האם האקס שלך אמר שהיא צריכה למצוא את עצמה או להיות עצמה שוב?

צריך למצוא את עצמך או להיות עצמה שוב

כשאישה אומרת שהיא צריכה למצוא את עצמה, או להיות עצמה שוב, זה בדרך כלל בגלל שהיא הפסיקה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש במערכת היחסים.

איפשהו בדרך, תחושות הכבוד והמשיכה שלה לגבר שלה התחילו לדעוך ובסופו של דבר היא התחילה לחשוב משהו כמו,'זה זה? האם זה מה שמערכת היחסים שלנו הולכת להיות מעתה ואילך? איפה האהבה והתשוקה? איפה הכיף וההתרגשות? '

באופן כללי, כאשר אישה מגיעה לנקודה בה היא מתחילה להטיל ספק ברגשותיה כלפי הגבר שלה, היא עשויה לומר לו,'אני חושב שאנחנו צריכים לקחת הפסקה אחד מהשני. אני פשוט לא יודע מי אני, או למה אני כאן יותר. אני צריך למצוא את עצמי. ”

אז אם האקס שלך אמר לך משהו כזה במהלך הפרידה, אתה אולי תוהה,'למה היא מתכוונת? אני לא מבין מה היא באמת רוצה שאעשה עכשיו. מה עשיתי לא בסדר? איך גרמתי לה להרגיש ככה? ”

4 סיבות מדוע אישה תגיד שהיא צריכה למצוא את עצמה או להיות עצמה שוב

מדוע נשים אומרות שהן צריכות למצוא את עצמן, כתירוץ לפרק מערכת יחסים

הסיבה האפשרית הראשונה שבגללה האקס שלך אמר שהיא צריכה למצוא את עצמה, או להיות שוב היא עצמה היא ...1. היא הפסיקה להרגיש ילדותית ונשית בנוכחותך

במערכת יחסים, זו האחריות של הגבר לשמור ולהגדיל את האהבה והמשיכה בינו לבין אשתו.

אחד החלקים החשובים ביותר בכך הוא להבטיח שתמשיך לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית.

בעיקרו של דבר, משמעות הדבר היא שאתה גורם לה להרגיש ילדותית ונשית בהשוואה לגבריות שלך (כלומר הדרך הגברית שאתה חושב, מדבר, מרגיש, מתנהג ומתנהג).

טעות שעושים הרבה בחורים במערכת יחסים היא להפסיק להתייחס לאישה שלו כמו לאישה נשית ולהתחיל להתייחס אליה יותר כמו לחבר, או כמו לאחד הבחורים.

זה אולי מרגיש כיף להסתובב כמו חברים או להתנהג כמוה לפעמים, אבל בסופו של דבר היא תתחיל לאבד עניין כשתבין שהיא כבר לא נמשכת כמו פעם.

טעות נוספת שחלק מהבחורים עושים היא לחשוב שאישה תהיה מאושרת יותר אם היא תיקח על עצמה את התפקיד הדומיננטי יותר במערכת היחסים ותקבל את רוב ההחלטות.

מה שבחור כזה לא מבין, הוא שלמרות שרוב הנשים המודרניות הן עצמאיות ועשויות לקבל הרבה החלטות בסביבת העבודה, הן עדיין נמשכות ומכבדות את הגבר שלוקח על עצמו את התפקיד הגברי הדומיננטי יותר. במערכת יחסים.

כמובן, זה לא אומר שאישה רוצה שגבר שתלטני ינהל אותה בבוס, יגיד לה מה לעשות ולא יאפשר לה לומר את דבריה.

במקום זאת, זה פשוט אומר שהיא רוצה גבר שהוא חזק יותר רגשית ממנה, כדי שהיא תוכל להרים אליו את עיניו ולכבד אותו, מה שאז נותן לה את האפשרות להירגע ולהרגיש כמו אישה אמיתית (כלומר נשית וילדותית).

אז למה זה משנה אם אישה תפסיק להרגיש כמו אישה אמיתית במערכת היחסים?

בעיקרון, ככל שאישה מרגישה פחות נשית וילדותית סביב הגבר שלה, כך היא מרגישה פחות משיכה מינית כלפיו.

היא מתחילה להתייחס אליו כאל יותר חבר או שותף לחדר, או במקרה שבו היא יותר דומיננטית רגשית ממנו; היא מתחילה להרגיש יותר כמו הבוס או אמו.

לכן, כאשר אישה מוצאת את עצמה במצב זה במערכת היחסים שלה (כלומר להיות חברות, להיות דומיננטית רגשית), היא מתחילה לאבד את רגשות הכבוד והמשיכה שלה לבחור.

