להתמודד עם פרידה: האם אתה רוצה להמשיך הלאה או להחזיר אותה?

מתמודדים עם פרידה

אם אתה בחור שמתמודד עם פרידה, אתה כנראה עייף מאנשים שאומרים לך שהגיע הזמן להרים את עצמך ולעבור הלאה.

אולי אתה חושב שהם צודקים, או אולי אתה עדיין מאמין שאתה צריך נסה להחזיר אותה.

לא משנה מה המקרה, אתה יודע שאתה לא רוצה להמשיך ולהרגיש כך לנצח. עם זאת, כאשר אתה כואב, לעתים קרובות קשה לראות דרך לצאת מהמקום החשוך בו אתה נמצא, נכון? אולי אפילו תוהה אם אי פעם תצליח להתגבר עליה לגמרי. היא תמיד בראש שלך בצורה כזו או אחרת.

מתמודדים עם פרידה

כמובן, אתה לא הבחור הראשון שמתמודד עם פרידה, ולא תהיה האחרון, אז מדוע נראה כי כמה חבר'ה מסוגלים לאסוף את עצמם, לאבק את עצמם ולקבל ' בחזרה לאוכף 'בתוך שבועות מרגע שבירת הלב, ואחרים מגלים שהם עדיין לא נגמרים זה שנים בהמשך הקו? התשובה באמת מסתכמת בחשיבה של בחור.

למטה והחוצה

ב'האיש המודרני ', לעתים קרובות אנו שומעים מחבר'ה שבאמת מתקשים להתקדם לאחר שהושלכו.ברוב המקרים, המחסום הגדול ביותר בדרך הוא חוסר אמון. סילוק יכול באמת לדפוק את הביטחון של בחור למשך שש, ובהתאם לנסיבות, זה יכול להשאיר בחור מרגיש כל כך נמוך לגבי עצמו שהוא לא רוצה להסתכן 'לחזור לאוכף' מחשש שידחו אותו שוב. .

האפשרות הבטוחה ביותר היא רק להישאר למטה. עם זאת, כמובן, להישאר במקום שהוא לא גורם לו להיות מאושר יותר והוא יודע שהוא רוצה למצוא דרך לצאת משם, הוא פשוט לא יודע איך.

הדרך משם היא להחזיר את הביטחון, ולפתח ביטחון עצמי גדול עוד יותר ביכולת שלך למשוך נשים חדשות. האם אתה יודע למשוך נשים כשאתה מתקשר איתן? האם אתה מסוגל ליהנות מבחירתך בנשים, או שעברת בעצם את החיים בתקווה 'להתמזל' עם נשים שייתן לך הזדמנות?

צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני) כדי להבין את החשיבות של היכולת למשוך נשים וכיצד תוכלו לפתח במהירות את המיומנות הזו ...

אחד והיחיד

אנו שומעים גם מהרבה חבר'ה שלא רק מתמודדים עם פרידה, הם מתמודדים עם הצפייה באישה שהם האמינו שהיא 'האחת' עבורם יוצאת מחייהם. הם לא רואים איך אפשר להתקדם כאשר הזריקה האחת שלהם לאהבה אמיתית חלפה ואף אישה אחרת לעולם לא תוכל לתפוס את מקומה.

הרבה אנשים מאמינים ברעיון של 'חבר נפש' ושגורל מכתיב אם אתה פוגש את 'זה' בשבילך או לא.

אין שום הוכחות בעולם האמיתי שמצביעות על כך שבני אדם אנו יכולים למצוא רק 'אהבה אמיתית' עם אדם אחד, אך ישנן עדויות רבות התומכות ברעיון שאפשר למצוא אהבה פעמים רבות במהלך החיים, כאשר כל מערכת יחסים מספקת את שלה חווית אהבה ייחודית.

המפתח להתקדם הוא להישאר פתוח לחוות אהבה חדשה ושונה עם אישה אחרת.

מתמודדים עם זה

אוקיי, פרידות כואבות, אי אפשר להכחיש את זה, אבל לעבור את החיים ולהרגיש בודד כי אתה מתקשה להתמודד עם פרידה לא נשמע כמו כיף גדול, נכון?

