקה יותר של עמיתים ועמיתים. לעיתים קרובות, אנשים המתארכים במקום העבודה נתונים להאשמות בעדנות מצד עמיתים לעבודה בכל הנוגע לקידום מכירות, ארגון מחדש של צוותים או בונוסים כספיים.

אם שניכם מעורבים בפרויקט משותף שמשתבש, האשמה זו בזו עלולה להרוג את היחסים הרומנטיים שלכם ולהעלות מתח רציני על יחסי העבודה שלכם. גרוע מכך, אם מישהו מכם נמצא בתפקיד פיקוח על האחר, מחלקת משמעת יכולה להיות מביכה ביותר.

החיים האישיים שלך לא יהיו אישיים יותר

הרכילות המשרדית מתפשטת כמו מאש, במיוחד כשזה סיכוי להשיג יתרון על מישהו אחר על ידי הפצת מידע מזיק עליהם.

אתה עלול להרגיש פתאום כמו סלבריטאי מיני, כי אנשים פתאום ינסו לשאוב אותך למידע על מערכת היחסים החדשה שלך ו / או ללחוש דברים מאחורי הגב שאולי או לא נכונים. מכיוון שטענות אלה לעיתים רחוקות חיוביות, הן יכולות, וככל הנראה, ישפיעו לרעה על הקריירה שלך.

יתכן שזה מנוגד למדיניות החברה

חברות רבות מקמטות פנים על היכרויות בין חברות, או אוסרות זאת לחלוטין בכך שהן הופכות אותו לאחד הכללים שלהן.

אם לחברה שלך יש מדיניות נגד להתחבר לנשים במקום העבודה שלך ואתה מנסה לעקוף את זה, אתה עלול לגלות שאתה והגברת שלך בסופו של דבר מפוטרים מסיבה. למרבה הצער, במקרים כאלה לרוב אינך זכאי לדמי אבטלה ולא תקבל המלצה טובה למשרה עתידית במקום אחר.

יתכן שתוגש תלונות על הטרדה מינית

אם מערכת היחסים שלך לא מסתדרת, אתה עלול לגלות שאתה נתון בתלונה על הטרדה מינית שלא יכולה להשפיע רק על החברה שאתה עובד עבורה ועל הארנק שלך, אלא גם תהרוס את המוניטין שלך בקרב מעסיקים עתידיים ונשים אחרות.

כן, לעיתים קרובות הוא אמר / היא אמרה מצב עם מעט או ללא הוכחה לעשייה לא נכונה, אך אפילו עם שמץ של הטרדה מינית, רוב החברות מעדיפות להרחיק את עצמן מהעובד המואשם כך שאינן נחשבות אביזר ל המצב.

בין אם ההאשמות נכונות ובין אם לא, סביר להניח שאתה ו / או אותה תשחררו או ששניכם לא ייחשבו למבצעים עתידיים במשך זמן רב.

יתכן שתצטרך להתמודד עם מקום עבודה לא נעים אם תיפרד

פרידות אינן מהנות אף פעם ולהיתקל באקס שלך זה תמיד מצב קשה, אך דמיין שהאקס שלך הוא עמית לעבודה שעכשיו אתה צריך לראות כל יום. לא יהיה לך מנוס מהמצב וכאשר תחזור אליך מילה שהיא יוצאת עם גברים חדשים, זה כנראה לא ירגיש כל כך טוב.

אם הפרידה הייתה מגעילה, אל תתפלאו אם היא בוכה ומספרת לעמיתיכם על כל הדברים הרעים שאמרתם או עשיתם לה. משם, אתה יכול לצפות שרבים מהעמיתים לעבודה שלך ואפילו הבוסים שלך יתחילו להסתכל עליך באור שלילי.

כן, מציאת אישה עד היום בעבודה עשויה להרגיש בתחילה קלה יותר מאשר לצאת ולדבר עם נשים חדשות, אך וודא שאתה משקלל את כל היתרונות והחסרונות לפני שתבחר לדייט במקום העבודה.

אם אתה חושש לפשל ולהסתבך על ידי היכרויות עם עמית לעבודה, כדאי לך לנסות לגשת לנשים מחוץ למקום העבודה במקום זאת ...