ללא משיכה, היא עשויה להתחיל להתמקד יותר בדברים עליו שהיא לא אוהבת ואולי אפילו להיכנס לוויכוחים ומחלוקות איתו.

היא תתחיל להתרחק ממנו ובסופו של דבר היא תיפרד ממנו.

אז אם האקס שלך אומר,'אני צריך להיות שוב אני עצמי ואני לא מרגיש שאני יכול להיות מי שאני באמת רוצה להיות בקשר איתך,'זה יכול להיות כי היא כבר לא חשה ילדותית ונשית ביחסים איתך.

למרבה המזל, אתה יכול לשנות בקלות את התחושה שלה על ידי ביצוע התאמות מסוימות לאופן שבו אתה מתקשר איתה מנקודה זו ואילך.

אתה צריך להראות לה (דרך האופן שבו אתה מדבר, חושב, מתנהג ומתקשר איתה) שיש לך כעת את היכולת להיות גברי באופן שגורם לה להרגיש ילדותית ונשית.

כשאתה הופך לגברי יותר באופן שבו אתה מתקשר איתה (למשל לגרום לה לחייך ולצחוק כשהיא קרה ורחוקה או מנסה לגרום לך להיכנע לדומיננטיות שלה, לקחת אחריות ולהוביל את הדרך לאפשר לה להירגע להרגיש נשית בהשוואה אליך), אז הרגשות שלה ישתנו אוטומטית.

ואז היא תתחיל לחשוב,'משהו השתנה. אני ממש מרגיש טוב להיות שוב עם האקס שלי. לדבר איתו דווקא גורם לי להרגיש שוב נרגש. זה מרגיש טוב להיות סביבו. אולי באמת נוכל לקבל הזדמנות שנייה ביחד. מדוע הוא לא היה כמו קודם? מעולם לא הייתי נפרד ממנו אם זה מי שהיה. אולי אני צריך לתת לו הזדמנות נוספת לפני שנערה אחרת תמצא אותו ותזכה לחוות את דרכיו החדשות והמושכות יותר. '

באופן אוטומטי היא תתחיל לחשוב בצורה כזו כשאתה מפעיל שוב את רגשי הכבוד והמשיכה אליך.

עם זאת, אם תמשיך לגרום לה להרגיש כמו חברה ניטרלית, או תאפשר לה לשלוט בך, היא פשוט תמשיך לומר דברים כמו,'אני עדיין לא יודע מה אני באמת רוצה בחיי. אני צריך למצוא את עצמי קודם לפני שאוכל להתחייב למערכת יחסים שוב. אולי יום אחד נוכל לחזור שוב כשאני יודע מי אני ומה אני רוצה, אבל אני לא יכול לעשות את זה עכשיו. אני רוצה להיות אני שוב לזמן מה. רק תן לי זמן. ”

ובכל זאת, הנה העניין ...

אם יגיע בחור אחר שהוא יותר גברי ממך באופן שהוא חושב, מרגיש, מתנהג ונוקט פעולה בחיים, היא הולכת להרגיש נמשכת אליו.

היא תרגיש ילדותית ונשית בהשוואה לגבריותו ותשכח מיד את כל מה 'למצוא את עצמה'.

במקום זאת, היא תקפוץ ישר לקיים יחסי מין ומערכת יחסים איתו מכיוון שמה שהיא ניסתה למצוא לאורך כל הדרך הייתה תחושת המשיכה המרגשת שקורה רק כאשר יש הבדל ברור בין האנרגיה המינית של הגבר לאישה (כלומר גברי ונשי).

זה לא משהו שהיא יכולה להתעלם ממנו. זו חווית המשיכה הטבעית שאישה באמת מחפשת.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך לפני שמישהו אחר יחטוף אותה, ודא שבכל פעם שאתה מתקשר איתה מעתה ואילך, אתה מפעיל את תחושות המשיכה שלה אליך וגורם לה להרגיש ילדותית ונשית בניגוד לאווירה הגברית שלך.

2. היא הרגישה שאבדה לגבי עתידה כי לא סיפקת כיוון מספיק

חלק מהיותך הגבר במערכת יחסים עם אישה לוקח על עצמו את התפקיד להיות זה שאחראי בעיקר להנחות אותך ואותה לחיים טובים יותר בעתיד.

זה לא אומר שאתה צריך לקבל את כל ההחלטות, לעשות את כל העבודה או להרוויח את כל הכסף.

במקום זאת, המשמעות היא שתוודא שיש תוכנית ברורה לעתידך המשותף וששניכם נשארים בדרך להגיע לשם.

