הגדרה של איש אמיתי

הגדרה של גבר אמיתי

גבר אמיתי הוא גבר עם ביטחון עצמי אמיתי וגבריות אמיתית. הוא אדם שיודע את דעתו ויודע במה הוא עוסק בחיים, והוא אינו חושש לעמוד על מה שהוא מאמין בו.

כשלגבר יש תכונות אלה, יש לו ביטחון עצמי טבעי שגורם לו להתבלט בראש וכתפיים מעל גברים אחרים, ונשים חשות משיכה מינית אינסטינקטיבית כלפיו מכיוון שיש לו את מה שנדרש כדי להגן עליה ולפרנס אותה, ומאפשר אותה להירגע להיות אישה במערכת היחסים.

לגבר אמיתי יש את כוח האופי להיות האיש שלו בעולם ולהיות תמיד נאמן לעצמו. אם הוא לוקח חלק במגמות חולפות כלשהן בחברה (למשל מגמות אופנה, טרנדים חברתיים וכו ') הוא עושה זאת משום שהוא מעוניין בכך, לא משום שהוא מנסה לקוות להרשים אנשים ולגרום להם לחבב אותו.

הוא מתמקד בלהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמו, על ידי פיתוח המאפיינים שעוזרים לו להמשיך ולהשתפר ולהפוך לאדם טוב יותר בכל שלב חדש בחייו. הוא יודע להצליח עם נשים כי הוא יודע מה שבאמת מושך נשים לגברים.

הוא לא צריך להשתדל יותר מדי להשיג את תשומת הלב של האישה מכיוון שנשים חשות באופן אוטומטי בנוכחותו הבטוחה והגברית מאוד והן עובדות קשה כדי למשוך את תשומת ליבו ולהיבחר על ידו.

זה לא הכל על מראה, כסף ומעמד

אם תבקש מבחור לתאר גבר אמיתי, לעתים קרובות הוא יתחיל לדמיין גבר נאה עם עבודה גבוהה בתשלום, לסת מסותתת וחוש אופנתי נהדר. למה? זה מה שמאכילים אותנו דרך התקשורת.פרסומות טלוויזיה, מודעות מגזינים מבריקות, שלטי חוצות וסרטים הוליוודיים באופן כללי משדרות את המסר שההצלחה עם נשים מסתכמת בהיותו בחור נאה עם לסת מסותתת, מבנה סופרמן, עבודה בתשלום גבוה או מעמד גבוה בחברה.

זה יכול להוביל את הבחור 'הממוצע' להרגיש חסר ביטחון סביב נשים יפות ולהניח שהוא לעולם לא יהיה מספיק טוב עבור נשים, למרות שהוא מספיק טוב ... ופשוט לא יודע את זה.

אמנם נכון שחלק מהנשים הן חופרות זהב ושחלק מהנשים יקבלו רק סוג של בחור מושלם וגברי, אך רוב הנשים הרבה יותר גמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיביות.

רוב הנשים מתעניינות מי בחור מבפנים, ולא רק איך הוא מציג את עצמו מבחוץ. בטח, תכונות פיזיות מסוימות יראו אטרקטיביות יותר מאחרות בתחילה, וחשוב שבחור יתאמץ ויתגאה במראה החיצוני שלו, אבל נשים פשוט לא כל כך רדודות.

צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני) כדי להבין את הסיבה האמיתית לכך שהרבה אנשים טובים נכשלים עם נשים ... ולא-זה לא בגלל שהם לא נראים מספיק! תבדוק את זה…

אם בחור עשיר ונאה מתקרב לאישה ואז מתקשה לחבר משפט מכיוון שהוא ביישן ועצבני, רוב הנשים לא מתעניינות בכך. מרבית הנשים מתעניינות יותר באישיותו ובהתנהגותו של הבחור גורם להן להרגיש.

רכוש מהותי יכול רק תמיד להעביר מסר על מה זה בחור, אך מבחינת נשים, מציאת גבר אמיתי זה הכל להרגיש את המסר שהוא מעביר באמצעות היותו מי שהוא.

נשים יכולות לחוש בנוכחות של גבר אמיתי מכיוון שהוא גבר שיודע מי הוא ומרגיש בטוח מספיק במי שהוא יכול להיות הוא עצמו, ויש לו ביטחון פנימי שקט שלא צריך לפרסם באמצעות 'סמלי סטטוס' חיצוניים. או בלינג.

זה לא הכל בלהיות 'ג'נטלמן'

אין שום דבר רע להתייחס לאישה בצורה טובה וגבר אמיתי בהחלט עושה זאת. עם זאת, להיות ג'נטלמן מבית הספר הישן הוא לא מה שנשים רואות כגבר אמיתי בעולם של ימינו.

טעות נפוצה נוספת שעושים בחורים היא ליפול למלכודת של הצבת אישה על כנה ולמעשה להשליך את עצמם לרגליה כדי להרשים אותה ולזכות בחיבתה. הם חושבים שלהתייחס אליה בצורה כזו ולהתנהג בצורה ג'נטלמנית סביבה היא הדרך הנכונה להתייחס אליה מכיוון שאישה רוצה להתייחס אליה כמו לגברת. היא לא.

קו חשיבה זה אולי גרם ל'גברת 'להתעלף לפני מאה שנה, אך רוב הנשים המודרניות רואות בכך נדושות ולא במקום בעולם של ימינו.

הנשים של ימינו הן נשים עצמאיות שיודעות להחזיק את עצמן בעולם, ולכן הן מחפשות גבר חזק שיש לו את מה שצריך כדי 'לסחוף אותה מהרגליים' על ידי היותה חזק ממנה נפשית ורגשית ולקחת בנוחות את להוביל בזוגיות כתוצאה מכך.

גבר אמיתי הוא לא עדין, בחור נחמד שמתייחס אליה בכפפות ילדים, הוא גבר שיש לו את מה שנדרש כדי שהיא תרגיש כמו אישה.