כמובן שתתגעגע לחברה שלך ולמערכת היחסים שקיימת, זה טבעי, אבל הדרך קדימה היא להפסיק לחשוב כמה אתה מתגעגע אליה ולהתחיל לחשוב על מה שאתה מפסיד בכך שאתה לא נותן היא תלך! אתה לא שמח במקום שאתה נמצא, אז למה למנוע מעצמך את ההזדמנות למצוא שוב אושר על ידי מעבר ממקום שאתה נמצא?

'קל יותר לומר מאשר לעשות', אתה חושב, ואתה כנראה אומר לעצמך,'אני לא חושב שיש לי ביטחון לגשת לנשים חדשות.'יכול להיות שאתה צודק. הביטחון שלך אולי לקח מכות כאלה שאתה לא מרגיש שיש לך את 'האומץ' לצאת ולהתחיל מחדש.

ובכל זאת, מה אם היית יכול להחזיר את ביטחונך? מה אם היית יכול לפתח ביטחון עצמי אמיתי ולבטל את כל הספק העצמי ממוחך? מה אם היית יכול לשנות את הלך הרוח שלך וללמוד כיצד להשתמש בתקלות כאבני דריכה לדברים טובים יותר ולעולם לא לחוות פחד מכישלון שוב?

זה לא נשמע טוב יותר מאשר לשבת וללקק את הפצעים שלך? נכון מדי שזה עושה, וזה בדיוק מה שתוכניות האדם המודרני יכולות לעשות בשבילך. צפו בסרטון החינמי הזה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני) כדי ללמוד כיצד להתחיל לבנות את האמון לפנות לנשים שנראות לכם מושכות ...

חזרה למשחק

חזרה למשחק

ובכן, כשמדובר בהתמודדות עם פרידה, הדרך המהירה ביותר להתגבר על זה ולעבור הלאה היא לגרום להרבה נשים מושכות להתעניין בך ולהתחיל לקיים איתן יחסי מין.

עכשיו, אם הביטחון שלך נמצא בתחתית, אתה תתקשה לדמיין את עצמך במצב הזה, אבל להיות במצב זה בדיוק זה רק עניין של נקיטת פעולה כדי להחזיר את הביטחון שלך ולפתח ביטחון עצמי גדול עוד יותר - אתה יודע מה אתה צריך לעשות.

אם אתה מתקשה לדמיין את עצמך במצב זה מכיוון שאתה מחזיק ברעיון שהאקס שלך היה 'האחד' עבורך, הגיע הזמן לשנות את צורתך.

הזיכרונות הטובים שיש לך מהקשר שהיה לך עשויים לגרום לך לחשוב שלעולם לא תמצא סוג כזה של אהבה, ואולי אתה צודק, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול למצוא סוג אחר לגמרי של אהבה עם אישה חדשה במערכת יחסים חדשה. דבר אחד בטוח, אם אתה לא מעמיד את עצמך לרשות נשים חדשות, אתה לעולם לא תדע.

כשאתה לומד לחשוב כמו זכר אלפא, אתה לומד לחשוב כמו גבר שיודע שיש לו את מבחר הנשים.

אתה הופך לגבר עם ביטחון אמיתי; גבר שיודע לגשת לנשים בביטחון, איך לפלרטט ולנהל שיחה בביטחון, ואיך להסלים שיחה לנשיקה, מספר טלפון, תאריך ומין. אתה הופך לגבר שנשים מרגישות נמשכות אליו באופן אינסטינקטיבי, למעשה, קשה להן לעמוד בפניו.

הם רוצים למשוך את תשומת ליבכם והם מוכנים לעבוד קשה בכדי לעשות כל מה שנדרש כדי להשיג אותה. זה לא נשמע טוב יותר מאשר לשבת וללקק את הפצעים שלך? נכון מדי שזה עושה, וזה בדיוק מה שהחבר'ה שמרימים את עצמם, מאבקים את עצמם וחוזרים לאוכף תוך שבועות.

אז הבחירה היא כעת שלך. האם אתה רוצה ל להחזיר אותה או שאתה רוצה למשוך ולקטוף נשים חדשות להתגבר על האקס שלך?