היא לא חייבת להיות חזקה רגשית כמו עקבית כמוך. אתה צריך להיות אחד חזק ועקבי שתמיד דוחף קדימה ומתקדם לעבר המטרות, החלומות והשאיפות שלך לטווח הארוך.

אם תעשה זאת, היא תבוא איתך, תתמוך בך לאורך כל הדרך ותאהב ותכבד אותך עמוק.

עם זאת, אם בחור פשוט עובר את החיים באופן אקראי ללא מטרה או כיוון ברור, זה יגרום לאשתו לחוש חוסר ביטחון לגבי עתידה.

היא תתחיל להרגיש כאילו אחד מהם צריך לעלות מדרגה ולהתחיל להיות רציני לגבי עתידם.

אם הגבר שלה לא יעשה את זה היא תעשה את זה וכתוצאה מכך היא תרגיש פחות נשית ותרגיש שהיא הדומיננטית, ההגיונית וה'גברית 'יותר במערכת היחסים, מה שגורם לה להיות אומללה ו מְבוּלבָּל.

כאשר היא חושבת על עתידה איתו, היא פשוט לא תרגיש בטוחה ומוגנת.

היא לא תרגיש כאילו היא יכולה לסמוך עליו לגמרי שהוא יהיה גבר ויישאר חזק כל הדרך לניצחון.

היא תרגיש שהיא תצטרך להמשיך ולהרים אותו, לעודד אותו ולהחליט לאיזה כיוון לפנות ואילו החלטות לקבל בדרך.

לדוגמא: אישה עשויה להעלות את הרעיון לרצות להתיישב בסופו של דבר, לקנות בית ולהקים משפחה עם הגבר שלה.

עם זאת, אם הוא פשוט יעבור בחייו מבלי להתאמץ להשיג את הפוטנציאל האמיתי שלו, היא תתחיל לשאול את עצמה,'האם זה באמת יעבוד? האם אני באמת רוצה להישאר במשך שנים או עשרות שנים בתקווה שהבחור הזה יבין בסופו של דבר שהוא צריך לעשות משהו בחייו כדי שיהיה לנו עתיד בטוח יחד? מה היה קורה אם פתאום הייתי נכנס להריון? כמו שהדברים עכשיו, הוא היה מתקשה לטפל בי ובילדנו. אני לא אומר שהוא צריך להצליח במיוחד כדי שהדברים יסתדרו בינינו, אבל הוא כן צריך להתקדם, לחפש את יעדיו ולתת כיוון לעתידנו יחד. אני לא בטוח אם הוא מסוגל לעשות את זה בכלל. כרגע, הוא בוסר רגשית ועדיין לא גדל והפך לגבר אמיתי, מה שגורם לי להרגיש אבודה ומבולבלת לגבי מה העתיד עשוי להביא. '

בעיקרו של דבר, אישה רוצה להיות עם גבר מובילה בביטחון וגורמת לה להרגיש מוגנת ובטוחה מכיוון שהוא תמיד חזק רגשית ולא משנה מה יקרה.

כאשר אישה יכולה לראות שהגבר שלה חזק מבחינה רגשית ועולה ברמות החיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלו, היא תרגיש בטוחה איתו, מכבדת אותו, נמשכת אליו ותתאהב בו יותר לאורך זמן. .

מצד שני, אם אישה מבינה שהיא כל הזמן מעודדת, או אפילו מציקה לגבר שלה להפסיק להסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלו בגלל עצלות, או פחד מכישלון, בסופו של דבר היא תאבד את הכבוד אליו ותגיד משהו כמו,'אני צריך למצוא את עצמי'אוֹ,'אני צריך זמן בנפרד כדי לחשוב מה אני רוצה.'

3. היה עליה לשנות את אישיותה יותר מדי כדי להיות איתך

בתחילת מערכת יחסים כאשר האהבה חדשה ומרגשת, אישה בדרך כלל תתעלם מדברים שליליים ביחסיה עם בחור.

היא אולי אפילו תגיד,'זה לא כל כך רע. אני בטוח שבסופו של דבר הוא יראה מה הוא עושה לא בסדר וישנה. '

עם זאת, עם הזמן, כשהיא מבינה שהתנהגותו של הבחור אינה משתנה כלל, היא עלולה למצוא עצמה מאבדת כבוד אליו ומגיבה בדרכים שהיא לא אוהבת.

לדוגמא: בחור עשוי להיות רגיש מאוד מבחינה רגשית ביחסים עם אשתו, עד כדי כך שהוא הופך לחסר ביטחון ונזקק.

הוא יכול כל הזמן לשאול אותה,'האם אתה עדיין אוהב אותי? לא היית נפרד ממני, נכון? אתה יודע שפשוט הייתי מתפרק בלעדיך, לא? '

אז היא עלולה למצוא את עצמה מרגיעה אותו, מטפלת בו ונמנעת מלעשות כל דבר שעלול להרגיז אותו או לגרום לו להרגיש חסר ביטחון.

היא לא רוצה להיות אותה חברה (או אישה) מרגיעה ופשוט רוצה להיות אישה של גבר, שם היא יכולה להסתכל אליו ולכבד אותו.

עם זאת, הוא כל הזמן זקוק לביטחון שלה שהיא אוהבת אותו, מוצא אותו מושך ולעולם לא יעזוב אותו.

עם הזמן, היא עשויה להבין כי במקום להרגיש כמו אשתו, היא מרגישה יותר כמו אמו שדואגת לרווחתו הרגשית מכיוון שהוא עדיין לא התבגר והפך לגבר אמיתי חזק רגשי ועצמאי רגשית.

דוגמה נוספת לכך שאישה צריכה לשנות את אישיותה יותר מדי כדי להתאים למערכת היחסים היא כאשר הבחור מתחיל לקחת אותה כמובנת מאליה (למשל, הוא מפר את הבטחותיה כל פעם מחדש, לא מושך את משקלו, מבקר אותה, מצפה ממנה השלים עם הגישה הרעה שלו).

במצב כזה, אישה עלולה למצוא את עצמה מנדנדת אליו כדי לשנות את דרכיו ואז היא עלולה להיות כועסת וכלבה מאוד כאשר הוא מתעלם מהנדנוד שלה ופשוט ממשיך לעשות כל מה שהוא רוצה.

בסופו של דבר, היא תתחיל להתרעם מכך שהיא אשה מציקה ומתלוננת שתמיד זועמת ומחפשת להתחיל ויכוח עם הגבר שלה.

ואז היא עלולה להתחיל לחשוב,'תראה מה הפכת להיות. האם אתה באמת רוצה להיות האדם הזה לכל החיים? למה אתה כל כך אומלל בימינו? זה מי שאתה באמת? פעם היית כל כך שמח, עליז ונוח. למה אתה כל כך לחוץ עכשיו? זה בגללו! '

כשהיא מבינה שהוא גורם לאישיותה להשתנות בדרכים שהיא לא אוהבת, אז היא תיפרד ממנו ותגיד שהיא צריכה למצוא את עצמה או להיות עצמה שוב.

באותו זמן, זה לא יהיה הגיוני מאוד עם הבחור שנפרד ממנו, אבל זה יהיה הגיוני לחלוטין לאישה.

היא תרגיש שהיא חייבת להתרחק ממנו כדי להתחיל להתחבר מחדש לאני הישן שלה, וזה היה מאושר הרבה יותר כמו לפני שהחל להפוך אותה לאישה מציקת ולחוצה.

4. אתה והיא התבגרתם

אחד ההיבטים החשובים ביותר של מערכת יחסים הוא שהגבר והאישה הולכים באותו כיוון בחיים.

בין אם זה בשביל ליהנות, לחגוג ולנסוע יחד, או להתיישב, לקנות בית, להמשיך בקריירה או לקיים משפחה משותפת, זוג צריך להיות בעל חזון משותף וארוך טווח ששניהם שמחים עליו.

לכן, אם אישה מגלה שהיא התבגרה הרבה יותר מהר מאשר הבחור שלה (למשל, היא מוכנה להיות רציניים יותר וממוקדת בהשגת מטרותיה, בזמן שהוא עדיין יושב ומשחק במשחקי וידאו, גר בבית עם הוריו או תקוע בתוך עבודה ללא מוצא), היא עלולה להתחיל להרגיש שהם מתפרקים.

היא אולי תגיד לעצמה,'אנחנו כבר לא רוצים את אותם הדברים בחיים. כל הדברים המשותפים לנו (למשל, מסיבות, טיולים) שקרבו אותנו הם עכשיו הדברים שמקרבים אותנו. אני כבר לא רוצה את הדברים האלה, אבל אני יכול לראות שהוא לא מוכן לשנות. אני לא יודע אם אוכל להסתדר בתקווה שזה יקרה מתישהו בקרוב. אולי אנחנו צריכים הפסקה אחד מהשני, כדי שנוכל להבין מה אנחנו באמת רוצים. '

בתחילה, היא אולי תנסה להסתובב ולראות אם הוא ישתנה, אך אם הוא יישאר בוסר רגשית בניגוד לבגרותה הרגשית ההולכת וגוברת, היא תיפרד ממנו ותתחיל לחפש גבר חדש שרוצה את אותם הדברים כמוה.

אם אתה נותן לה יותר מדי זמן למצוא את עצמה, אתה עלול לאבד אותה

דוֹן

הסיבה העיקרית לכך שאישה תיפרד מבחור היא משום שמשהו בדרך החשיבה, ההתנהגות והגישה שלו גרם לה לאבד כבוד ומשיכה אליו.

לדוגמא: הוא נעשה חסר ביטחון, קנאי, שולט או מגן יתר על המידה.

אם בחור לא מבין את הסיבות האמיתיות שלה להיפרד ממנו ופשוט ייתן לה זמן 'למצוא את עצמה', היא פשוט תמשיך הלאה כי אין שום דבר אחר לחזור אליו.

בעיניה הוא עדיין אותו בחור שעדיין לא מבין מה היא רוצה וצריך, אז היא פשוט תבקש למצוא את זה אצל גבר אחר אלא אם כן האקס שלה ישתנה וידריך אותה בתהליך הגב לשעבר כדי להחזיר את הקשר יַחַד.

לכן, אם אתה חושב לחכות בתקווה שהאקס שלך יתקשר אליך יום אחד ויגיד משהו כמו,'היי! מצאתי את עצמי! עכשיו אני יודע מי אני ומה אני רוצה בחיי ... ומה שאני רוצה זה אתה! בואו נחזור שוב, 'כמעט בוודאות תתאכזב כשתגלה שהיא 'מצאה את עצמה' עם בחור אחר.

מה כדאי לעשות במקום?

הדבר הטוב ביותר לעשות בזמן שהאקס שלך הוא למצוא את עצמה, הוא לנצל את הזמן בחוכמה על ידי הפיכתו לסוג הגבר שהיא באמת רוצה לחזור אליו.

לדוגמא: חלק מהדברים שתוכלו לעשות שיעוררו מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה אליכם הם:

  1. הבן את הסיבות האמיתיות שלה להיפרד ממך (למשל האם גרמת לה להרגיש ילדותית ונשית בנוכחותך או שהיא הייתה יותר חברה ניטרלית? האם רצית באותם דברים בחיים או הלכת לכיוונים שונים? היית גברי מספיק בשבילה או שבסופו של דבר התנהגת כמוה? היית בטוח וחזק רגשית, או שהיית חסר ביטחון ורגיש רגשית?).
  2. התחל לתקן את הדברים האלה לגבי עצמך כך שכאשר תתקשר איתה (למשל בשיחת טלפון או באופן אישי) היא תוכל לחוש ששינית.
  3. שפר את היכולת שלך למשוך אותה (למשל לגרום לה לחייך ולצחוק, לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית), כך שבהחלט יהיו לה שוב כמה רגשות כלפיך בפעם הבאה שתתקשר איתה.
  4. הגע למצב שאתה מרגיש מאושר איתה, או בלעדיה בחיים שלך (למשל, התמקד בחלומות וביעדים שלך, תיהנה לצאת עם חברים או נשים אחרות), כך שאתה לא תלוי בה רגשית.

ברגע שהתחלת לבצע התאמות ושיפורים לעצמך (אתה לא צריך להיות מושלם, אתה רק צריך להיות ברמה אחרת מהמקום בו היית כשהיא נפרדה ממך), התקשר אליה בטלפון ותני לה לחוות אותך החדש.

בשיחת הטלפון, גרמו לה לצחוק, לחייך ולהרגיש מאושרים לדבר שוב איתכם ותגרמו לה להיפגש איתכם באופן אישי.

בפגישה, התמקדו בהצתת רגשי הכבוד והמשיכה שלה אליכם דרך הדרך בה אתם מגיבים ומגיבים למה שהיא אומרת עכשיו (למשל, אתם בטוחים ולא בטוחים, אתם גבריים ולא ניטרליים או נשיים).

כשאתה מתקשר איתה בדרכים שמעוררות מחדש את רגשותיה, התפיסה שלה כלפיך מתחילה להשתנות אוטומטית.

היא שומטת את השומר ואז תהליך החזרתה הופך להיות ממש קל, כי היא מרגישה פתוחה בפניך.

כשהיא איתך עכשיו, היא סוף סוף יכולה להיות שוב עצמה.

להיות עצמה זה על היותה אישה נשית שמאוהבת בגבר.

מדובר ביכולת שלה להרגיש מאושרת וחופשית להיות מי שהיא באמת, בלי להרגיש שהיא צריכה לחפש איך הגבר שלה מרגיש כי הוא כל כך רגיש רגשית או תלוי בה רגשית.